4:3
3:1
- : -

Panthers Praha - Bulldogs Brno 10:5
3. Michael Kočandrle, 7. Jan Waldhauser, 10. Jaroslav Petrák, 22. Filip Mazáč, 23. Michael Petráň, 32. Jaroslav Petrák, 33. Jaroslav Petrák, 41. Filip Hajžman, 48. Michael Kočandrle, 52. Filip Hajžman - 20. Martin Svatoň, 25. Martin Svatoň, 33. Martin Svatoň, 37. Adam Zukal, 49. Michal Veselovský; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 28 - Matěj Faltus 13; po třetinách: 3:1, 4:3, 3:1;
60:00
Celkem střel po 3. třetině
Panthers Praha 4
Buldogs Brno 4
60:00
Vyjádření trenéra hostí Miroslava Vybírala - část 1.: "Soupeř zkušenější a lépe řešil herní situace. Bohužel nám se nepovedlo postoupit do nejvyšší soutěže, ale naše cesta nekončí. Je potřeba dále pracovat a připravit se na případné Play Off, které bude dle správných ročníků sezóny 21/22."
60:00
Vyjádření trenéra hostí Miroslava Vybírala - část 2.: "Vůbec nerozumím vytvářením nesmyslných nařízení a soutěží v kategoriich juniorů, juniorek a dále. V tomhle systému soutěží si připadám jako v kroužku keramiky. Děkuji fanouškům za podporu, hráčům za předvedené výkony v celé kvalifikaci a soupeři za utkání! Budeme lepší a silnější!"
60:00
celkový počet střel v utkání
Panthers Praha - 33
Buldogs Brno - 23
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Hrmy: Byl to náročný víkend, který pro nás dopadl dobře. Cíl splněn, ale musíme dále pracovat, abychom dokázali v KB lize hrát nějakou významnou roli. Děkujeme soupeři za zápasy a přejeme příjemnou cestu domů, třeba se ještě na jaře potkáme v play off.
60:00
59:17
Vyloučen hráč Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
57:30
Faltus předvedl skvělý zákrok proti Waldhauserovi.
53:56
Skvělý střelecký pokus od Jakuba Zišky.
51:04
Timeout Panthers Praha
51:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Filip Hajžman, asistoval Jan Martinek (10:5).
51:04
Martínek krásně našel Hajžmana, který měl před sebou už jen brankáře.
50:10
Panteři dlouho drželi Brno pod tlakem. Petrák ze závěrečné střely trefil helmu Faltuse.
48:45
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Veselovský bez asistence (9:5).
48:45
Veselovský si krásně vybruslil do pravého kruhu a na vzdálenější překonal Bártu.
47:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Michael Petráň (9:4).
46:20
Kočandrle dlouho nečekal a hned dvakrát prověřil brankáře.
45:41
Vyloučen hráč Lukáš Vychodil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
45:30
Wojnar vybojoval standartku.
45:01
Ačkoli Buldoci prohrávají, cení zuby a snaží se kousat.
40:42
Prokůpek v chumlu hráčů ztratil hokejku. Střelu Veverčáka hasil až Bárta.
40:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Filip Hajžman, asistoval Jakub Žiška (8:4).
38:45
Wojnar pohrdl přihrávkou do prázdné brány.
38:40
Hajžman dostal ráznou domluvu od pana rozhodčího.
36:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Zukal, asistoval Jan Svoboda (7:4).
32:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Michael Kočandrle (7:3).
32:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Svatoň, asistoval Petr Vaverčák (6:3).
31:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Michael Petráň (6:2).
31:40
Trojice Kočandrle, Petráň, Petrák předvedla zkušený protiútok a především Kočandrle si povodil dobíhající obránce, Petráň s Petrákem mělo v situaci 2 v 0 jednoduchou práci.
31:28
Svoboda je na koberečku u sudího. Vzteklé výlevy snad už používat nebude.
29:28
Ježek se profiluje velmi dobře. Z každého souboje vychází vítězně a patří mezi nepříjemné obránce Panthers.
28:53
Martínek zastavil protútok a přihrál Novému. Ten střílí pouze do bloklu.
28:30
Hajžman běží střídat se slovy "já ho zabiju!"
27:00
Panteři v přesilovce bušili na vrata další branky, ovšem ani jeden z pětice Faltuse nepřekonal.
25:50
Jára Petrák trefuje tyčku.
24:55
Vyloučen hráč Ibrahim Burda družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
24:42
Prokůpek je po souboji v péči lékaře. Martínek se šel zahřát.
24:24
24:17
Vavrouškovi byla rozpůlena hokejka. Tohle nezachrání ani Jana.
22:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Jaroslav Petrák (5:1).
21:02
Vlastní branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Filip Mazáč (4:1).
20:37
Mašát je zpět ve hře a necelých 30 vteřin po jeho návratu se skvěle uvolnil Žiška, který nalil přihrávku Hajžmanovi. Ten s pekelným štěstím protlačil loptu do branky.
20:00
20:00
Střely celkem po první třetině Panthers Praha 14
Bulodgs Brno 12
20:00
19:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Svatoň z trestného střílení (3:1).
19:38
Ježek stál při bloku v malém brankovišti, je z toho nájezd, při kterém je překonán Bárta.
18:28
Vyloučen hráč David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
18:10
Zajíček proběhl celé hříště a ještě prověřil Bártu. V následném souboji v rohu to Mašát nevydržel a poslal ho na hrazení. Jde si za to odpočinout na 2 minuty.
16:01
Svoboda vyslal nepříjemnou střelu na domácí kasu. Bárta je pozorný.
13:38
Panteři po včerejší výhře vedou aktuálně už 9:3 a je z nich cítit obrovská síla. Bulldoci ovšem neskládají zbraně a začínám mít pocit že dnes zůstanou na ploše krvavé stopy.
12:41
Žiška s Derevlanym bojovali o balón na pulicí čáře. Druhý jmenovaný k tomu ještě přidal parádní návrat.
12:02
Veverčák z nepříjemné blízkosti do prázdné. Bárta opět neuvěřitelný.
11:28
Waldhauser nechává každé střídání na hřišti všechno. Neuvěřitelně dře!
11:00
Oba týmy aktivní, je to krásná podívaná.
10:38
Veselovský chtěl zkusit střelu, avšak netrefuje ani branku.
09:42
09:42
Petrák v levém kruhu nečekal a rovnou pálil. Panteři jdou do vedení 3:0.
08:55
Skvělý zákrok braknáře domácích.
08:55
Bárta se dnes dobře vyspal a vytahuje druhý fantastický zákrok.
08:01
Hráči domácích velice aktivní.
08:01
Rozhodčí si přizval na kobereček oba trenéry, řešeli především technikálie hry.
07:29
Jakub Žiška trefuje tyčku.
07:10
Vavroušek ve skvělé šanci, která skončila v masce brankáře domácích.
06:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Zdeněk Prokůpek (2:0).
06:07
Prokůpek ukořistil balónek na své polovině a vyslal Waldhausera do přečíslení. Ten i přes dvojitý faul překonal Faltuse střelou na vzdálenější.
05:25
Hra má vysoké tempo, oba týmy velice aktivní.
05:00
Jára Petrák vykličkoval soupeře a potom trefil boty.
04:20
Wojnar prováhal střelu do prázdé brány.
02:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Jaroslav Petrák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Filip Mazáč, Petr Zajíček, Dan Kalina, Adam Vágner, Michal Veselovský
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Josef Nový, Jan Waldhauser, Zdeněk Prokůpek, Matěj Vavroušek, Vojtěch Wojnar