Počet střel na branku v zápase
ORKA: 47    Litvínov: 23
59:59
59:59
Vyjádření trenéra domácích pana Martina Bajera: Dnes jsme šli za vítězstvím od první minuty zápasu. Protrhli jsme i střeleckou smůlu a Litvínov jsme jednoznačně přehráli. Doufejme, že si to přeneseme do dalších kol.
59:59
Vyjádření trenéra hostí: Do zápasu jsme nevstoupili tak jak jsme si představovali. Vyzkoušeli jsme si alespoň taktické prvky, jako je třeba hra v oslabení. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme štěstí do budoucna.
58:51
Přesilovka Litvínova vypadá všelijak, jen ne jako přesilovka Litvínova. Na balonku především ORKA.
58:14
Vyloučen hráč Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
57:55
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Sebastian Jakob (14:3).
57:29
Vyloučen hráč Jan Doležal družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Pavel Zeman, asistoval Jakub Zalubil (13:3).
55:51
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Martin Strejček.
53:55
Vyloučen hráč Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
53:55
K pořadatelskému pultíku se ke mně vrátil starý znamý Kopta. On už mě tak rád asi nevidí a raději by trávil společné chvíle se svými spoluhráči na střídačce.
52:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Filip Kučera (13:2).
51:03
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Skalitz, asistoval Pavel Zeman (12:2).
50:12
Po kontaktu s Fantou si dnes večer Žáček raději dopřeje Colu. Oba jmenovaní jsou naštěstí v pořádku
48:45
ORKA za již můžeme říct rozhodnutého stavu nepolevuje a dále se snaží navíšit svůj náskok.
45:25
Doležal se ocitl sám před Žáčkem. Na něm taky ztroskotal.
43:54
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Adam Hájek, asistoval Filip Kučera (12:1).
43:54
S Hájkovo zakončení nemohl soupeřův gólman dělat vůbec nic.
43:19
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Tomáš Beran (11:1).
42:11
Další střela, s kterou Žáček neměl žádný problém.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve 2. třetině
ORKA: 17    Litvínov: 7
39:59
O přestávkový program se postarala dvojice dorostenců. Při jejich snaze trefit branku se fanoušci jistě baví.
39:15
ORKA nevyužila přesilovou hru 5 na 3.
37:28
Vyloučen hráč Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
37:28
Vyloučen hráč Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV - osobní trest.
37:13
Vyloučen hráč Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
36:50
Odložený trest. ORKA v šesti.
35:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Filip Kučera, asistoval Jan Kolář (10:1).
34:41
Dámy a pánové, právě se ke mně dostala informace, že na dnešním utkání je přítomno neuvěřitelných 33 diváků!
32:09
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Jakub Čáp (9:1).
32:09
Čáp dnes pro své spoluhráče připravuje jednu gólovou šanci za druhou.
29:17
29:04
Střídání brankáře. Nový brankář Oleg Dejnega družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
29:03
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Daniel Korych, asistoval Ondřej Špalek (7:1).
28:22
Verner zaklekl a nechal se dobrovolně trefit balonkem. Statečný to muž.
27:32
Ke konci trestu se Litvínovští dostali k větší šanci. Žáček ale skvělým zákrokem podržel ORKU.
25:46
Vyloučen hráč Jan Kolář družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:46
Kolář s výrokem rozhodčích překvapivě nesouhlasí.
23:05
Po Korychově střele zvoní Vybíralovi v uších ještě nyní.
21:24
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Jakub Čáp (6:1).
21:24
Po rychlém přenesení hry na druhou stranu hřiště střílí Čáp šestou branku ORKY.
20:56
Crossovou přihrávkou chtěl Čáp najít svého spoluhráče, trefil pouze připravenou hůl.
19:35
Vyloučen hráč Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
19:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Zalubil, asistoval Martin Strejček (5:1).
19:04
Problém s pavoučky v pravém horním rohu Žáčkovy branky vyřešil Zalubil. Žáček se natahoval marně.
17:40
Další gol mohl přidat Němeček. Naštěstí pro Litvínov netrefil na hranici malého brankoviště balonek.
17:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jaroslav Verner, asistoval Lukáš Zadák (5:0).
16:47
Litvínovští stále ne a ne najít recept na to jak překonat obranu ORKY.
15:01
Žáček diriguje svoji obranu jako Andre Rieu orchestr.
14:22
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Jareš, asistoval Jakub Čáp (4:0).
13:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Michal Němeček (3:0).
13:20
Zeman netrefil odkytou branku.
11:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Jan Sedlák (2:0).
11:10
Orka se dvěma rychlými góly ujímá vedení v tomto zápase.
10:02
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Kolář, asistoval Daniel Bárta (1:0).
09:45
Dočkáme se v této třetině úvodní branky? Na to nám hráči odpoví ve 2. polovině 1. třetiny.
07:42
Strejček z hranice velkého vápna pouze do hrudního koše Žáčka.
06:50
Hostujicí brankář Vybíral se v brance nenudí. Střely z obraných řad ORKY nejsou nikterak nebezpečné.
02:20
Prozatím má více ze hry ORKA, žádné výrázné ohrožení hostujicí svatyně ovšem nepředvedla.
00:53
Výhozem přes celé hřistě našel Žáček Korycha, který nadvakrát nepřekonal hostujicího brankáře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Jakub Zalubil, Zdeněk Fanta, Jaroslav Rybka, Martin Strejček, Radek Fejfar
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: Filip Kučera, Lukáš Zadák, Daniel Bárta, Jaroslav Verner, Jan Kolář