3:1
3:5
- : -

FBC Kutná Hora - Floorball Club FALCON 7:6
11. Jan Novotný, 30. Jiří Schwarz, 31. Martin Hampl, 38. Jiří Petrásek, 50. Jiří Schwarz, 56. Martin Hampl, 60. Josef Chalupa - 27. Daniel Budáč, 41. Vojtěch Řádek, 44. Vojtěch Řádek, 45. David Janáček, 54. Daniel Budáč, 56. David Sgall; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 15 - Michal Novák 26; po třetinách: 1:0, 3:1, 3:5;
60:00
Komentář trenéra hostí Vojtěcha Šícha : Do zápasu jsme se dostali až ve třetí třetině, kdy jsme začali pořádně hrát. Kdybychom hráli od začátku, mohlo to dopadnout jinak. Děkujeme soupeři za utkání a pořadatelskou službu.
60:00
Komentář trenéra domácích: Úplně zbytečně jsme si zkomplikovali zápas, který jsme měli jasně v rukou. Ve velmi vyrovnaném zápase jsme měli na konci více štěstí. Díky za zápas.
60:00
59:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa, asistoval Martin Hampl (7:6).
59:33
Kutná Hora se dostává do vedení a hsoté to zkouší v 6ti.
58:43
Krásná střela Chalupy jen těsně minula branku.
58:00
Čekajá nás poslední dvě třetiny dnešního utkání nebo rozhodne až prodloužení či nájezdy.
57:18
Oba týmy se opět pustili do boje. Je vidět že vyhrát chtěji oba celky.
55:54
A je vyrovnáno. Dnešní zápas začíná být pěkně napínavý. Uvidíme který z celků lépe zvládá koncovky zápasů.
55:53
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Sgall, asistoval Vojtěch Řádek (6:6).
55:19
A Kutná Hora je opět ve vedení. Po skončení přesilové hry našel Martin Hampl místo kam míček uklidit a o gól bylo postaráno.
55:18
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Hampl, asistoval Jiří Petrásek (6:5).
54:45
Jirka Schwarz střílí střelu za střelou ovšem cestu do branky nemůže najít žádná.
53:50
Gól v oslabení mění stav utkání a je opět vyrovnáno.
53:49
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Daniel Budáč bez asistence (5:5).
53:14
Kutná Hora nám předvede svou přesilovou hru. Uvidíme jestli dopadne lépe než ta první.
53:13
Vyloučen hráč David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
51:20
Oba týmy se dostávají do akcí ale problémy má spíše gólman hostů.
50:40
Hra se lehce uklidnila. Ale spíše po soubojové stránce. Ani jeden z týmu neche riskovat vyloučení.
49:24
Po rychlé souhře a krásné backhandové střele Jirky Schwarze se domácí dostávají do vedení.
49:21
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Jiří Petrásek (5:4).
49:08
Hosté teď měli opravdu velkou šanci
47:40
Oba celky se do hry opravdu opřely. Vidíme spoustu akcí, střel a skvělých zákroků.
47:15
Přesilovou hru domácí vydrželi a hned po naskočení Tondy Tvrdíka se dostali do gólové akce.
46:32
Zatím nejaktivnější přesilová hra dnešního dne.
46:15
Jarda Dlouhý opět vytahuje skvělý zákrok.
45:16
Vidíme 2. přesilovku hostů. Ihned po zahájení přesilové hry famózním zákrokem Jard Dlouhý drží skóre vyrovnané.
45:14
Vyloučen hráč Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
44:25
A je vyrovnáno. Hosté bleskově vyrovnávají zápas a nyní bude zápas jakoby odznovu.
44:24
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček bez asistence (4:4).
43:18
Hostující tým se snaží vyrovnat stav zápasu. Zatím se jím daří soupeře dohnat tak uvidíme co vymyslí dále.
43:17
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Škrdla (4:3).
42:40
Míček teď po šrumci před brankářem hostů projel pár centimetrů od branky. Nikdo nevěděl kde míček je.
41:45
Krásně vymyšlená akce domácích ale ještě lepší zákrok hostujícícho gólmana.
41:35
Zrušený trest domácího hráče po domluvě s kapitány.
40:42
40:42
3. třetinu zatím lépe zahajují hosté. Po rychlé nahrávce a prudké střele končí míček za zády domácího gólmana.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině
Floorball Club Falcon: 6
40:00
39:20
Teď skvělým zákrokem drží gólman hostí svůj tým o 3 góly za soupeřem.
38:29
Zvoní tyč hostí.
37:48
Po rychlé rozehrávce končí po střele z otočky míček za zády hostujícího gólmana.
Jiří Petrásek má dnes opravdu svůj den. Pálí střelu za střelou.
37:46
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek, asistoval Jan Novotný (4:1).
37:01
Hra se střídá z poloviny na plovinu ovšem žádné ohrožující střely na brankáře nešly.
34:49
Ondřej Spurný šel do bloku tvrdé střely a následně odcestoval na střídačku.
33:51
Domácí měli krásnou šanci ale obránce hostů situaci přečetl a střelu zblokoval dřív než došlo k zakončení.
32:39
Hra opravdu přitvrzuje. Vidíme tvrdší souboje na obou stranách. Více dohrávání ale vše podle pravidel.
30:02
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Hampl, asistoval Jan Novotný (3:1).
30:02
Střela Novotňáka cestu do branky nenašla ale dorážka Hampla už ano. Kutná Hora se tak dostává do 2 brankového vedení.
29:44
Jiří Schwarz tímto gólem zaznamenal 411 kanadský bod v dresu Kutné Hory. Osamostatnil se na 3. místě historického bodování klubu.
29:43
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Ondřej Spurný (2:1).
29:05
Rychlá rozehrávka od brankáře domácích si po 2 nahrávkách málem našla cestu za záda gólamna.

27:53
Tvrdý souboj při kterém hráč hostů končí za mantinely byl ovšem podle pravidel.
27:00
Je vidět že oba týmy přitvrzují. Blíží se polovina zápasu, stav je vyrovnaný a oba týmy chtějí 3 body.
26:05
26:05
A je vyrovnáno. Po backhandové střele končí odražený míček za zády domácího brankáře.
24:35
Domácí tým zvládl ubránit oslabení. Nyní už upět sledujeme hru 5 na 5
23:21
Domácí teď měli opravdu štěstí. Hostující hráč trefuje boční síťku a stav tak zůstává nezměněn.
22:40
Právě sledujeme přesilovou hru hostů. Ihned po rozehrání slyšíme tyčku na domácí straně.
22:27
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
22:15
Krásná rozehrávka od domácího brankáře končí na florbale Petráska a ten se dostal i do zakončení.
21:39
Šrumec před bramkou hostí přerušil hvizd a hosté rozehrávají.
20:56
Opět skvělý zákrok Jerryho který stále drží svůj tým v jednobrankovém vedení.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině
Floorball Club Falcon: 7
20:00
Do 2. třetiny bude domácí tým nastupovat s jednobrankovým náskokem. Uvidíme jestli si náskok dokáží udržet nebo jestli se hostujícím podaří vyrovnat či otočit zápas.
20:00
19:35
Vypadá to že ani jeden z týmu nechce před koncem 1. třetiny nic riskovat.
18:18
Momentálně ke štěstí domácích pomohla tyčka. A stav tak zůstává 1:0 pro domácí.
16:57
Hostující celek se opravdu nevzdává a chce ukázat domácím že také umí vstřelit branku. Šance jsou ale domácí zatím skvělě blokují střely a výkon Jardy Dlouhého je zatím vynikající.
15:32
Domácí hráč Jiří Schwarz se chtěl dostat před hostujícícho brankaře ovšem obránci mu to nedovolili.
14:10
Hostující celke nebyl daleko od vyrovnání. Míček skákal před domácím brakářem ale nebyl zde nidko kdo by vyrovnal.
12:44
Oba týmy se snaží vymyslet jak se dostat za obranu soupeře. Podařilo se to krásnou kličkou domácímu hráči Petráskovi který zvládl i vystřelit ovšem gólman hostů si střelu pohlídal.
11:35
Hostující tým se nevzdává a snaží se vyrovnat. Šance by byly ale trochu tomu chybí štěstí. Uvidíme jestli se podaří gólmana domácích prostřelit.
10:21
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Novotný, asistoval Martin Zelený (1:0).
10:21
Po lehkém zmatku před hostující brankou si míček našel cestu za záda gólmana hostů.
09:00
Hostující dobře přečetly hru a šli dva na jednoho. Gólman domácích ovšem nezazmatkoval a krásně proti střely vyjel a skočil mu pod nohy.
08:06
Vyloučen hráč David Sgall družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
08:06
Kutná Hora bude nyní hrát přesilovou hru. Uvidíme jak se celky připravily na hru 5 proti 4.
06:42
Hra se teď po sérii střel trochu uklidnila.
05:30
Po krásné kombinaci přesných nahrávek Petrásek střílí ale gólman hostí si proti střele povyjel a neměl s ní žádné velké potíže.
04:45
Pokus hostujících o rychlou rozehrávku končí v bloku domácích obránců. Ovšem pokus to byl hezký.
04:06
Zatím to opravdu vypadá jako oťukávačka. Ikdyž momentálně byly dvě střely na branku hostí a obě končí tyčkou.
02:54
Gólman hostí sebejistě chytá míček a drží tak čisté konto.
01:27
A už jsme viděli šance na obou stranách. Jarda Dlouhý gólman domácích krásně vykopl míček a znemožnil tak šanci hostů. Na druhé straně si výborně pohlídal tyčku gólman hostů.
00:25
První střela dnešního utkání směrem na brankáře hostí. Oba týma nastupují do zápasu opatrně. Vypadá to jakoby si chtěli protihráče oťukat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: David Janáček, Petr Nejedlý, Daniel Budáč, Martin Tůna, Matěj Nezbeda
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Ondřej Spurný, Antonín Tvrdík, Jiří Schwarz, Jakub Jedlička, Šimon Špaček
00:00
Vítáme Vás u dnešního utkání mezi domácí Kutnou Horou a hostujícími Floorbal Club FALCON. Domácí jsou v tabulce na 8. místě. Hosté se nachází na místě 7. takže podle tabulky dnes uvidíme dva vyrovnané týmy.