2:0
1:1
- : -

ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians Jesenice 3:1
3. Nikola Vostřáková, 4. Nikola Vostřáková, 18. Mia Šestáková - 17. Eva Ragačová; rozhodčí: Sára Srdínková - Tomáš Hájíček; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Světlana Novotná ? - Eliška Rozálie Horáková ?; po třetinách: 2:0, 1:1;
24:00
23:58
Timeout ACEMA Sparta Praha
22:30
Timeout FbŠ Bohemians Jesenice
17:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Mia Šestáková, asistoval Marie Dryáková (3:1).
16:28
Branku družstva FbŠ Bohemians Jesenice vstřelil Eva Ragačová bez asistence (2:1).
16:28
Vyloučen hráč Nikola Vostřáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
03:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Nikola Vostřáková bez asistence (2:0).
02:28
Vyloučen hráč Adéla Trojášková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
02:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Nikola Vostřáková, asistoval Aneta Karbanová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Sára Srdínková a Tomáš Hájíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians Jesenice:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Světlana Novotná; hráči v poli: Kamila Čehylová, Tereza Navarrová, Nikola Vostřáková, Adéla Trojášková, Adriana Vebrová