0:3
0:4
- : -

TJ Sokol Jaroměř - KM automatik FBK Jičín 4:8
10. Jiří Lhotský, 13. Matěj Schöniger, 14. Matěj Schöniger, 15. Jan Jiran - 7. Tomáš Ouhrabka, 21. Miroslav Grund, 26. Adam Pazderník, 30. Petr Szturc, 39. Tomáš Ouhrabka, 39. Petr Szturc, 42. Miroslav Grund, 44. Petr Szturc; rozhodčí: Martin Doležal - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Urban 16, Jakub Kučera 2 - Lukáš Svoboda 14; po třetinách: 4:1, 0:3, 0:4;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostí - Zápas byl hodně tvrdý a emotivní z obou dvou stran. Ze začátku nás to lehce zaskočilo, ale kluci z Jičína zareagovali velmi dobře a gólové manko brzo dohnali. Výhra byla zasloužená. Radujeme se ze třech bodů. Děkujeme soupeři za pěkný zápas.
44:59
Komentář domácích - Do poloviny zápasu bylo utkání vyrovnané. Od půlky zápasu byli hosté nebezpečnější a efektivnější v koncovce. Po obdržení páté branky hosté trestali z protiútoku. Gratulujeme k výhře.
44:41
Vyloučen hráč Miroslav Grund družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
43:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc bez asistence (4:8).
41:38
Jaroměř zkouší hru bez brankáře
41:21
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Miroslav Grund, asistoval Adam Pazderník (4:7).
38:47
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kučera družstva TJ Sokol Jaroměř
38:44
Timeout TJ Sokol Jaroměř
38:44
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc, asistoval Matěj Sedláček (4:6).
38:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Ouhrabka bez asistence (4:5).
31:57
Velká šance T. Ouhrabky z Jičína
30:01
Emotivní utkání vstupuje do poslední části, uvidíme co následujících 15 minut přinese
30:00
30:00
29:57
26:24
Mužstvo Jičína trefuje tyč
25:24
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Pazderník, asistoval Matěj Sedláček (4:3).
22:49
Vyloučen hráč Štěpán Kněžík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
22:49
Atmosféra na hřišti houstne
20:32
Vyloučen hráč Matěj Sedláček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
20:03
17:57
Vyloučen hráč Matěj Schöniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
15:57
Brankář Jaroměře vychytal tutovku Jičína
15:00
15:00
14:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Jiran, asistoval Patrik Adámek (4:1).
13:36
Obrovská šance Jaroměře...Jičín podržel brankář skvělým zákrokem.
13:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Schöniger, asistoval Jiří Lhotský (3:1).
12:08
Jaroměři se podařilo proměnit faul Jičína v blízkosti branky hostů
12:07
10:47
Tomáš Ouhrabka netrefuje velkou šanci Jičína...
09:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský bez asistence (1:1).
08:59
Slibnou šanci po faulu Jaroměře se Jičínu bohužel proměnit nepodařilo
07:57
Jičín má v oslabení další obrovskou šanci
06:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Ouhrabka, asistoval Denis Lenfeld (0:1).
06:32
Vyloučen hráč Petr Szturc družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
02:52
Hra se vyrovnala, oba týmy se snaží vypracovat si šanci na gól
00:01
Jičín začíná náporem
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Doležal a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Dominik Hamšík; hráči v poli: Tomáš Ouhrabka, Adam Pazderník, Adam Florian, Denis Lenfeld, Miroslav Grund
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Matěj Urban; hráči v poli: Jiří Lhotský, Veronika Kyšková, Erik Mikas, Marek Hejcman, Jan Jiran