0:1
- : -
FBC Liberec

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC Liberec 3:4
14. Peter Steller, 19. David Veleba, 23. Šimon Taraba - 10. Filip Smutný, 20. Vojtěch Wiener, 36. Jakub Mádlo, 43. Vojtěch Blažek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 22 - Mikuláš Futschik 32; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:1;
60:00
Počet střel třetí třetiny 12:10
60:00
Hráčem utkání se stal brankář hostů #1 Mikuláš Futschik za svojí práci pro tým, kdy pro vítězství vychytal tři desítky střel.
60:00
Nejlepším hráčem domácích je brankář #94 Jakub Zavřel za skvělí a jistý výkon.
60:00
Komentář trenéra hostů: Cílem bylo udržet vyrovnané skore co nejdéle, což se podařilo. A mohli jsme tím pádem zapojit do hry mladé hráče. Z tohoto pohledu jsme spokojení, ale musíme stále pracovat. Děkueme Bohemce za dvoujzápas a přejeme hodně zdaru ve zbytku sezóny.
60:00
Komentář trenéra domácích: Tak dneska trochu lepší výkon než včera, bohužel ani to nestačilo na to, abychom zápas vyhráli. Máme se ale od čeho odrazit do další části sezony. Gratulujeme soupeři k postupu mezi nejlepších 12 týmů a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:00
Běží poslední minuta základní hrací doby.
58:27
Na vyžádání trenéra domácích zasahuje zdravotník.
57:12
Velmi nepovedenou přesilovku odehráli domácí. Bez brankáře měli o dva hráče v poli víc, ale nedostali se ani k jedné střele na bránu.
55:08
Domácí se rozhodli hrát bez brankáře.
55:07
Timeout FBC Liberec
55:07
Vyloučen hráč Michal Václavík družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:07
Dlouhý čas bez zajímavých akcí a branek přerušilo vyloučení.
55:07
Navíc si hosté dali čas na rozmyšlenou.
48:05
Znovu zasáhla konstrukce, oddechnout si mohl brankář hostů.
47:42
Třetí třetina zatím nenabízí dobré mnoho zakončení.
42:06
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Blažek, asistoval Vojtěch Wiener (3:4).
42:06
Hosté se znovu dostávají do vedení.
40:30
Hodně nebezpečně se svalil na zem hráč domácích. Sám se ale zvedl a hra pokračuje dál.
40:00
40:00
Počet střel druhé třetiny 16:5
40:00
Druhá třetina patřila hlavně domácím, hosty nepouštěli do zakončení a sami si šancí vytvořili mnohem víc. Jen díky brankáři hosté nedostali nálož gólů.
40:00
38:00
Hosté jakoby se vzpamatovali a nyní ke konci druhého dějství hrajou víc svojí hru. Domácí mají průchody přes polovinu těžší a těžší.
35:41
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo, asistoval Filip Kapitán (3:3).
35:41
Nedáš dostaneš je heslem pro tento gól. Domácí se dostávali k šancím celou třetinu, ale jsou to hosté kteří nyní vstřelili gól.
33:30
Až nyní se hosté dostali ke střele na bránu. Dosud ve druhé třetině nepředvedli nic zajímavého.
32:20
Zápas sleduje 37 diváků. Děkujeme mnohokrát za podporu českého florbalu.
30:50
Hosty nyní zachránila konstrukce.
28:51
Znovu domácí několikrát po sobě zahrozili, hosté mají problém útočníky navazovat.
27:19
Domácí se tlačí za dalším gólem, ale ani jedna střela se za brankáře nedostala.
23:30
Domácí se oproti první třetině víc osmělují a víc tlačí na soupeře. Hostů se zatím nepodařilo dostat do zakončení.
22:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Šimon Taraba bez asistence (3:2).
22:19
První využitá přesilovka a domácí se ujímají vedení.
21:47
Vyloučen hráč Vojtěch Blažek družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
21:47
Na opakované sekání se hosté dostali do oslabení.
20:00
20:00
Počet střel první třetiny: 10:15
20:00
První třetina patřila především hostům, na míči byli víc a víc hrozili u brány domácích.
20:00
19:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Jakub Mádlo (2:2).
19:57
Zbytečnou ztrátou vteřiny před koncem třetiny poslal obránce domácích svůj tým do šaten opět ve vyrovnaném stavu.
18:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Tomáš Trnka (2:1).
18:53
V závěru první třetiny domácí otočili skóre. Hosté byli příliš vysunutí a nedokázali se včas vrátit.
17:40
Hosté ve třech se valí přes jednoho obránce, znovu ale bránu netrefili.
17:25
Zisk míče před bránou soupeře nedokázali hosté proměnit.
15:00
Po pádu obránce domácích se do k zakončení dostal útočník hostů, brankář skvěle zakročil.
13:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Peter Steller, asistoval Ondřej Valenta (1:1).
13:32
Do samostatného úniku se dostal hráč domácích a krátce po skončení přesilovky srovnal stav utkání.
13:25
Až za brankáře domácích se dostal míček, bránu za jeho zády objel po brankové čáře.
11:28
Vyloučen hráč Milan Sucharda družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
11:28
Za sekání si jde svoje odsedět hráč hostů. Početní výhodu teď budou čerpat domácí.
11:20
Hosty teď zachránila konstrukce brány před inkasem.
09:39
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Šimon Stránský (0:1).
09:39
Souhra nejlepší dvojice Liberce otevírá skóre dnešního utkání.
08:50
Domácím se nedaří dostat se k zakončení, naopak hosté se k němu dostávají jednoduše.
04:53
Hosté nedokázali početní převahu využít. Bránu několikrát ohrozili, brankář zatím všechno pokryl.
02:48
Vyloučen hráč Tomáš Trnka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
02:48
Dobrou možnost zakončit se podařilo zastavit pouze díky faulu. Hned na úvod zápasu si hosté zahrají přesilovku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Vojtěch Janeček, Martin Kašínský, Lukáš Macháč, Šimon Stránský, Filip Smutný
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Jakub Lamberk, Ondřej Valenta, Šimon Taraba, Peter Steller, Šimon Batkovič