1:0
1:2
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - Florbalová akademie MB 3:2
9. Ondřej Šplíchal, 18. Vojtěch Majer, 36. Antonín Hojný - 30. Tadeáš Korolevyč, 34. Tadeáš Korolevyč; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpán Pokorný ? - Vojtěch Šimon ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:2;
36:00
35:50
Mladá Boleslav odvolává svého branákře a doufá v zázrak
35:32
Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
35:32
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Antonín Hojný bez asistence (3:2).
35:32
Vosy zjistili co funguje a tuto informaci okamžitě aplikovali nádherným výběhem a následným gólem
34:30
Vosy zjistili, že když budou pasivně přihlížet nic neudělají a tak začali naštvaně bzučet po celém hřišti. Že by se hra rozhodla už teď?
33:35
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Korolevyč, asistoval Martin Miclík (2:2).
33:35
Hráč s číslem 21 se nebojí výběhů, ale vosy by se bát jeho výběhů možná měly.
33:15
Nutno podoktnout, že poté, co se Mladé Boleslavi povedl jeden gól z výběhu, pokoušejí stejnou taktiku znovu a znovu. Tentokrát ovšem bez úspěchu
30:30
Vosy vypadají, jako by o žihadla přišly někdy po začátku třetí třetiny.
29:28
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Korolevyč, asistoval Jakub Hroník (2:1).
29:28
Mladá Boleslav konečně proměňuje jednu ze svých akcí, a to nádherným výběhem a následnou střelou hráče číslo 21
29:10
Třetí třetina je zatím hlavně v režii Mladé Boleslavi.
28:20
Oba dva týmy hrají velmi agresivně, bohužel ani pro jeden z týmů není tato agrese odměněna ničím jiným, než šrámy na cti z neproměněných gólů
26:38
Nádherná kombinace Vos, která vypadala jako jistý gól, skončila nádherným zachráněným brankářem druhé strany.
25:08
Mladá Boleslav přechází do protiútoku, který je okamžitě zastaven z druhé strany. Oba dva týmy hrají velmi vyrovnaně.
24:01
Po zahájení poslední třetiny utkání okamžitě vidíme obrovskou agresi ze strany Vos, kdy nenechávají jakoukoliv možnost pro odvetu ze strany Mladé Boleslavi.
24:00
24:00
23:26
Odvolání gólu ze strany Mladé Boleslavi, hezká střela, ovšem neplatná.
22:43
Nádherný zákrok brnakáře Vos. Vypadá to, že se oba dva týmy probouzejí.
22:14
Vyloučen hráč Vojtěch Majer družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za hrubost.
19:24
Krásná kombinace od Vos ve středním pásmu je zastavena nádherným bráněním hráče z Mladé Boleslavi
17:28
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Vojtěch Majer, asistoval Štěpán Pokorný (2:0).
17:28
Fbk Vosy Praha skóruje po nádherné přihrávce brankáře, který přihrává přes celé hřiště přímo na florbalku svého spoluhráče
17:00
V tuto chvíli oba dva týmy zapomněly, že hrají proti sobě a přihrávají si z jedné strany na druhou bez jakéhokoliv zaváhání.
14:07
Vyloučen hráč Daniel Křůpala družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
08:51
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Ondřej Šplíchal bez asistence (1:0).