0:0
2:3
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FbK Orlicko-Třebovsko 5:6
9. Adam Vejrek, 10. Šimon Vacek, 15. Adam Vejrek, 31. Adam Vejrek, 42. Kamil Hebelka - 6. Jiří Vaňous, 9. Antonín Hubálek, 13. Jiří Vaňous, 35. Petr Minář, 38. Jakub Ludvíček, 40. Aleš Rozlívka; rozhodčí: Lukáš Drahný - Tomáš Jelínek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Vojtěch Petera 18 - Jonáš Marek 15; po třetinách: 3:3, 0:0, 2:3;
45:00
Komentář trenéra OT: Velmi vyrovnané utkání s houževnatým soupeřem. My jsme byli šťastnějším týmem v zápase, kde rozhodla především 3.třetina, kde jsme byli vytrvalejší a trpělivější v koncovce. Děkujeme soupeři za pěkný zápas.
45:00
Komentář trenéra Rtyně: Zápas jsme si užili, bereme to jako zkušenost do dalších zápasů.Soupeři děkujeme.
45:00
44:46
Napětí na hřišti by se dalo krájet
44:43
Vyloučen hráč Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:32
Rtyně poslala golmana na lavičku a zkouší hrát v šesti
42:35
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
41:02
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Kamil Hebelka, asistoval Adam Vejrek (5:6).
41:01
Hebelka nám právě ukázal, jak se vymetají pavučiny v rohu Orlicko-Třebovské branky
39:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Aleš Rozlívka, asistoval Jiří Vaňous (4:6).
37:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jakub Ludvíček, asistoval Ondřej Zölfl (4:5).
35:45
Vyloučen hráč Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra rukou.
34:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Minář, asistoval Tomáš Martinásek (4:4).
30:34
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Vejrek, asistoval Šimon Vacek (4:3).
23:50
Neuvěřitelný zákrok golmana, kdy se mu podařilo zblokovat nechytatelnou střelu hráče z OT
22:12
Vyloučen hráč Jakub Ludvíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:27
12:12
Po chybné přihrávce Vacka hráč OT Vaňous využil příležitosti, překvapuje golmana míčkem v jeho síti a upravuje score ve prospěch svého týmu
12:05
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jiří Vaňous bez asistence (2:3).
09:33
Hráči obou týmů se rozhodli ukázat tomu druhému, že přišli vyhrát a padá gol za golem
09:16
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Kamil Hebelka (2:2).
08:54
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Antonín Hubálek, asistoval Tomáš Martinásek (1:2).
08:12
06:23
Vyloučen hráč Tadeáš Šilar družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
06:22
Šiler ladně zahodil hráče Rtyně za mantinel a rozhodčí ho obdarovali 2 minutami
05:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jiří Vaňous, asistoval Jonáš Marek (0:1).
05:34
Viděli jsme skvělý výhoz golmana, kterým posílá svého hráče před branku soupeře a ten zajišťuje změnu score
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Drahný a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko:
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vojtěch Petera; hráči v poli: Kamil Hebelka, Šimon Vacek, Adam Vejrek, Jakub Škoda, Filip Kulda