1:4
0:2
- : -

FbK 1996 Příbram - SK DESPERADOS SNW B 4:6
1. Michal Sičár, 6. Martin Ondráček, 10. Petr Jačka, 15. Jaroslav Vlček - 15. Filip Pacan, 16. Jakub Květoň, 18. Jakub Šach, 20. Filip Pacan, 27. Jakub Květoň, 35. Jakub Polívka; rozhodčí: Ondřej Otáhal - Michal Obertan; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kamil Netušil ? - Petr Brož ?; po třetinách: 3:0, 1:4, 0:2;
36:00
35:59
Desperados předvedl bravůrní obrat a asi i zaslouženě bere z tohoto utkání všechny 3 body. Děkujeme za pozornost a zase někdy příště u nějaké další florbalové parády.
34:42
Další branku Desperados a utkání už si nejspíše pohlídají.
34:41
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Jakub Polívka, asistoval Jakub Květoň (4:6).
31:57
Vyloučen hráč Martin Roubíček družstva SK DESPERADOS SNW B na 2 minuty za vysoká hokejka.
26:02
A máme zde dokonaný obrat. V přesilovce na svojí stranu strhlo vedení družstvo desperádos, když přesilovou hru krásnou ranou do šibenice využil hráč Jakub Květoň. 4:5
26:01
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Jakub Květoň, asistoval Filip Pacan (4:5).
24:47
Vyloučen hráč Jaroslav Skácel družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za sekání.
24:01
Po 2 třetině přišel uragán ze strany Desparados a skore je rázem srovnané 4:4
24:00
24:00
22:35
Vyloučen hráč Vojtěch Chytka družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za sekání.
19:30
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Filip Pacan, asistoval Jakub Polívka (4:4).
17:59
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Jakub Šach, asistoval Jakub Květoň (4:3).
15:40
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Jakub Květoň, asistoval Jakub Šach (4:2).
15:31
4 branku vsítil Jaroslav Vlček po zachycení rozehry hostujících obranců a v samostatném úniku byl neomylný.
O pár chvil později přišly 2 rychlé goly týmu desperádos a utkání dostává správný náboj.
14:36
14:30
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Jaroslav Vlček bez asistence (4:0).
12:00
12:00
11:59
Prvních 12 minut první části je už za námi. Viděli jsme 3 branky v hostující brance. Musíme podotknout, že domácí měli v některých situacích notnou dávku štěstí a proto mají zatím stále čisté skore.
09:42
Máme tady 3 branku, autorem branky je Petr Jačka. Ze standartní situace propálil vše co mu stálo v cestě a golman lapil třepetající se míček až po tom, co skončil v síti za jeho zády. 3:0
09:41
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Petr Jačka bez asistence (3:0).
05:52
Po nezajímavé pasáži přichází další branka domácích, autorem branky je Martin Ondráček po pěkné přihrávce z poza branky od Vojtěcha Chytky.
05:51
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Martin Ondráček, asistoval Vojtěch Chytka (2:0).
00:51
Máme tady první branku utkání, kterou střílí jeden z nejzkušenějších hráčů příbramského celku - Martin Sičár.
00:50
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Michal Sičár, asistoval Jaroslav Vlček (1:0).
00:20
Vítám Vás u sledování utkání FbK 1996 Příbram a ​SK DESPERADOS SNW B. Utkání nám před několika okamžiky začalo a hned v úvodu měli hosté obrovskou šanci ke vstřelení golu, Kamil Netušil ovšem tušil a na 2x zneškodnil šance soupeře.