2:2
0:1
- : -

Panthers Praha B - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 3:4
10. Vojtěch Petráň, 20. Matěj Ďurina, 26. David Zelinka - 5. Martin Eliáš, 16. Adam Lešuk, 19. Adam Lešuk, 31. Adam Lešuk; rozhodčí: Patrik Trejbal - David Hertz; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Štěpán Hrubý ?, Štěpán Hrubý ?, Štěpán Hrubý ? - Petr Eibl ?, Petr Eibl ?, Petr Eibl ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:1;
45:00
43:42
Vyloučen hráč Adam Lešuk družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
42:04
Vyloučen hráč Vojtěch Dobeš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
41:13
Timeout Panthers Praha B
36:44
Vyloučen hráč Vojtěch Zdrubecký družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:10
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Vojtěch Dobeš (3:4).
25:57
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil David Zelinka, asistoval Matěj Ďurina (3:3).
24:28
Vyloučen hráč Vít Žebra družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
19:06
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Ďurina, asistoval Adam Eliáš (2:3).
18:15
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Martin Eliáš (1:3).
15:11
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Vít Žebra (1:2).
15:00
15:00
15:00
15:00
09:47
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Petráň, asistoval Marek Leiš (1:1).
04:00
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš, asistoval Adam Lešuk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Petr Eibl; hráči v poli: David Zeman, Jakub Tošnar, Adam Lešuk, Martin Eliáš, Vít Žebra
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Štěpán Hrubý; hráči v poli: Michal Ladra, Vojtěch Marek, Adam Eliáš, Ondřej Bouška, Matěj Ďurina