0:1
3:1
- : -

ŽSK Třemošnice - FLORBAL LITOMYŠL B 6:6
5. Marian Kušenič, 7. Miloslav Klepač, 9. Lukáš Dvořáček, 33. Matěj Dvořáček, 34. Miloslav Klepač, 43. Lukáš Dvořáček - 2. Martin Motyčka, 5. Ondřej Beneš, 12. Jan Pakosta, 13. Tomáš Nykl, 26. Jan Pakosta, 32. Pavel Krejsa; rozhodčí: Filip Neumann - Tomáš Marek; vyloučení: 5:1; využití: 1:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Filip Wymer 29 - Ondřej Kroulík 26; po třetinách: 3:4, 0:1, 3:1;
45:00
43:24
Timeout FLORBAL LITOMYŠL B
42:28
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Dvořáček bez asistence (6:6).
38:31
Vyloučen hráč Miloslav Klepač družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
36:35
Vyloučen hráč Daniel Novák družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:02
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Lukáš Horák (5:6).
32:45
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Miloš Němec (4:6).
31:58
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Pavel Krejsa, asistoval Tomáš Nykl (3:6).
30:00
30:00
29:54
Vyloučen hráč Zdeněk Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za blokování hokejky.
25:59
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Jan Pakosta, asistoval Tomáš Nykl (3:5).
15:00
15:00
14:42
Vyloučen hráč Marian Kušenič družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za bránění ve hře.
12:13
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Tomáš Nykl, asistoval Jan Beneš (3:4).
11:28
Vyloučen hráč Marian Kušenič družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
11:01
08:12
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Dvořáček, asistoval Matěj Dvořáček (3:2).
06:45
06:03
Vyloučen hráč Jan Beneš družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za hrubost.
04:55
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Marian Kušenič, asistoval Lukáš Horák (1:2).
04:15
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Ondřej Beneš, asistoval Tomáš Doubek (0:2).
01:15
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Martin Motyčka, asistoval Pavel Krejsa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Tomáš Marek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL B:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Zdeněk Petr, Marian Kušenič, Miloslav Klepač, Lukáš Horák, Daniel Novák