0:1
1:4
- : -

1. FBC Polička - ŽSK Třemošnice 1:6
44. Ondřej Tulis - 1. Miloslav Klepač, 19. Miloš Němec, 32. Miloš Němec, 38. Miloslav Klepač, 40. Miloš Němec, 45. Lukáš Horák; rozhodčí: Filip Neumann - Tomáš Marek; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 39; zásahy brankářů: Adam Puchýř 38 - Filip Wymer 22; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:4;
45:00
44:57
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Miloslav Klepač (1:6).
43:59
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Ondřej Tulis, asistoval Tomáš Telecký (1:5).
39:39
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Matěj Dvořáček (0:5).
38:17
Po třech vyloučeních si i Polička konečně zkusí přesilovku.
38:16
Vyloučen hráč Vojtěch Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
37:03
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Zdeněk Petr (0:4).
35:19
Vyloučen hráč Josef Bouška družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:37
31:09
Vyloučen hráč Martin Kohl družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:32
Adam Puchýř by zasloužil zlatou helmu, nebýt jeho prohrávala by Polička minimálně o další dvě branky.
25:29
Timeout 1. FBC Polička
25:01
Hráči si zřejmě pletou les se hřištěm. Tolik seker sem dlouho neviděl.
22:05
Třemošnice se v přesilovce nějak moc neukázala a Polička se dokázala ubránit.
20:05
Dočekal - A. Pazdera - Češka - Kohl
Tato čtveřice statečných se teď dvě minuty bude snažit bránit přesilovku Třemošnice
20:04
Vyloučen hráč Josef Bouška družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za blokování hokejky.
18:46
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Lukáš Dvořáček (0:2).
15:00
15:00
14:20
Adam Puchýř právě bravurním zákrokem zabránil jistému gólu Třemošnice.
09:31
Velmi nebezpečná a promyšlená akce Třemošnice, která ale končí vedle brankové konstrukce.
08:05
Na palubovce nová naděje Poličky Vojtěch Nunvář. Tento junior právě nastoupil do svého prvního zápasu za A-tým, a tak se dnes samozřejmě musel zapsat basou lahodného moku.
07:00
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu a hráči jen přestřelují branku.
00:23
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Tomáš Marek.
00:00
00:00
Line-up hostů ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Zdeněk Petr, Marian Kušenič, Miloslav Klepač, Lukáš Horák, Daniel Novák