0:3
2:3
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB White - Tatran Střešovice B 2:9
37. Matěj Miclík, 40. Matěj Miclík - 7. Jakub Švarc, 9. Matyáš Cvačka, 12. Lukáš Bulderbergs, 22. Albert Cibulka, 28. Martin Humhal, 29. Matyáš Cvačka, 33. Albert Cibulka, 39. Miroslav Prosa, 45. Jakub Švarc; rozhodčí: Tomáš Tóth - David Hertz; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Václav Járka ? - Filip Juzl ?; po třetinách: 0:3, 0:3, 2:3;
45:00
44:46
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jakub Švarc, asistoval Jiří Friesz (2:9).
39:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil Matěj Miclík, asistoval Jan Michalec (2:8).
39:18
Vyloučen hráč Mikuláš Rýdl družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
38:40
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Miroslav Prosa, asistoval Albert Cibulka (1:8).
36:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil Matěj Miclík, asistoval Jiří Miler (1:7).
36:12
Vyloučen hráč Michal Bartoníček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
32:13
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Albert Cibulka bez asistence (0:7).
30:00
30:00
28:18
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Matyáš Cvačka, asistoval Lukáš Bulderbergs (0:6).
27:08
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Martin Humhal, asistoval Petr Sekyrka (0:5).
26:41
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice B neproměnil Matěj Motl.
24:58
Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White neproměnil Daniel Bruntz.
22:58
Vyloučen hráč Adam Staněk družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
21:01
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Albert Cibulka, asistoval Miroslav Prosa (0:4).
15:00
15:00
11:35
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Lukáš Bulderbergs, asistoval Matyáš Cvačka (0:3).
08:12
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Matyáš Cvačka, asistoval Jiří Petřík (0:2).
06:58
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jakub Švarc, asistoval Miroslav Prosa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice B:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Václav Járka; hráči v poli: Pavel Šlejhar, Tobiáš Vaněk, Daniel Bruntz, Adam Staněk, Jan Michalec