4:1
4:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Florbal Ústí 10:2
13. Michal Václavík, 15. Adam Kocián, 30. Radek Drba, 33. Adam Kocián, 35. Adam Kocián, 40. Matěj Čermák, 43. Daniel Fišer, 51. Michal Václavík, 57. Adam Kuchynka, 59. Daniel Fišer - 40. Theodor Huber, 60. Šimon Secký; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 5:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Viktor Hejna 20 - Jan Štěpánek 29; po třetinách: 2:0, 4:1, 4:1;
60:00
Střely celkem: ACEMA Sparta Praha UNYP - 49, Florbal Ústí - 24
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Merty:
Z naší strany byla první třetina vyrovnaná, kdy rozhodlo neproměňování šancí. Vzhledem k tomu, že jsme hráli z poloviny družstva dorostenců, tak jsme předvedli dobrý výkon i přes nepříznivý výsledek. Ostatní věci ohledně utkání nebudu komentovat. Ten kdo tady byl, tak si udělal obrázek sám. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Marka Vojty:
V úvodu utkání jsme byli nervózní z důležitosti utkání. Z toho důvodu jsme poměrně dlouho drželi soupeře ve hře o výsledek. Soupeř bojoval a hrál souboje s velkou intenzitou, ale dokázali jsme využít naší dovedností převahu. Jsem rád, že se naše koncentrovaná uvolněnost zvyšovala a vytvořili jsme si velký počet gólových příležitostí. Děkuji soupeři a pořadatelům za utkání.
59:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Šimon Secký, asistoval Tomislav Matějka (10:2).
58:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Fišer, asistoval Adam Kocián (10:1).
56:43
Utkání sleduje 25 diváků, děkujeme
56:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kuchynka, asistoval Adam Kocián (9:1).
50:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michal Václavík, asistoval Adam Kocián (8:1).
49:58
Vyloučen hráč Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
46:48
Vyloučen hráč Michael Wertheim družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
42:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Fišer bez asistence (7:1).
42:11
Fišer ukradl balonek rozehrávajícím hráčům Ústí a vzápětí se prosadil přes chytajícího Štěpánka
41:02
Velmi nebezpečná střela Šedivého líznula horní tyč sparťanské branky.
40:00
40:00
Střely po první třetině: ACEMA Sparta Praha UNYP - 15, Florbal Ústí - 8
40:00
39:58
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
39:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák z trestného střílení (6:1).
39:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Theodor Huber, asistoval Jan Samuel Polák (5:1).
36:22
Vyloučen hráč Adam Závěrka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
34:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Michal Václavík (5:0).
32:57
Čermák krásně naservíroval odkrytou branku Kociánovi, který zvyšuje vedení domácích.
32:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Matěj Čermák (4:0).
32:10
Ústí po velkém tlaku z přesilové hry nedokázalo najít recept na obranu Sparty
30:10
Vyloučen hráč Patrik Černý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
29:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Radek Drba, asistoval Michael Wertheim (3:0).
26:23
V utkání gradují emoce hráčů z obou stran, v soubojích se začíná přitvrzovat
26:12
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil Matěj Čermák.
26:01
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:41
Vyloučen hráč Tomislav Matějka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
20:48
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil Michael Wertheim.
16:18
Gólman sparty Hejna likviduje nebezpečné střely Ústeckých hráčů v přesilové hře.
15:27
Vyloučen hráč Michael Wertheim družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Daniel Fišer (2:0).
14:41
Rčení "nedáš dostaneš" nyní pocítilo Ústí. Sparta z Brejkové situaci zvyšuje na 2:0
12:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michal Václavík, asistoval Matěj Čermák (1:0).
11:19
Mervart rychlým návratem zabránil Ústí v brejkové situaci, následně neproměnil "nájezd" na brankáře Ústí.
08:47
Odkrytá branka Hejny zůstala Huberovi po brejku Ústí, šanci však neproměnil.
07:15
Šedivý prověřil Hejnu nebezpečnou střelou z dálky
05:50
Sparta má problémy s blokujícími hráči Ústí
01:50
Sparta má na začátku utkání větší chuť do hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Jan Sattler, Filip Šedivý, Šimon Secký, Jan Dobosz, Adam Závěrka
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Adam Kuchynka, Daniel Fišer, Michal Václavík, Adam Kocián, Matěj Čermák