0:2
1:2
- : -

Kanonýři Kladno modří - ACEMA Sparta Praha RED 1:4
14. Jakub Kabourek - 3. Jan Kuba, 11. Tomáš Novotný, 15. Jakub Slavík, 25. Vojtěch Starý; rozhodčí: Michal Lipinský - Lukáš Mucha; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Vocílka ? - Josef Krejča ?; po třetinách: 0:2, 1:2;
26:00
24:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil Vojtěch Starý, asistoval Martin Prunner (1:4).
24:16
Vyloučen hráč Jakub Kabourek družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za sekání.
22:33
Vyloučen hráč Tomáš Smetana družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za sekání.
21:33
Timeout Kanonýři Kladno modří
19:16
Vyloučen hráč Miroslav Brunát družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za sekání.
14:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil Jakub Slavík, asistoval Šimon Diviš (1:3).
13:35
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jakub Kabourek bez asistence (1:2).
13:00
13:00
12:28
Vyloučen hráč Miroslav Brunát družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za špatné střídání.
10:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Šimon Diviš (0:2).
06:05
Vyloučen hráč Petr Holeček družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za hrubost.
02:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil Jan Kuba, asistoval Tomáš Smetana (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lipinský a Lukáš Mucha.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha RED:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno modří: brankář: Matyáš Vocílka; hráči v poli: Daniel Šrámek, Daniel Hrdlička, Tomáš Bém, Nikita Vlasyuk, Jakub Kabourek