1:1
0:4
- : -

Floorball Club FALCON black - Kanonýři Kladno modří 1:5
9. Martin Mráček - 11. Tobiáš Volf, 20. Nikita Vlasyuk, 20. Jakub Kabourek, 24. Jakub Kabourek, 26. Jakub Kabourek; rozhodčí: Jiří Moravec - Michal Lipinský; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Hrdina ? - Lukáš Hekl ?; po třetinách: 1:1, 0:4;
26:00
25:08
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jakub Kabourek bez asistence (1:5).
23:55
20:30
Falcon ma time-out
19:45
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jakub Kabourek, asistoval Daniel Šrámek (1:3).
19:45
Kladno dalo Gool
19:09
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Nikita Vlasyuk, asistoval Tomáš Bém (1:2).
19:00
Vyloučen hráč Adam Bulvas družstva Floorball Club FALCON black na 2 minuty za hra rukou.
13:00
13:00
10:03
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Tobiáš Volf, asistoval Jakub Kabourek (1:1).
08:33
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil Martin Mráček, asistoval Jakub Halgaš (1:0).
07:30
Timeout Floorball Club FALCON black
07:20
Vyloučen hráč Tomáš Bém družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za sekání.
05:09
Vyloučen hráč Tomáš Lubert družstva Floorball Club FALCON black na 2 minuty za sekání.
04:46
Vyloučen hráč Tomáš Bém družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za špatné střídání.
02:18
Vyloučen hráč Kristián Šáda družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Moravec a Michal Lipinský.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno modří: brankář: Matyáš Vocílka; hráči v poli: Daniel Šrámek, Tomáš Bém, Nikita Vlasyuk, Jakub Kabourek, Daniel Hrdlička