1:1
2:1
- : -

SOKOLI Pardubice U50/B - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 5:3
10. David Plachý, 12. Luboš Volkov, 27. Luboš Volkov, 39. Adam Plachý, 42. Luboš Volkov - 2. Miloš Hájek, 27. Filip Frýda, 33. Vojtěch Pršala; rozhodčí: Daniel Jireček - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Milan Špaček 9 - Aleš Dubánek 16; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:1;
45:00
44:59
Zápas končí vítězstvím Pardubic 5:3. Děkujeme divákům za skvělou atmosféru a se čtenáři onlinu se loučíme a přejeme pěkný den.
44:59
Komentář vedoucího týmu domácích: Děkujeme soupeři za zápas a dobrou chuť k obědu.
44:59
Komentář vedoucího týmu hostů: Trpělivý výkon v prvních dvou třetinách jsme nedotáhli do vítězného konce, alespoň jsme nepokazili klukům z Pardubic včerejší Den sokolstva. Sokolům zdar!
43:29
Timeout SOKOLI Pardubice U50/B
41:17
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil Luboš Volkov, asistoval Karel Brychta (5:3).
41:17
Pardubický útočník Luboš Volkov zkompletoval hattrick. Pardubice vedou 5:3.
39:24
Vyloučen hráč Filip Frýda družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání.
38:36
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil Adam Plachý, asistoval Adam Šťastný (4:3).
38:36
Sokol Adam Šťastný teď krásně prošel přes útočnou polovinu hřiště a předložil míček Adamu Plachému, který pěknou akci pardubické sedmičky zakončil střelou do prázdné brány. Sokoli vedou 4:3.
34:51
Utkání sleduje fantastických 12 diváků! Děkujeme!
32:20
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Vojtěch Pršala, asistoval Filip Frýda (3:3).
30:00
30:00
29:59
Po 30 minutách vedou Pardubice 3:2. Na střely ve druhé třetině sice vyhráli domácí 8:2, ale Vrchlabí několikrát branku minulo a nebo trefovalo hráče před sebou. Statistika by vypada úplně jinak.
26:30
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Filip Frýda, asistoval Jakub Holeček (3:2).
26:30
Rychlá odpověď hostů! První střela na branku, kterou Vrchlabí vyslalo ve druhé třetině, skončila v síti a Pardubice mají znovu pouze jednogólový náskok.
26:16
26:16
Po dlouhé době, kdy diváci nudou málem usnuli, tu máme změnu skóre! Luboš Volkov se šikovně dostal před bránu a na dvakrát překonal gólmana soupeře. Sokoli vedou 3:1.
15:00
15:00
14:59
První třetina je u konce. Moc střel k vidění nebylo a ani utkání není tak záživné, přesto je tady diváků výrazně více než u předchozího zápasu. Na střely vedou Sokoli 5:4.
14:54
Vyloučen hráč Adam Filip družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za bránění ve hře.
11:43
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil Luboš Volkov bez asistence (2:1).
09:35
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil David Plachý, asistoval Jiří Smolík (1:1).
09:35
A máme srovnáno! O vyrovnání se postaral nejmlladší hráč Sokolů, David Plachý. Skóre je nerozhodné 1:1.
09:23
Trestné střílení družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí neproměnil Jiří Kramer.
09:23
Po 9 minutách, kdy se na hřšiti nic nedělo, bylo odpískáno trestné střílení! Domácí hráč zabránil gólu díky postavení v brankovišti. Jiří Kramer z Vrchlabí však svou šanci zazdil a nájezd neproměnil.
03:01
Zatím sledujeme nezáživné utkání. Po 3 minutách jsme byly svědky pouze jediné střely na bránu, té gólové.
01:15
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Miloš Hájek, asistoval Filip Frýda (0:1).
01:15
A máme tu první gól zápasu. První střela hostů skončila v síti. Pardubice zaspaly začátek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí:
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice U50/B:
00:00
Znovu Vás zdravíme z pardubické sokolské nafukovací haly, kde za malou chvíli začne utkání Sokolů Parubice U50/B se Špindlem Ubals Spartak Vrchlabí.