5:3
2:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:5
4. Karolína Raslová, 7. Daniela Lorencová, 14. Sára Bobková, 22. Sára Bobková, 25. Ivana Drugdová, 31. Kamila Kaslová, 36. Michaela Urbanová, 40. Michaela Urbanová, 53. Lenka Přerostová, 57. Victoria Binědová - 25. Anežka Dobisíková, 38. Karina Grenová, 39. Eliška Reischlová, 41. Eliška Reischlová, 54. Adéla Skalická; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Anna Urbanová 34 - Lucie Zelená 25, Štěpánka Rohlíčková 18; po třetinách: 3:0, 5:3, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů (Pavel Doubek): Soupeř nás přeběhal a předčil v důrazu. Dnes se nám nedařilo, víme, co máme zlepšit. Děkujeme soupeři a pořadatelům za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Velmi nás těší opět vysoký počet vstřelených branek, bohužel stále zbytečně inkasujeme. Vyzdvihnout dnes musíme nasazení všech hráček, když to v závěru nešlo florbalově tak jsme to urvali bojovností. Děkujeme soupeři za utkání a fanouškům za parádní kotel.
60:00
56:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Victoria Binědová, asistoval Ivana Drugdová (10:5).
53:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Adéla Skalická, asistoval Aneta Nigrinová (9:5).
53:38
Matoušková zkouší střelu, Skalická blokuje a vede míček na Urbanovou, která střelu nechytá.
52:05
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
52:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Andrea Košťálová (9:4).
50:51
Vyloučen hráč Adéla Dlouhá družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
49:46
Bejčková dala do bloku i hlavu
40:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Aneta Nigrinová (8:4).
40:15
Reischlová střílí na Urbanovou, ale ta nezachytává.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Štěpánka Rohlíčková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
40:00
40:00
Střely po druhé třetině Fbš Slavia Fat Pipe Plzeň 16:11 Tj Sokol Královské Vinohrady
40:00
39:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Urbanová, asistoval Michaela Mašková (8:3).
39:43
Mašková běžela na bránu, ale Bartůňová vyráží.
38:46
Nebezpečný útok Slavia zastavila až Zelená
38:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Reischlová bez asistence (7:3).
37:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karina Grenová, asistoval Dominika Kratochvílová (7:2).
35:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Urbanová, asistoval Alžběta Kopřivová (7:1).
32:34
Lorencová doráží, ale netrefuje bránu.
30:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Kamila Kaslová, asistoval Martina Špetová (6:1).
27:52
Jedovatou štřelu Raslové zachytila až golmanka hostů.
26:11
Vyloučen hráč Eliška Hladíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
24:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Drugdová bez asistence (5:1).
24:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anežka Dobisíková, asistoval Nikola Trnková (4:1).
21:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Sára Bobková bez asistence (4:0).
20:00
20:00
Střely po první třetině Fbš Slavia Fat Pipe Plzeň 22:9 Tj Sokol Královské Vinohrady
20:00
Střely po třetí třetině Fbš Slavia Fat Pipe Plzeň 17:14 Tj Sokol Královské Vinohrady
20:00
19:32
Binědová dostala přihrávku před bránou hostů, ale střela mine bránu.
16:32
Výhoz hostů úspěšně zastavila Raslová.
14:54
Skvělou střelu Maškové zachytila až golmanka.
13:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Sára Bobková, asistoval Karolína Raslová (3:0).
11:57
Binědová střílela do odkryté branky, ale netrefila se.
09:06
Binědová vede míček středem, ale Kučerová ji nenechává a míček si přebírá.
06:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Daniela Lorencová, asistoval Ivana Drugdová (2:0).
06:30
Pronikavý útok hostů zastavila úspěšně Kaslová.
03:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Sára Bobková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Lucie Zelená; hráči v poli: Eliška Reischlová, Anežka Dobisíková, Aneta Nigrinová, Dominika Kratochvílová, Eliška Kučerová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Michaela Mašková, Andrea Košťálová, Lenka Přerostová, Michaela Urbanová