4:2
9:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Snipers Třebíč 18:2
4. Vojtěch Andrášek, 6. Jakub Čech, 7. David Rozhon, 9. Jakub Čech, 11. Marek Cígler, 20. Daniel Rozsévač, 25. Marek Cígler, 25. Matyáš Kopecký, 26. Daniel Večl, 34. Jan Krejča, 34. Vojtěch Andrášek, 34. Jakub Kárník, 34. Antonín Pražák, 35. Matyáš Kopecký, 35. Jan Krejča, 36. Jakub Čech, 37. Kosťantyn Šlosar, 38. Marek Pleskač - 19. Šimon Slavětínský, 25. Marek Mašeja; rozhodčí: Dominik Dolejš - Matěj Novák; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Jan Hübschman 28, Vítek Šimáček 14 - Jakub Veselý -5; po třetinách: 5:0, 4:2, 9:0;
45:00
Komentář trenéra domácích:
45:00
Komentář trenéra hostí:Dvě třetiny docela dobře vedený zápas, ale 9 minut třetí třetiny vše zkazilo. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
44:41
Vyloučen hráč Matouš Jašek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Pleskač, asistoval Daniel Večl (18:2).
37:21
Vyloučen hráč Filip Nechvátal družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
36:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Kosťantyn Šlosar, asistoval Marek Cígler (17:2).
35:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Čech, asistoval Marek Cígler (16:2).
34:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Krejča, asistoval David Rozhon (15:2).
34:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Kopecký, asistoval Jan Krejča (14:2).
33:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Antonín Pražák, asistoval Jakub Čech (13:2).
33:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Kárník, asistoval Vojtěch Andrášek (12:2).
33:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vojtěch Andrášek, asistoval Daniel Večl (11:2).
33:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Krejča, asistoval Matyáš Kopecký (10:2).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vítek Šimáček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
30:00
30:00
27:13
Vyloučen hráč Matěj Skála družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
25:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Večl, asistoval Vojtěch Andrášek (9:2).
24:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Kopecký, asistoval Daniel Rozsévač (8:2).
24:31
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Marek Mašeja, asistoval Filip Nechvátal (7:2).
24:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Cígler, asistoval Tadeáš Hoch (7:1).
23:41
Vyloučen hráč Marek Mašeja družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
19:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Rozsévač bez asistence (6:1).
18:19
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Šimon Slavětínský, asistoval Patrik Mladenov (5:1).
15:00
15:00
13:42
Vyloučen hráč Šimon Slavětínský družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
11:50
Vyloučen hráč Jakub Kárník družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
10:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Cígler, asistoval Jan Fator (5:0).
08:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Čech, asistoval Jan Fator (4:0).
06:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil David Rozhon, asistoval Matyáš Kopecký (3:0).
05:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Čech, asistoval Tadeáš Hoch (2:0).
03:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vojtěch Andrášek, asistoval Adam Kos (1:0).