4:0
2:3
- : -

Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 9:3
1. Marek Hozman, 4. Šimon Vavroušek, 8. Michal Malhocký, 19. Marek Hozman, 20. Marek Hozman, 21. Michal Malhocký, 30. Matěj Hejzlar, 32. Kryštof Klement, 34. Adam Karel - 31. Marek Pleskač, 37. Jakub Čech, 44. Jan Krejča; rozhodčí: Dominik Dolejš - Matěj Novák; vyloučení: 3:2 + Vojtěch Andrášek 5; využití: 3:1; zásahy brankářů: Tomáš Týc ? - Michal Norek ?, Jan Hübschman ?; po třetinách: 3:0, 4:0, 2:3;
45:00
Komentář trenéra domácího týmu: Z naší strany velmi kvalitní vstup do utkání, nedovolit soupeři ani střelu na bránu a vypracovat si tříbrankový náskok je supr. Celkově povedené utkání. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostů: nedostavil se
45:00
43:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Krejča bez asistence (9:3).
36:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Čech, asistoval Jan Fator (9:2).
34:29
Vyloučen hráč Michal Malhocký družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
33:54
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Karel, asistoval Kryštof Klement (9:1).
31:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kryštof Klement, asistoval Adam Karel (8:1).
30:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Pleskač bez asistence (7:1).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Hejzlar, asistoval Jakub Klápa (7:0).
24:33
Vyloučen hráč Jakub Klápa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:38
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Hübschman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
20:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michal Malhocký, asistoval Šimon Vavroušek (6:0).
19:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Hozman, asistoval Šimon Vavroušek (5:0).
18:20
Vyloučen hráč Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 5 minut za hrubost.
18:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Hozman, asistoval Marek Jurkulák (4:0).
16:55
Vyloučen hráč Jakub Čech družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
15:46
Vyloučen hráč Adam Carvan družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
09:50
Vyloučen hráč Jan Fator družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
07:04
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michal Malhocký, asistoval Adam Carvan (3:0).
03:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Šimon Vavroušek, asistoval Marek Hozman (2:0).
00:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Hozman, asistoval Adam Carvan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Matěj Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP:
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Šimon Vavroušek, Adam Carvan, Michal Malhocký, Marek Hozman, Marek Jurkulák