1:2
4:6
- : -

Panthers Praha - Kanonýři Kladno 6:10
11. Šimon Jelínek, 18. David Beneš, 32. Matyáš Uher, 34. Marek Urban, 36. Ondřej Suchánek, 41. Vojtěch Ježek - 7. Petr Burgr, 15. Jakub Šolle, 22. Ferdinand Tomášek, 28. Šimon Procházka, 31. Ferdinand Tomášek, 37. Matěj Mach, 39. Jakub Šolle, 40. Karel Frýba, 41. Dominik Horák, 43. Matěj Půček; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Karel Hlinka; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Filip Vágner 13 - Martin Procházka 10; po třetinách: 1:2, 1:2, 4:6;
43:17
Vyloučen hráč Jakub Kabourek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
42:56
Timeout Kanonýři Kladno
42:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Půček, asistoval Jakub Veselý (6:10).
40:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Ježek, asistoval Jáchym Hlaváč (6:9).
40:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Horák bez asistence (5:9).
39:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Karel Frýba, asistoval Ferdinand Tomášek (5:8).
39:01
Vyloučen hráč Ondřej Suchánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
38:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Šolle, asistoval Ferdinand Tomášek (5:7).
37:37
Vyloučen hráč Marek Urban družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Mach, asistoval Dominik Horák (5:6).
35:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ondřej Suchánek, asistoval Šimon Jelínek (5:5).
33:53
Vyloučen hráč Hynek Špaček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
33:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marek Urban, asistoval Vojtěch Petráň (4:5).
31:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matyáš Uher, asistoval Vojtěch Petráň (3:5).
30:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ferdinand Tomášek, asistoval Petr Burgr (2:5).
27:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Šimon Procházka, asistoval Jakub Šolle (2:4).
25:13
Timeout Panthers Praha
21:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ferdinand Tomášek, asistoval Michal Douša (2:3).
17:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Beneš, asistoval Matyáš Mlčoch (2:2).
15:00
15:00
Střely za první třetinu:
Kanonýři Klando - 7
15:00
14:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Šolle, asistoval Hynek Holakovský (1:2).
14:15
Krásné sobotní ráno. Republika se probouzí do druhého volebního dne. V rudné už ale od 9:00 válčí Panteři s Kladenskými Kanonýry.
10:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Šimon Jelínek, asistoval Jakub Nový (1:1).
06:01
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Petr Burgr, asistoval Jakub Šolle (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Karel Hlinka.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Jakub Šolle, Hynek Špaček, Šimon Procházka, Petr Burgr, Hynek Holakovský