4:1
4:0
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - TJ Sokol Jaroměř 8:1
18. Jan Moravec, 22. Maxim Kubelka, 28. Tomáš Faltus, 28. Lukáš Majvald, 34. Maxim Kubelka, 37. Maxim Kubelka, 37. Maxim Kubelka, 43. Maxim Kubelka - 23. Jiří Lhotský; rozhodčí: Filip Ryant - Martin Doležal; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Vojtěch Krejsa 17 - Jakub Kučera 22; po třetinách: 0:0, 4:1, 4:0;
45:00
44:59
Komentář domácích- děkujeme soupeřům za zápas.
44:59
Komentář trenéra Jaroměře - výkon nestál za nic...Soupeřům děkujeme za zápas.
42:25
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Jan Faltus (8:1).
36:48
Timeout TJ Sokol Jaroměř
36:48
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Adam Šubert (7:1).
36:11
33:13
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Lukáš Majvald (5:1).
30:00
30:00
27:55
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Lukáš Majvald, asistoval Tomáš Dvořáček (4:1).
27:23
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Tomáš Faltus, asistoval Tomáš Dvořáček (3:1).
22:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský, asistoval Marek Hejcman (2:1).
21:42
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Tomáš Dvořáček (2:0).
19:17
Vyloučen hráč Jan Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost.
17:53
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Moravec bez asistence (1:0).
15:49
Vyloučen hráč Matěj Schöniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:02
Vyloučen hráč Tomáš Dvořáček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
07:49
Důraz hráče z Jaroměře byl tak velký, že svého protihráče  vyzul z bot...
05:40
Jaroměř se snaží využít přesilovku.
04:53
Vyloučen hráč Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:42
A máme zde další vyloučení.
01:27
A máme tady první vyloučení :)
01:25
Vyloučen hráč Tomáš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Ryant a Martin Doležal.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jakub Kučera; hráči v poli: Jiří Lhotský, Veronika Kyšková, Tadeáš Bahník, Matěj Schöniger, Marek Hejcman