3:4
1:5
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - FTC Vysoké Mýto 7:13
1. Petr Šolc, 14. František Krtička, 15. Libor Souček, 18. Petr Šolc, 22. Jakub Draštík, 29. František Krtička, 44. Václav Tošovský - 11. Vojtěch Novák, 13. Radim Filip, 13. Pavel Barák, 15. Pavel Barák, 27. Matěj Tošovský, 27. Luboš Kovář, 28. Jiří Novotný, 30. Jakub Poláček, 32. Luboš Kovář, 39. Zdeněk Kyndl, 39. Kateřina Vaňásková, 42. Zdeněk Kyndl, 44. Zdeněk Kyndl; rozhodčí: Lukáš Drahný - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Hampl 32 - Štěpán Kerhart 10; po třetinách: 3:4, 3:4, 1:5;
45:00
44:10
V závěru utkání je na hráčích obou týmů znát únava, ale i odhodlání.
43:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Zdeněk Kyndl, asistoval Matěj Prokop (7:13).
43:21
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Tošovský bez asistence (7:12).
42:00
Konec utkání se nese v poklidnějším rytmu.
41:45
38:19
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kateřina Vaňásková, asistoval Radim Filip (6:11).
38:01
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Zdeněk Kyndl, asistoval Jakub Hrdina (6:10).
37:35
Timeout hráčů Předměřic pro lehký oddech do konce zápasu.
37:30
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
35:15
Třeti třetina se prozatím nese v klidnějším duchu, i když oba týmy tlačí na dalšího góla.
33:00
Brankář Předměřic zkušeně vychytal střelu Mýta mířenou do jeho masky.
31:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Luboš Kovář, asistoval Radim Filip (6:9).
30:00
30:00
29:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jakub Poláček, asistoval Jan Ossendorf (6:8).
28:35
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil František Krtička bez asistence (6:7).
27:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Novotný, asistoval Pavel Barák (5:7).
26:45
Únava hráčů Předměřic je znatelná, ale bojují statečně.
26:33
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Luboš Kovář bez asistence (5:6).
26:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Matěj Tošovský, asistoval Matěj Prokop (5:5).
24:25
Gólman Předměřic nám předvádí velice krásné zákroky.
23:30
Míček vyletěl vysoko ze hřiště jako pozdrav pro diváky.
22:43
Vyloučen hráč František Krtička družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
22:40
Hra se plynule přelévá z jedné strany na druhou.
21:49
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Draštík, asistoval Václav Tošovský (5:4).
18:23
Vyloučen hráč Jakub Hrdina družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
18:23
Hráči Předměřic stahují gólmana z branky.
17:35
Gólmanovi Mýta proklouzl míček mezi nohama a je to krásný gól.
17:33
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Šolc, asistoval Ondřej Danielčík (4:4).
15:00
15:00
14:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Pavel Barák, asistoval Jiří Novotný (3:4).
14:02
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Libor Souček z trestného střílení (3:3).
14:02
Hráč Předměřic skončil v brance Mýta a čeká nás nájezd, kterého se ujal hráč Souček, který úspěšně proměňuje.
13:25
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil František Krtička, asistoval Ondřej Danielčík (2:3).
12:50
Tlak Mýta sílí, Předměřice nabírají dech a síly, dělají, co je v jejich silách.
12:27
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Pavel Barák, asistoval Jan Ossendorf (1:3).
12:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Radim Filip, asistoval Luboš Kovář (1:2).
11:15
Tým Vysokého Mýta využil přesilovky a proměňuje ji v gól.
10:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Pavel Barák (1:1).
10:05
Vyloučený hráč Předměřic nabírá síly a dech na trestné lavici.
09:59
Vyloučen hráč Jakub Draštík družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hra rukou.
08:35
Hráč Mýta s trestem nesouhlasí, ovšem akceptuje ho bez větších dohadů.
07:51
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
07:18
Gólman Předměřic se v brance také nenudí, v přesilovce Mýto tlačí na gól.
06:11
Vyloučen hráč Jakub Poláček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:20
Gólman Předměřic nemohl najít míček, který ležel pod ním, úsměvná situace.
04:50
Pěkná střela hráče Vysokého Mýta trefila tyčku brány.
04:20
Ačkoliv je hráčů Předměřic málo, na branku útočí pravidelně, gólman se musí hodně otáčet.
02:30
Oba týmy se snaží vyvíjet tlak na protihráče, zatím je hra vyrovnaná.
00:45
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Šolc, asistoval Libor Souček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Drahný a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto:
00:00
Line-up domácích FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Jakub Hampl; hráči v poli: Jakub Draštík, Petr Šolc, Ondřej Danielčík, Václav Tošovský, František Krtička