4:4
5:3
- : -

Florbal Chomutov - SK BIVOJ LITVÍNOV 11:7
9. Jan Ibl, 11. Tomáš Podubecký, 25. Adam Dedecius, 25. Martin Pretl, 27. Jan Ibl, 28. Matěj Dolejší, 31. Adam Fišer, 37. Adam Fišer, 38. Vít Kraj, 39. Matěj Dolejší, 45. Matěj Berthold - 18. Jakub Larson, 20. Jáchym Chalupný, 25. Jan Vokáč, 30. Josef Leština, 31. Jan Vokáč, 32. Jakub Zeman, 45. Matěj Hruštinec; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Jan Leština 14 - Lukáš Mašek 20; po třetinách: 2:0, 4:4, 5:3;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácího týmu p. Petra Lince: Podcenění soupeře zapříčinilo vyrovnané utkání téměř až do samého konce. Věřím, že v druhém zápase budeme připraveni především v hlavě na kvalitní utkání.
44:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Berthold, asistoval Vít Kraj (11:7).
44:49
Komentář trenéra hostů p. Rudolfa Ráce: Děkuji soupeřům za hru.
44:23
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Hruštinec, asistoval Jan Vokáč (10:7).
40:32
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
38:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Dolejší bez asistence (10:6).
37:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Kraj, asistoval Adam Fišer (9:6).
36:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Fišer, asistoval Filip Žižka (8:6).
31:58
Vyloučen hráč Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
31:24
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Zeman, asistoval Jan Vokáč (7:6).
30:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Fišer, asistoval Ondřej Penk (7:5).
30:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Jakub Zeman (6:5).
30:00
30:00
29:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština, asistoval Jakub Larson (6:4).
27:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Dolejší bez asistence (6:3).
26:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Ibl bez asistence (5:3).
26:23
Vyloučen hráč Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:23
Vyloučen hráč Ondřej Penk družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
24:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Josef Leština (4:3).
24:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Pretl, asistoval Jan Ibl (4:2).
24:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Dedecius bez asistence (3:2).
20:54
Vyloučen hráč Jakub Larson družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
19:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jáchym Chalupný bez asistence (2:2).
17:37
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Larson bez asistence (2:1).
15:00
15:00
14:55
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Adam Martin.
10:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Podubecký, asistoval Martin Pretl (2:0).
08:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Ibl, asistoval Martin Pretl (1:0).
08:04
Vyloučen hráč Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
03:33
Vyloučen hráč Adam Dedecius družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV:
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Matěj Dolejší, Martin Pretl, Tomáš Podubecký, Jan Ibl, Adam Martin