1:4
1:1
- : -

HAGA Girls Pardubice - IBK Hradec Králové 2:7
18. Agáta Schejbalová, 36. Zuzana Sodomková - 2. Aneta Zeiplová, 7. Aneta Zeiplová, 13. Veronika Dubcová, 19. Nikola Baková, 19. Aneta Zeiplová, 24. Veronika Dubcová, 31. Nikola Baková; rozhodčí: Jakub Skála - Kateřina Heblíková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Kristýna Plechačová 21 - Lucie Melicharová 13; po třetinách: 0:2, 1:4, 1:1;
36:00
35:59
A to je vše přátelé! Děkujeme Vám za poslech a přejeme požehnanou sobotu až do dalšího zápasu!
35:55
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil Zuzana Sodomková, asistoval Agáta Schejbalová (2:7).
35:02
Agáta Schejbalová nyní ze své torničky vytáhla maršálskou hůl a jako fofrník se hnala na branku soupeře. Stopku jí však vystavily hráčky soupeře a v jejím voze jí vypli pomyslné nitro. Gól z toho tak bohužel nebyl.
32:00
Dnešní utkání sleduje 19 výtečně fandících vlajkonošů obou týmů. Děkujeme!
30:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Nikola Baková, asistoval Veronika Dubcová (1:7).
29:55
Vážení diváci, nyní přichází Vaše příležitost pro hlasování v anketě PUMA hráč utkání. Své mínění o vítězi této ankety ve znění HRAC_UTKANI_JMENO_PRIJMENI můžete zasílat na telefonní číslo 775 984 466 do dnenší půlnoci. Všechny účastníky hlasování poté čeká slosování o hodnotné ceny -  podepsaný dres Nikoly Procházkové, sportovní taška značky Umbro a televize Čanghong.
27:38
Míček má nyní na holi Barbora Zemánková. Tato vášnivá fanynka kapely Lynyrd Skynyrd  v dotazníku před sezonou potvrdila, že se cítí býti v nejlepších florbalových letech, mezi její oblíbené jídlo patří perkelt a tarhoňa a jejím životním vzorem je poručík Tackleberry z oblíbené americké série Policejní akademie. My zdravíme všechny její přívržence z řad fanoušků u přenosu!
26:21
Vrcholový manažer HAGA Pardubice, Jan Brychta, a velký fanoušek seriálu Směr Jih dnes přišel v cosplayi konstábla Bentonna Frasera, z tohoto seriálu. Nyní předává své letité zkušenosti s hraním v jednom týmu s takovými legendami jako Karel Brychta nebo Vít Drašar i svým svěřenkyním. Na hře se to jistě v zápětí projeví!
24:01
V druhé třetině se obraz hry pozměnil, z krásných obrazů Michelangelových se stalo umění Gándhího. Ale znamená to pouze, že obraz hry se zatraktivnil, padalo více branek a šance byly na obou stranách. Střely z pohledu HAGY v druhé třetině: 5:11

HAGA: 5
Hradec: 11
24:01
Začala nám třetí třetina. Jde o poslední část války mezi Hradcem a Pardubicemi v tomto zápase. Uvidíme, jestli Hradec bude mít leteckou převahu asi jako Luftwaffe nad piloty RAF během Druhé světové války, nebo Pardubická pozemní obsluha začne využívat výhodu pomyslných radarů na pobřeží, respektive individualit ve svém týmu.
24:00
24:00
23:45
Máme tu druhého dvougólového střelce utkání. Veronika Dubcová rozradostnila kotel domácích a HAGA dostává gól do šatny.
23:44
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Veronika Dubcová bez asistence (1:6).
22:18
Jana Sochová se nyní dostala do samostatné akce, ovšem gól z toho není. Zakončením ovšem připomínala legendárního fotbalistu Gaela Clichyho, bylo to nekompromisní, tvrdé, leč gól z toho bohužel nebyl.
20:53
Hradecké hráčky teď na HAGU seslaly kouzlo přesně opačné ke kouzlu Alohomora! Tedy soudíme tak dle toho, jak nyní dokázaly v obranném pásmu zamknout domácí tým.
19:30
Betonem nyní golmanka HAGA Pardubice, Kristýna Plecháčová, zaúřadovala a připomněla tak nejlepší roky Jaroslava Kameše, který vždy právě na tuto část výstroje při svých zákrocích sázel. Výtečně, výtečně!
18:09
Na Jan Deml Road se nyní s góly otevřela stavidla a voda jimi teče asi jako v roce 2002 po pražské Kampě. Gólostroj Hradce Králové, Aneta Zeiplová, navíc završila hat-trick a na hřiště tak létají čepice diváků!
18:08
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Aneta Zeiplová bez asistence (1:5).
18:03
17:42
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil Agáta Schejbalová bez asistence (1:3).
17:01
Jana Sochová se nyní hnala do útoku asi jako legendární britská stíhačka Spitfire, vyměnila rychlost za výšku a pokusila se zaslat míček do předbrankového prostoru. Bohužel přistání na pomyslné letiště již bylo horší a Jana při něm poničili i řídící věž.
15:16
Po několika šancích domácích se probudili i jejich fanoušci. Přichází skandování "Jirda není člověk, Jirda to je Bůh!", míněné na trenéra Ondřeje Jiránka robotujícího dnes na střídačce domácích, který týmu již dokázal vštěpit herní tvář a systém defenzivního levého křídla, používaného prvotně v Litvínově.
14:16
Haga se nyní po delší době podívala na polovinu soupeře. Bohužel se na ní ale neusadila po vzoru vojsk Varšavské dohody na našem území v roce 1968, ale byla to jistojistě první vlaštovka mezi šancemi domácích.
12:21
Druhá třetina sotval začala a vlajkonoši hostí mohou opět křičet "Gól!". Úsměv na jejich tvářích vykouzlila Veroniku Dobcová po pěkné týmové akci.
12:20
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Veronika Dubcová, asistoval Nikola Baková (0:3).
12:01
V první třetině kontroloval Hradec Kárlové hru stejně solidně a nekompromisně jako finanční stráž hranice v letech meziválečných. Skóre je 2:0 z pohledu Hradce, střely pak 11:3. V přestávkovém programu se můžeme těšit na vystoupení krasobruslařské naděje Martiny Drvoštěpové a její představení s názvem Black Angels! Těšíme se v druhé třetině.

12:00
12:00
11:48
Agáta Schejbalová nyní zapla forsáž a tak jí soupeřky z Hradce musely zastavit za použití nepovoleného zákroku. Z následné střely vznikla práce pro golmanku Hradce.
06:30
Pěkná střela z první po standardní situaci pro Hradec Králové, kterou zamířila do branky domácích Aneta Zeiplová. Ta si tak na pažbě může udělat k datu dnešního utkání již druhý zářez.
06:29
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Aneta Zeiplová, asistoval Kateřina Tobišková (0:2).
06:25
Alžběta Lejsková se nyní drala do útku, ovšem u mantinelu byla zavřena tak, jako to ve svých nejlepších letech na plochodrážních stadionech předváděl legendární Jason Crump.
05:53
Tlak Hradce na branku domácích je zhruba stejně neutuchající a nekonečný, jako oblíbený novácký seriál Ulice.
03:35
Kontr Hradce Králové! Krásná akce 2na1 gólem nekončí pouze díky skvělému zákroku Kristýny Plecháčové, která vystavila akci stopku asi jako nadstrážmistr Juráj Tatárka zlodějům kradoucím příklepovou vrtačku v oblíbené realiti-show Policija v akci. Skóre tak zůstává nezměněné.
01:30
Máme tu první gól zápasu. Hradec dobýval pevnost domácích asi jako soutěžící v pevnosti Boyard. Pomyslný Otec fura v brance domácích byl proti střele Anety Zeiplové bezmocný a tak se začínají mezi tygry sypat pomyslné první dublonky pro Hradecký tým.
01:29
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Aneta Zeiplová bez asistence (0:1).
00:01
A utkání právě začalo, vážení přátelé! Atmosféra je od začátku přímo elektrizující. Domácí ultras si dnes připravili neskutečné choreo, arénou se hned ozývá skandování "Děvčata, do toho!"
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Skála a Kateřina Heblíková.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové:
00:00
Line-up domácích HAGA Girls Pardubice:
00:00
Vážení přátelé, vítáme Vás u tohoto požehnaného přenosu. Celé Pardubice i Jan Deml Road jsou ještě potemnělé ale jistě nás dnes čeká výborný turnaj plný krásných akcí i napínavých střetů, v Calgary je právě 11°, čeká nás krásný den!
00:00
Na hřišti je již vše připravené k benefičnímu utkání - malé branky a mezi účastníky tohoto klání vidíme i některé legendy jako Jaromír Jágr, Otakar Janecký a další. Tichou vzpomínku věnujeme i promice Amálce od pana Nováka, na níž půjde výtěžek z dnešní benefice.