2:0
1:5
- : -

Banes Florbal Soběslav - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:7
17. Markéta Kabešová, 34. Eliška Juhaňáková, 39. Eliška Juhaňáková, 60. Adéla Kubátová - 3. Berenika Vrzalová, 20. Lucie Rudolecká, 48. Pavla Lišková, 50. Karolína Chvátalová, 55. Kateřina Walderová, 56. Pavla Lišková, 58. Michaela Hrubá; rozhodčí: Filip Trkovský - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Pavlína Kozáková 24 - Kateřina Pokorná 36; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:5;
60:00
Komenrář trenéra hostů pana Kozlíka: "Dnes jsme se protrápili ke 3 bodům. První dvě třetiny jsme byli ve všech činnostech úplně mimo. Pozitivní je, že jsme se dokázali ve třetí třetině nakopnout - stejně jako včera."
60:00
59:59
střely: domácí 13, hosté 13
59:59
komentář trenéra domácích Tomáše Mendla: Zápas jsme si prohráli sami vlastní nedůsledností a chybami ve třetí třetině. Doufám, že se holky poučí do dalších zápasů. Děkuji soupeři za utkání.
59:01
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová, asistoval Andrea Dostálová (4:7).
57:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michaela Hrubá bez asistence (3:7).
55:49
Timeout Banes Florbal Soběslav
55:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Pavla Lišková, asistoval Michaela Hrubá (3:6).
54:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Kateřina Walderová, asistoval Michaela Hrubá (3:5).
49:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Karolína Chvátalová, asistoval Kateřina Walderová (3:4).
47:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Pavla Lišková, asistoval Berenika Vrzalová (3:3).
42:53
Vyloučen hráč Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:00
40:00
39:59
střely: domácí 19, hosté 5
39:41
Vyloučen hráč Karolína Chvátalová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:13
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Adéla Kubátová (3:2).
33:48
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Petra Kabešová (2:2).
20:00
20:00
19:59
střely: domácí 8, hosté 13
19:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lucie Rudolecká, asistoval Karolína Chvátalová (1:2).
16:46
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Lucie Vacková (1:1).
08:10
Vyloučen hráč Lenka Morová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost.
02:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Pavla Lišková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Trkovský a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Denisa Vajdlová, Klára Jasanová, Klára Poncetová, Berenika Vrzalová, Pavla Lišková
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Pavlína Kozáková; hráči v poli: Petra Kabešová, Eliška Hovorková, Táňa Pospíšilová, Lucie Vacková, Markéta Kabešová