6:0
2:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FbC Sokol Předměřice n/L 13:3
3. Aleš Rozlívka, 11. Petr Minář, 11. Aleš Rozlívka, 13. Tomáš Martinásek, 15. Tomáš Martinásek, 18. Tomáš Martinásek, 20. Petr Minář, 23. Jakub Hlaváček, 27. Matyáš Holub, 28. Aleš Rozlívka, 30. Aleš Rozlívka, 35. Aleš Rozlívka, 40. Aleš Rozlívka - 3. Libor Souček, 9. Václav Tošovský, 45. Libor Souček; rozhodčí: Lukáš Drahný - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký 18 - Petr Šolc 20; po třetinách: 5:2, 6:0, 2:1;
45:00
Povinné vítězství proti oslabenému soupeři. Začátek zápasu nám trochu utekl, ale zbytek zápasu jsme na hřišti dominovali, a mohli si vyzkoušet různé herní situace. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Trenér Sokol Předměřice n.L. : Zápas byl pěkný a soupeři děkujeme.
45:00
44:51
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Libor Souček, asistoval Ondřej Danielčík (13:3).
44:02
Vyloučen hráč Jakub Ludvíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
42:52
Vyloučen hráč Jiří Vaňous družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:00
Vyloučen hráč Václav Tošovský družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
39:41
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Aleš Rozlívka, asistoval Matyáš Holub (13:2).
36:00
Hráč číslo 11 si není vědom svého prohrešku a s trestem nesouhlasí.
34:31
Vyloučen hráč Aleš Rozlívka družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za zdržování hry.
34:00
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Aleš Rozlívka bez asistence (12:2).
32:23
Srážka dvou hráčů u mantinelu vyústila v dvouminutový trest pro tým Předměřic.
31:44
Vyloučen hráč Jakub Draštík družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost.
31:33
Třeti třetinu začínáme v oslabení týmu Orlicko - Třebovska, kteří vyvíjí tlak na tým Předměřic. Brankáři ukazují krásné zákroky.
30:00
30:00
29:56
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Aleš Rozlívka, asistoval Jiří Vaňous (11:2).
28:47
Vyloučen hráč Lukáš Broulík družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
27:36
Na hráčích Předměřic je znát únava, i přesto svůj boj nevzdávají.
27:25
26:54
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matyáš Holub bez asistence (9:2).
22:18
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jakub Hlaváček, asistoval Aleš Rozlívka (8:2).
20:17
Krásný zákrok gólmana Orlicko - Třebovska, který ladně chytil míček rukou.
19:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Minář bez asistence (7:2).
18:37
Předměřice nestačí vysokému tempu Orlicko - Třebovska, nemají hráče na střídání, všechno musí zvládat v jednom zápřahu.
17:57
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Martinásek, asistoval Ondřej Zölfl (6:2).
17:35
Do přetahované před brankou Předměřic zakročil brankář a odvrátil hrozící nebezpečí.
15:00
15:00
14:24
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Martinásek, asistoval Matyáš Holub (5:2).
14:21
Hráči Orlicko - Třebovska spolu pěkně spolupracují, což se odráží i ve hře.
12:26
Vyloučen hráč Ondřej Danielčík družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
12:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Martinásek, asistoval Antonín Hubálek (4:2).
10:56
10:56
Gólman Orlicko - Třebovska pěkně odvrátil gólovou situaci.
10:00
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Minář bez asistence (2:2).
08:46
Krásná práce, útok na branku zakončený gólem pro tým Předměřic. Začátek utkání je nabitý energií.
08:43
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Tošovský, asistoval Jakub Draštík (1:2).
03:50
Tým Předměřic sice přijel v malém počtu, ale jsou plni nadšení a odhodlání zápas odehrát.
02:52
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Libor Souček, asistoval Jakub Draštík (1:1).
02:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Drahný a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Petr Šolc; hráči v poli: Jakub Draštík, František Krtička, Ondřej Danielčík, Libor Souček, Václav Tošovský