2:1
3:1
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C - SK Bruisers Dejvice 7:5
10. Jakub Uhřík, 10. Ladislav Griga, 14. Ondřej Mikulášek, 19. Jakub Uhřík, 33. Jakub Uhřík, 35. Jakub Uhřík, 36. Ondřej Mikulášek - 7. Tomáš Kameník, 8. Kryštof Polínek, 9. Kryštof Polínek, 19. Ondřej Jilemnický, 26. Tomáš Kameník; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Kubata ? - Petr Koníček ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 3:1;
35:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Ondřej Mikulášek, asistoval Roman Major (7:5).
34:34
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Jakub Uhřík, asistoval Ladislav Griga (6:5).
32:48
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Jakub Uhřík bez asistence (5:5).
25:12
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Tomáš Kameník, asistoval Ondřej Jilemnický (4:5).
24:00
24:00
18:45
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Ondřej Jilemnický, asistoval Richard Hanek (4:4).
18:06
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Jakub Uhřík, asistoval Jiří Dolejš (4:3).
13:35
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Ondřej Mikulášek bez asistence (3:3).
12:32
Vyloučen hráč Richard Hanek družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za sekání.
12:32
Vyloučen hráč Kryštof Polínek družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:55
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Ladislav Griga, asistoval Roman Major (2:3).
09:43
Králův Dvůr snižuje
09:42
08:29
Zatím to vypadá, že uvidíme debakl hosté se rozstříleli a už vedou o 3 góly
08:28
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Kryštof Polínek, asistoval Tomáš Kameník (0:3).
07:25
A druhý velmi nenápadný gól
07:24
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Kryštof Polínek bez asistence (0:2).
06:08
Máme tu první gól. Prakticky z ničeho se prosazují hosté
06:07
03:33
Zatím jsme neviděli větší šanci. Oba týmy skvěle brání
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Christian-Marcel Kušnirák.