2:1
- : -
TROOPERS

TROOPERS - FAT PIPE Aligators Klobouky 7:4
2. Jan Daler, 9. Jan Daler, 23. Petr Voltner, 24. Jiří Knotek, 30. Daniel Budík, 51. Jakub Gregor, 52. Daniel Budík - 4. Pavel Zbořil, 5. Tomáš Jedlička, 17. Pavel Zbořil, 49. Viktor Kejík; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Michal Melichar 24 - Patrik Rychlý 20; po třetinách: 2:3, 3:0, 2:1;
60:00
Kapitána domácích Petra Kadlece: V první řadě děkuji Janu Gráblovi za motivaci (video motivace). V první třetině jsme nepřistupovali dobře k obranné činnosti, pouštěli jsme je do laciných střel. Od druhé třetiny jsme je začali přehrávat, začali proměňovat breakové situace a mohli tak zápas v klidu dohrát. Děkujeme soupeři, soupeřovým divákům i našim divákům.

60:00
Komentář trenéra hostí Jakuba Gremmela: Myslím si, že kvalitní zápas, Troopers na balónku výborní. V útočné fázi byla naše šance breaky, které jsme bohužel nedotahovaly, v klíčovém momentu třetí třetiny nám domácí odskočili na rozdíl dvou branek. Konečný tlak od nás byl spíše sporadický, odešli jsme jak v hlavách tak v nohách. V pondělí na tréninku. Hou Hou Ali.
59:07
Večeřa příklepem pouze do připraveného Rychlého.
58:00
Gregor si zahrál na zeměměřiče: "To jsou 3 metry?"
57:40
Pavla na Voltnera, ten si pod drobnohledem hostujících obránců nedokázal získat prostor pro zakončení.
57:00
Melichar skvěle proti Líznarovi a drží akcie TROOPERS v černých číslech.
54:19
Vyloučen hráč Antonín Šmerák družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
52:52
Grábl může být rád, že tribuny nejsou na kratších stranách hřiště, takhle pouze do konstrukce místní tělocvičny.
52:20
Těžko říct, jestli úmyslně, ale Pavla nahráva až za svoji branku a uklidňuje hru.
52:10
Hruška dobře zaklekl a zblokoval pokus hostů.
51:50
Hosté se nevzdávají, proti Zbořilovi musel zakročit Melichar.
51:29
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (7:4).
51:29
Knotek si teď udělal hráče hostů, posouvá do odkryté branky na Budíka, který nám dnes opět dělá radost.
51:00
Veselý je dnes při chuti, na Melichara si ovšem nepřišel
50:30
Daler svojí nahrávkou ohrozil děti sledující utkání za mantinelem.
50:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jakub Gregor, asistoval David Mati (6:4).
50:10
Neskutečné, čím hloupější sedlák tím větší brambory, trefuje se člověk s IQ 120 (potvrzeno Menzou a nemyslím tu jídelnu) Jakub Gregor!
49:40
Tak to je zázrak, že míč neskončil za brankovou čarou, Rychlý zjevně chodil do Bradavic a teď využívá nabyté zkušenosti.
49:23
Grábl orazítkoval tyč!
48:34
Člověk si tak zapisuje vyloučení a jak blesk z čistého nebe padne gól.
48:32
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Viktor Kejík, asistoval Roman Svoboda (5:4).
48:04
Timeout FAT PIPE Aligators Klobouky
48:04
Vyloučen hráč Tomáš Suchomel družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:04
To se hygieně líbit nebude, rozhodčí se rozhodli vylučovat přímo na hrací ploše!
47:12
Svoboda z otočky, pouze do hrudi připraveného Melichara. Abych citoval svůj oblíbený díl Tématických akci: "To bylo jak pro dobrmana jednohubka".
46:40
Jakub Andrle teď dobře zaklekl do střely hostů.
46:00
Veselý teď trochu opoźděně (kdyby chtěl měl pokleknout před zápasem) poklekl a odehrál míček.
45:20
Klimeš teď dobře prokličkoval domácí obranou, jeho přihrávka postrádala přesnost a akce hostů končí.
44:40
Od břevna se odráží Gráblův pokus, Knotkova dorážka si ani nezasloužila pozornost.
44:20
David Mati se zase předvedl, shodil mantineli na půlce hřiště, přitom seděl na střídačce.
43:00
Roman Svoboda podržel mezerník na půlce, pouze do hrudi Melichara.
40:50
Veselý to zkoušel pěkným krosem, nejspíš zapomněl nalepit známku, nenašel adresáta.
40:00
40:00
Střely ve 2. části:
TROOPERS:  10
40:00
39:30
Frank vyslal do uniku Michala Filu, ten nedokázal přesně zakončit.
38:40
Centr do "vápna" boxuje Melichar na rohový kop, teda úder z rohu.
36:30
Líznar z dobré pozice pouze do svého spoluhráče.
35:50
Domácí zatím dobře brání, jediné šance Zbořila mířily do Melichara.
34:55
Zbořil od mantinelu, "Lanýž" připravený.
34:49
Vyloučen hráč Tomáš Suchomel družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
34:30
Zbořil už se ocitl v lepších šancích, teď jenom odplaluje až na brankáře domácích.
33:10
Vysoký balón do útočné třetiny v podání hostů, tím ovšem akce končí. U míčku domácí.
32:30
Hosté začínají vystrkovat růžky, i když aligátoři žádné nemají, a jsou teď aktivnějším týmem.
31:30
Knotek vybojoval balónek a uklidňuje hru.
31:05
Trestné střílení družstva FAT PIPE Aligators Klobouky neproměnil Martin Veselý.
31:05
Veselý zkoušel freestylový nájezd, ovšem netrefuje branku.
30:30
Mlejnek teď vypíchl balónek a zmařil šanci hostů.
30:00
První šance hostů, Líznar z rohu na Zouhara, který číhal před brankou, druhý jmenovaný netrefuje.
29:23
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (5:3).
29:23
Nedělní Budík dělá radost, do odkryté branky se nemýlil.
28:00
Voltner to zkouší backhandem na Rychlého, jeho pokus se stěží odlepil od země.
27:50
Daler se teď ocitl na trestné lavici, ovšem ne kvůli vyloučení a vrací se ihned do hry.
26:50
David Mati jak ho neznáme, vybojoval míček, Hruška zakončuje, ale jeho plešatý pušky dobře chytá Rychlý.
25:00
V pracovní den Vám sice radost neudělá, ale jeho střely v nedělní podvečer ano, dobrý pokus Budíka.
24:40
Daler dělá radost zadákovi domácích Jakubu Andrlemu, bojuje  #jakoLev.
24:18
David Mati nevyužil zkušenosti z baseballu, tady vysoký balón mimo nikdo neocení.
23:30
Pěkný kros od Gregora na Hrušku, tím krása akce končí.
23:17
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jiří Knotek, asistoval Jakub Peška (4:3).
23:17
Góly padají tak rychle, že to nestíhám sledovat, pardon :(
22:56
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Voltner, asistoval Petr Kadlec (3:3).
22:56
Kadlec od tyčky na úplně volného Voltnera, který zasouvá do odkryté klece.
22:20
Zbořil na Líznara, který se probíjel do šance, ale nedokázal zakončit.
22:00
Největší hrdinové druhé třetiny jsou zatím děti podávající míčky, které bez přesušení hry zvládly zvednout mantinely.
20:40
Grábl vybídl Večeřu, jeho míček se nedostal za brankovou čáru, alespoň v části před kterou stojí branka.
20:00
20:00
Střely v 1. části:
TROOPERS:  11
FAT PIPE Aligators Klobouky: 10

20:00
Přestávkový program obstarává Petr "Bubák" Kadlec a jeho show - shození mantinelů.
20:00
19:42
Gregor na zemi a diví se, jako elektrikář má zjevně trochu delší vedení.
19:20
Vlček to zkouší ze středu, pouze do prvního hráče domácích.
18:30
Svoboda Roman nepřesně na Líznara.
16:24
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Tomáš Líznar (2:3).
16:24
Tečovaná střela zaplachtila přesně k tyčce Melicharovy branky.
15:15
Šmerák na Jedličku, Melichar si připisuje další zářez na totem bobříka připravenosti.
14:30
Místní afroameričan Grábl se protáhl obranou hostí, jeho přihrávka na Gregora postrádala přesnost.
14:00
Veselý nemůže mít z této střely radost, pouze do jednoho z hráčů domácích.
13:30
Zbořil zachytil kross Suchomela,  žene se dopředu, Melichar byl ovšem připravený.
13:00
Zbořil opět vyprášil Melicharovi boční síťku.
12:10
Grábl umí zjevně lépe poskytovat půjčky jak střílet, jeho pokus zblokován.
11:10
Kejík dobře blokuje další pokus Dalera. Ten je dnes při chuti, zjevně se v hotelu Tálský mlýn nedočkal oběda.
10:40
Voltner teď neměl dostatek proudu na přesnější zakončení při dorážce Dalerovy střely.
10:30
Blesková rozehrávka na Zbořila, střela zblokována.
10:00
Suchomel přerušil akci 2 na 1 v podání hostí.
09:20
Neposlušné tlačítko na časomíře způsobilo přerušení hry.
08:07
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Daler, asistoval Petr Kadlec (2:2).
08:07
Napodruhé už Daler zakončuje jako člověk a hned se to vyplácí, trefil vedle Rychlého nohy.
07:35
Vyloučen hráč Viktor Kejík družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
07:10
Gregor nabral vítr do vousů, zkoušel proběhnout okolo mantinelu, ale první Aligátor ho zastavil (název týmu nesouvisí s mobilním telefonem pana prezidenta).
07:10
Daler z předbrankového prostoru zkoušel neortodoxní zakončení, pouze do Rychlého.
07:10
Daler z předbrankového prostoru zkoušel neortodoxní zakončení, Rychlý připravený.
06:13
Večeřa neprotlačil přihrávku až na Knotka, u míče hosté, zkouší střelu, ta byla lahůdková pro Melichara.
05:00
Hostí se teď usádlili za brankou domácích.
04:37
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Jedlička, asistoval Michal Fila (1:2).
04:37
Jedlička vymetl pavučinky v Melicharově brance.
04:20
Budík zkoušel zápěstím od mantinelu, Rychlého ruka připravena.
03:13
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Adam Klimeš (1:1).
01:40
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Daler, asistoval Petr Kadlec (1:0).
01:30
Kejík prozkoušel Melichara
00:32
Trestné střílení družstva FAT PIPE Aligators Klobouky neproměnil Pavel Zbořil.
00:32
Ještě než jsem stihnul zahájit utkání je tu trestné střílení, bleskovou pravačkou jej zastabvil Melichar. Je vidět, že doma pylně trénuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Viktor Kejík, Roman Svoboda, Pavel Zbořil, Adam Klimeš, Tomáš Líznar
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Rudolf Večeřa, Jiří Knotek, Daniel Budík, Jakub Peška