0:0
3:3
0:0

K1 Florbal Židenice - FBŠ SLAVIA Plzeň 5:4pn
5. Zuzana Žampachová, 41. Petra Klusáková, 50. Eliška Stehlíková, 56. Monika Zimolová, N Kristýna Straková - 19. Daniela Lorencová, 45. Kristýna Štampachová, 50. Aneta Horká, 54. Tereza Duchková; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Anna Nováková 21 - Kristýna Votýpková 24; po třetinách: 1:1, 0:0, 3:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Kristýna Straková a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Victoria Binědová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Anna Klvačová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Anežka Matoušková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Zuzana Žampachová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Tereza Duchková , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostí (Jakub Šimek): Zcela odlišný výkon a nasazení oproti včerejšímu zápasu a pro nás krutá porážka na nájezdy. Trofnu si tvrdit, že jsme měli dnes brát 3 body. Gratuluji soupeři ke 2 bodům, k férové hře a fanouškům za pěknou atmosféru.
65:00
Komentář trenéra domácích (Frank): Od nás ne příliš dobrý výkon. Místy to byl spíš boj než florbal. Naše hráčky si nechaly vnutit styl hry soupeřek a těžko se prosazovaly. Naštěstí opět projevily morál a nakonec Plzeňačky přetlačily. Zápas byl zajímavý až do konce. Nájezdy jsou už loterie a naše hrýčky měly lepší nervy. Děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu.
56:08
Týmy se spíše snaží kontrolovat hru a neudělat chybu.
55:24
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
55:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Zimolová, asistoval Kateřina Vokálová (4:4).
55:24
Krásný gól Zimolové z otočky
54:06
Vyloučen hráč Lucie Bejčková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
53:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tereza Duchková, asistoval Daniela Lorencová (3:4).
49:58
Tento zápas se pomalu ale jistě proměňuje v přestřelku
49:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Aneta Horká, asistoval Lucie Bejčková (3:3).
49:06
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eliška Stehlíková, asistoval Adéla Veselá (3:2).
47:40
Hrazdírová předvedla ukázkovou kličku na bekhend
44:31
Hostující tým kázal to pravé bohatsví a srovnává na 2:2
44:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Kristýna Štampachová, asistoval Nela Peteříková (2:2).
43:30
Straková dnes hraje opět na úniky, zatím ale neúspěšně
42:32
Zimolová na dnešním zápase pořáda malý šermířský turnaj
42:31
Vyloučen hráč Monika Zimolová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
42:00
Židenice působí obrovský tlak v čele s Kristýnou Strakovou a Vendulou Kasal
40:15
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petra Klusáková, asistoval Zuzana Žampachová (2:1).
34:30
Pro změnu v drobném tlaku soupeř, však bez zakončení.
30:00
Hraje se na polovině soupeře bez vyložené šance.