6:4
- : -
FbC Skuteč

FTC Vysoké Mýto - FbC Skuteč 7:5
9. Jakub Hrdina, 32. Pavel Barák, 33. Jakub Hrdina, 34. Jan Ossendorf, 37. Jan Ossendorf, 41. Ondřej Hájek, 42. Vojtěch Novák - 23. Adam Vařejčko, 31. Jakub Hledík, 33. Jakub Dudek, 39. Adam Vařejčko, 44. David Chládek; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Tomáš Jelínek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Michael Drahoš 16 - Daniel Nekvinda 17; po třetinách: 1:0, 0:1, 6:4;
45:00
Kometnář trenéra Skutče: Šlo o velmi vyrovnaný zápas, score se nám boužel nepovedlo otočit, ale i přesto za tuto zkušenost Mýtu moc děkujeme.
43:25
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil David Chládek, asistoval Jakub Dajčar (7:5).
41:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Jiří Novotný (7:4).
40:29
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Hájek, asistoval Matěj Tošovský (6:4).
38:56
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Adam Vařejčko, asistoval Adam Krátký (5:4).
38:55
Krátký a Vařejčko předvádějí hru "já na bráchu, brácha na mě" a za cenu Vařejčkova zraněného kotníku si na konto připisují další gol
38:49
Napětí na hřišti by se dalo krájet
37:44
Score se nám mění každou minutou a brankáři i útočníci obou týmů ukazují, že chtějí vyhrát a na jejich akce a zákroky je radost koukat.
36:49
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Ossendorf, asistoval Vojtěch Novák (5:3).
33:21
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Ossendorf, asistoval Pavel Barák (4:3).
33:20
Poslední třetina = poslední šance na změnu score, tohle si hráči uvědomili a vidíme tu víc střel, než kdy jindy
32:33
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jakub Hrdina, asistoval Ondřej Hájek (3:3).
32:13
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Jakub Dudek, asistoval Josef Dvořák (2:3).
32:12
Hledík probíhá celé hřiště, před bránou soupeře si to párkrát ťuknul s Dvořákem a Dudkem, který nekompromisně zakončil do branky
31:36
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Pavel Barák, asistoval Jan Ossendorf (2:2).
31:35
V této třetině jsou hráči pod velkým tlakem a na jejich hře je to vidět
30:42
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Jakub Hledík, asistoval Adam Krátký (1:2).
30:00
30:41
Viděli jsme povedenou akci Vařejčka, kterou ukázkově dokončili Hledík s Krátkým
30:00
28:03
Vyloučen hráč Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
27:41
Vyloučen hráč Kryštof Vetchý družstva FbC Skuteč na 2 minuty za špatné střídání.
26:00
Krásná akce před soupeřovou brankou vytvořená Krátkým, Vojtou a Vařejčkem. Bohužel opět nekončí golem.
22:42
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Adam Vařejčko, asistoval Jakub Hledík (1:1).
21:00
Další skvělý zákrok Nekvindy obratem následoval krásný douhý výhoz na Veverku. Míček byl však rychlejší než on a končí v rukou brankáře Mýta
18:30
Ačkoli si Mýto řeklo, že za zraněného spoluhráče zasype Skuteč goly, zatím se na hřišti nic moc neděje a každá střela jedoho i druhého týmu jde mimo bránu