6:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 11:5
3. Jakub Mádlo, 27. Martin Kašínský, 30. Filip Smutný, 34. Vojtěch Janeček, 38. Jakub Mádlo, 43. Lukáš Macháč, 46. Šimon Stránský, 47. Jakub Mádlo, 48. Filip Smutný, 51. Vojtěch Wiener, 57. Filip Kapitán - 13. Filip Forman, 35. Jan Malič, 35. Tomáš Trnka, 36. Lukáš Trnka, 56. Šimon Batkovič; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 37 - Jakub Zavřel 18, Miroslav Kovařík 4; po třetinách: 1:1, 4:3, 6:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (Petr Salát): V zápase jsme byli chvilku nahoře,ale také jsme dokázali zahrát 3minutovku hrůzy a z toho se musíme poučit. Zítra bychom chtěli zahrát opět odpovědně a pokud přidáme produktivitu jako dnes, budeme spokojení.
60:00
Komentář trenéra hostí (Jozef Grega):Tak dneska to prostě nepadalo. V momentu když jsme mohli v polovině zápasu obrátit skóre v náš prospěch nedali jsme několika tutovek, zvýšené úsilí mnělo za následek chyby, kterými jsme soupeři poskytli pár brejků ze kterých se nemýlil co rozhodlo tenhle zápas. Zítra musíme být lepší a udělat lepší výsledek.
60:00
59:25
Macháč pouze do Kovaříka.
57:24
Probíhají poslední tři minuty dnešního zápasu.
56:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Kapitán, asistoval Filip Smutný (11:5).
56:13
Kapitán se trefuje mezi nohy.
55:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Šimon Batkovič, asistoval Lukáš Blaszczyk (10:5).
50:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Filip Smutný (10:4).
50:02
Střídání brankáře. Nový brankář Miroslav Kovařík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
50:02
Liberec výhodu využil. Smutného kros našel Wienera a ten nekompromisně zakančuje.
49:30
Odložené vyloučení, výhoda tentokrát pro Liberec.
47:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Šimon Stránský (9:4).
47:55
Akce na jeden dotek přes celé hřiště.
46:31
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo, asistoval Vojtěch Blažek (8:4).
46:31
Další střela po zemi od Mádla.
45:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Vojtěch Wiener (7:4).
45:25
Wiener nastartoval své rychlé nohy a pelášil s míčkem k hostující bráně, následně míček poslal za sebe na Stránského, kterého čekala velmi těžká úloha - trefit prázdnou bránu..a to se mu povedlo.
45:17
Bohemians nevyužívají přesilovou hru.
43:17
Hosté mají další šanci se přiblížit výsledkově domácím.
43:14
Vyloučen hráč Vojtěch Wiener družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
42:56
Zavřel přesvedl hodně dobrý zákrok.
42:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Macháč, asistoval Šimon Stránský (6:4).
42:34
Macháč nevymýšlel nic složitého, prostě vystřelil.
40:01
Forman vybojoval míček pro svůj tým. Liberec ihned napadá.
37:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo, asistoval Šimon Stránský (5:4).
37:53
Mádlo dopíchnul míček do branky.
36:14
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
36:00
Dnešní zápas navštívilo 70 diváků.
35:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Trnka, asistoval Lukáš Vašíček (4:4).
35:25
Rychlý protiútok Bohemians, Trna srovnává stav utkání.
34:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Trnka, asistoval David Veleba (4:3).
34:34
Zmatku před Futschikem využil Trnka.
34:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Matěj Vosátka (4:2).
33:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Janeček, asistoval Šimon Stránský (4:1).
33:08
Janečekovi se podařilo míček propasírovat pod hostujícím golmanem.
32:39
Liberci se povedlo ubránit i druhé oslabení.
30:39
Vyloučen hráč Vojtěch Blažek družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
30:39
Blažek nabídl soupeři druhpu přesilovku v blízkém časovém rozmezí.
30:20
Další odložen vyloučení, opět výhoda pro hosty.
29:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Lukáš Macháč (3:1).
28:58
Domácí hraje v plném počtu.
27:58
Bohemians za první minutu své výhody neukázala žádnou vážnou akci.
26:58
Vyloučen hráč Milan Sucharda družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra bez hokejky.
26:50
Odložené vyloučení, výhodu mají hosté.
26:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Kašínský, asistoval Šimon Stránský (2:1).
26:15
Kašinský zametl míček do branky.
24:57
Wiener bežel sám na Zavřela, stíhající hostujícící hráč Wienerův pokus dokázal zastavit.
24:41
Mádlo trefuje tyč.
23:24
Bohemians vstřelila branku, která nebyla uznána.
23:15
Bohemians na začátku třetiny lepším týmem.
19:55
Forman z poloviny hřiště vyslal tvrdou, ale nepřesnou střelu.
19:49
Steller sám před domácím golmanem neproměnil tutovou šanci.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:51
Přečíslení se Liberci nepovedlo.
12:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman z trestného střílení (1:1).
12:14
Mádlo si počínal proti pravidlům, uvidíme trestné střílení.
12:14
Filip Forman neměl s provedením trestného střílení sebemenší problém, sebejistě míček vyslal do horní části brány.
10:52
Stránský přestřeluje Zavřelovu bránu.
10:32
Vyloučen hráč Karel Petrák družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
10:31
Liberec bude mít výhodu o jednoho hráče navíc.
10:28
Formanovu krosu vystavil červenou Kapitán.
06:50
Futschik vytáhl dokonalý zákrok.
05:35
Kapitán netrefil ideálně míček, protiútok hostí, zmařil svojí holí taktéž Kapitán.
03:04
Bohemians se drží na míčku, tlačí Liberec na jeho obranné polovině.
02:07
02:07
Kros na volného Mádla, který bezproblému uklízí.
00:01
Dvojutkání bylo zahájeno, Machač vyhrál pro Liberec buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Vojtěch Bílek, Jan Malič, Karel Petrák, Peter Steller, Filip Forman
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Matěj Ševčík, Bartoloměj Smolka, Jakub Mádlo, Vojtěch Blažek, Šimon Stránský