5:0
1:0
- : -

PSN Tatran Střešovice - MITEL Florbalová akademie MB 9:1
2. Kateřina Pisárová, 9. Lucie Želízková, 17. Michaela Mechlová, 22. Veronika Kopecká, 24. Michaela Mechlová, 25. Radka Korbelářová, 26. Alena Machačová, 35. Lucie Želízková, 48. Michaela Mechlová - 15. Marie Jirková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Markéta Antalová 11 - Adéla Malkusová 20; po třetinách: 3:1, 5:0, 1:0;
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 6, hosté - 3.
60:00
59:45
Boleslav bojuje a hra se na poslední minutu přesunula na druhou polovinu.
58:20
Hra opět na útočné polovině Tatranu, ovšem Boleslav domácím nenechá nic zadarmo.
57:52
Janatková v brejku - Antalová opět zasahuje.
56:57
Kombo Janatková - Macháčová si vytvořilo velikou šanci a Antalová měla co dělat, aby míček vyrazila.
55:50
Pisárová překazila přihrávku, nrahává na Kvaskovou, která přihrává na Břešťálovou, která míček bohužel nestihla doběhnout.
53:50
Hru kontrolují hráčky Tatranu. Bohužel chybí přesnost v zakončení.
51:20
Janatková před Antalovou - ta včas zasahuje.
51:10
Vahchudová střílí od mantinelu, jen těsně míjí zadní tyč.
50:08
Kopecká se vymotala od mantinelu a střílí - Malkusová vyráží.
48:19
Pisárová  na půlce získává míček a pokračuje do střely - Malkusová opět zasahuje.
47:14
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Kateřina Seemannová (9:1).
47:13
Střelu Seemannové Malkusová vyráží. Na dorážku Mechlové už byla krátká. Mechlová kompletuje hattrick.
46:48
Jirková běží po mantinelu a střílí. Míjí.
43:00
Hra pod taktovkou domách. Ovšem obrana hostů je velmi pečlivá a skóre zůstává nezměněné.
41:47
Hermannová střílí od mantinelu - Malkusová rukou vyráží.
40:01
Buly pro domácí.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: domácí - 18, hosté - 3.
40:00
38:25
Janatková v oslaební ve velké šanci. Antalová však čape.
37:51
Vyloučen hráč Kristýna Vranová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
37:25
Odložené vyloučení - Tatran v 6.
36:53
Přihrávka na Hradcovou, která zakončuje z první - bohuel se netrefuje.
34:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Kateřina Seemannová (8:1).
34:41
Nahrávka Seemannové na Želízkovou, která na úrovní velkého brankovišti zakončuje do odkryté brány.
34:07
Mechlová u další nebezpečné střely ze středu hřiště - tentokrát přestřeluje.
33:22
Děkujeme nejen všem 53 přítomným divákům, ale i všem fanouškům u online.
32:45
Boleslav v plném počktu a Kvapilová hned u šance - míček však prolétl okolo tyčky.
32:15
Vachudová zakončuje, Malkusová však svůj tým podržela i tentokrát.
31:48
Býčková těsně míjí branku.
30:38
Vyloučen hráč Marie Jirková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
30:00
Boleslav během přesilovky našla síly a teď si hráčky udávají tempo.
28:40
Boleslav na míčku, ovšem poměrně vysoko, a tak se prostor na nebezpečnou střelu hledá velmi těžko.
27:26
Vyloučen hráč Karolína Stůjová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:23
Vlastní branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Alena Machačová (7:1).
25:22
Míček se nešťastně odráží od Machačové a pod Malkusovou si našel cestu až do branky.
25:10
Jirková a její nebezpečná střela ze středu hřiště.
24:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Radka Korbelářová, asistoval Nikola Hermannová (6:1).
24:07
Korbelářová střílí téměř od poloviny, Malkusová ještě stihla nastavit ramínko, nicméně míček končí v síti.
23:21
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Lucie Želízková (5:1).
23:20
Přihrávka vzduchem před branku, kde Mechlová zakončuje ze vzduchu.
22:48
Malkusová a její další zákrok, tentorkát po střele Nádeníkové.
21:59
Stůjová natahuje a od mantinlu střílí. Malková opět vyráží.
21:03
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Michaela Mechlová (4:1).
21:02
Přihrávka na Kopeckou, která trefuje růžek na bližší tyči.
20:08
Seemannová nahrává na Mechlovou, která střílí ve výběhu - Malkusová zasahuje.
20:01
O první přestávce byly oceněny hráčky Tatranu Střešovice, které se zúčatnily MS Juniorek. Děkujeme.
20:01
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 5, hosté - 6.
20:00
19:58
Boleslav jde na poslední chvíli do zakončení a Antalová si těsně před koncem připisuje další zákrok.
19:40
Poslední vteřiny pod kontrolou domácích.
16:27
16:26
Přihrávka na Mechlovou ve velkém brankovišti, která se z první trefuje za Malkusovou.
15:54
Hru drží ve svých rukách Tatran. Seemannová přestřeluje.
15:30
Vyloučen hráč Karolína Janatková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:25
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková, asistoval Marcela Urbanová (2:1).
14:24
Jirková získává míček, míří Antalové pod ruku a nemýlí se.
13:30
Obrovská šance. Janatková netrefuje prázdnou bránu.
13:20
Zmatek před Malkusovou. Tentokrát z toho vyšla Boleslav lépe a hra se přesouvá na druhou stranu.
12:40
Vacardová střílí od mantinelu - bohužel míček kolem branky pouze proletěl.
11:20
Boleslav na míčku a hráčky hledají prostor pro nebezpečnou přihrávku.
09:28
Kvasková vybíhá z rohu a střílí. Tentokrát trefuje pouze vnější tyč.
08:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Veronika Kopecká (2:0).
08:08
Krásná akce domácích. Kopecká ze středu přihrává na Želízkovou, která se trefuje do odkryté brány.
05:48
Osamocená Janatková dostává přihrávku a střílí - míjí.
04:34
Parádní zákrok Malkusové.
03:50
Vacardová zachytává míček na středu a ihned střílí. Pohotová Antalová chytá.
02:31
Nebezpečný brejk hostů. Antalová míček tečuje, ten jen těsně míjí tři tyče.
01:22
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Pisárová, asistoval Daniela Kvasková (1:0).
01:21
Standardka z rohu, přihrávka před branku, kde míček trefuje Pisárová, která v pádu střílí první gól dnešního utkání.
00:35
Sehraná akce první pětky, prochází nebezpečná přihrávka, nicméně míčku se ujímá hostující obrana.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Barbora Pelcová, Kateřina Kvapilová, Alena Machačová, Petra Beránková, Karolína Janatková
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Michaela Mechlová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová