2:0
- : -
45:00
44:59
Zápas končí. V dramatickém závěru gól nepadl a SPV tak udrželo těsný jednobrankový náskok. Divákům a čtenářům děkujeme. Loučíme se s Vámi a přejeme hezký zbytek dne.
44:59
Komentář vedoucího týmu hostů: Děkujeme soupeři za zápas a dobrou chuť k obědu.
44:59
Komentář vedoucího týmu domácích: Náročný zápas se Sokolem se šťastnějším koncem pro nás.
43:04
Sokoli jdou do šesti! Drama vrcholí!
43:03
Timeout SOKOLI Pardubice U50/B
38:08
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Cink, asistoval Michal Talacko (3:2).
38:08
Je to 3:2 pro SPV! Tomáš Cink dokázal procpat míček za brankovou čáru a otáčí skóre. SPV podruhé v zápase vede.
33:54
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova, asistoval Michal Talacko (2:2).
33:54
Martin Pova dává gól! SPV využívá přesilovku a srovnává na 2:2. Že by znovu drama?
33:06
Vyloučen hráč David Plachý družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za nesportovní chování.
33:00
David Plachý ze Sokolů utekl po špatné rozehrávce SPV a běžel sám na brankáře. Evžen Vokál však ustál únik mladého florbalisty a udržel svůj tým na dostřel.
30:00
30:00
29:59
30 minut za námi. Po dvou třetinách vedou Sokoli 2:1. Na střely ve druhé části: 8:6 pro SPV.
29:03
Trestné střílení družstva Klub SPV Slovan Pardubice neproměnil Martin Pova.
29:03
Máme tu trestné střílení. Míla Zavoral vybojoval nájezd pro SPV. Míček si připravuje expert nejen na trestná střílení, Martin Pova.
29:03
Povič nájezd neproměnil, skóre je stále 2:1 pro hosty.
21:53
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil Jiří Smolík, asistoval Adam Plachý (1:2).
21:53
Sokoli se ujímají vedení. Obrana SPV propadla a hosté z akce 2 na 1 vytěžili gól. 2:1 pro Sokoli.
21:33
Velká obětavost od kapitána SPV! Michal Talacko se skvěle rozeběhl a připravil šanci pro Tomáše Cinka, přitom se srazil s hráčem soupeře a skončil na zemi. Tomáš svou příležitost bohužel nedokázal proměnit. Michal je naštěstí v pořádku a pokračuje ve hře.
15:00
15:00
14:59
Končí první třetina za stavu 1:1. Statistika střel je celkem vyrovnaná (stejně jako dnešní zápas). Na střely po 15 minutách: 7:8.
13:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil Adam Šťastný, asistoval Adam Plachý (1:1).
13:41
Je vyrovnáno! Adam Šťastný rychlou a přesnou střelou využívá přesilovku a srovnává na 1:1.
11:59
Vyloučen hráč Miloslav Zavoral družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
09:53
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Dominik Řezníček bez asistence (1:0).
09:23
SPV vede 1:0! Skvělou práci odvedl Dominik Řezníček zvaný Gepard, nejprve ubránil přečislení 3 na 1, poté utekl s míčkem až před bránu a vymetl pavouky v síti Špačkovy branky.
07:22
Zatím nesledujeme utkání bohaté na střely, oba týmy se dobře znají a vymýšlejí taktiky, jak soupeře překvapit.
03:40
Jindřich Špás dává gól! Hlavní pořadatel tohoto utkání vhodil při přerušení hry nový míček do hřiště, který se dokutálel až do branky. Skóre zní 1:0 pro pořadatele.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice U50/B:
00:00
Line-up domácích Klub SPV Slovan Pardubice:
00:00
Naposledy se hlásíme ze sokolské nafukovací haly, kde k utkání nastoupí dnes domácí SPV Slovan Pardubice proti Sokolům Pardubice U50/B. Uvidíme, kdo se bude radovat z vítězství v tomto derby.