1:0
5:2
- : -

Florbal Sedlčany - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C 6:3
21. Martin Junek, 25. Ondřej Kocura, 27. Martin Junek, 32. Ondřej Kocura, 34. Martin Junek, 36. Ondřej Kocura - 3. Jakub Uhřík, 26. Jakub Uhřík, 34. Jakub Uhřík; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Antonín Valsa ? - Tomáš Kubata ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 5:2;
36:00
35:50
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil Ondřej Kocura, asistoval Martin Junek (6:3).
33:52
Další pěkná kombinace domácí, kteří znovu odskakují do dvoubrankového vedení
33:51
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil Martin Junek, asistoval Ondřej Kocura (5:3).
33:04
Je tu hattrick Jakuba Uhříka. Parádní střela
33:03
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Jakub Uhřík bez asistence (4:3).
31:52
Mazácká klička Sedlčanské 88, která posílá domácí do vedení o 2 góly
31:51
31:32
Znovu hostující 27, jejíž střela letěla vysoko nad bránu soupeře
29:12
Dlouhou pasáž bez větších gólových příležitostí přerušili hosté nebezpečnou střelou mimo tři tyče
26:32
26:24
Po nebezpečné šanci hostů se Sedlčany dostali do přečíslení, které využili krásnou kombinací
25:28
Parádní střela pod horní tyč. S touhle brankou nebude mít uklízečka žádnou práci
23:59
Sedlčany byly i v této třetině aktivnější ale skóre 1:1 je pro ně jen slabou útěchou
23:00
Začala poslední minuta této třetiny
20:30
Je srovnáno. Sedlčany konečně skórují a po krásné přihrávce před prázdnou branku srovnávají
20:29
20:05
Králův Dvůr ve velké šanci, ale brankář domácích ji za pomoci obrany zvládl vyřešit