0:2
1:1
- : -

FBC TJ Draci Lanškroun - Klub SPV Pardubice B 5:4
5. Michal Zelený, 6. Roman Volf, 9. Matěj Parent, 14. Michal Kuklík, 42. Roman Volf - 2. Radek Filipi, 24. Roman Kábele, 27. Zbyněk Král, 44. Roman Kábele; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip David 21 - Petr Šimon 24; po třetinách: 4:1, 0:2, 1:1;
45:00
44:01
Timeout Klub SPV Pardubice B
43:48
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil Roman Kábele, asistoval Radek Filipi (5:4).
41:25
Vyloučen hráč Lukáš Bureš družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání.
41:04
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Roman Volf, asistoval Michal Zelený (5:3).
30:00
30:00
27:50
Vyloučen hráč Jan Krtička družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za bránění ve hře.
26:04
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil Zbyněk Král, asistoval Martin Pova (4:3).
23:08
15:00
15:00
13:04
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Michal Kuklík bez asistence (4:1).
08:57
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Matěj Parent, asistoval Roman Volf (3:1).
05:43
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Roman Volf, asistoval Pavel Kadrnožka (2:1).
04:51
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Michal Zelený, asistoval Michal Kuklík (1:1).
01:39
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil Radek Filipi, asistoval Vojtěch Vašek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů Klub SPV Pardubice B:
00:00
Line-up domácích FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Filip David; hráči v poli: Michal Zelený, Martin Řehák, Kristián Bříza, Michal Kuklík, Michal Pfeifer