1:2
1:1
- : -

FBC Rakovník A - FbC Red Dragons Hořovice 5:4pn
14. Václav Vích, 15. Jakub Koláček, 20. Ondřej Fišer, 37. Jakub Koláček, N Jakub Koláček - 9. Vítek Plešmíd, 24. Dušan Valo, 27. Jakub Lukavský, 40. Lukáš Routa; rozhodčí: Dominik Dolejš - Martin Klán; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Hůla ? - Tereza Humlová ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč Vítek Plešmíd , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč Ondřej Fišer a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč Vladislav Šust , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč Jakub Koláček a vstřelil rozhodující gól (5:4).
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
39:16
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Routa, asistoval Vladislav Šust (4:4).
36:58
Vyloučen hráč Vítek Plešmíd družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:09
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil Jakub Koláček, asistoval Ondřej Fišer (4:3).
30:00
30:00
26:27
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jakub Lukavský, asistoval Jan Slabý (3:3).
23:00
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Vítek Plešmíd (3:2).
19:16
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil Ondřej Fišer, asistoval Jakub Koláček (3:1).
15:00
15:00
14:36
13:42
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil Václav Vích, asistoval Jakub Koláček (1:1).
13:38
Vyloučen hráč Jakub Lukavský družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
08:55
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd, asistoval Lukáš Fišer (0:1).