3:1
- : -
TROOPERS

TROOPERS - Hornets Brno ZŠ Horní 7:1
15. Tadeáš Tihelka, 18. Maxmilián Plas, 24. Ondřej Trávníček, 25. Ondřej Trávníček, 34. Ondřej Trávníček, 43. Marek Jedlička, 45. Marek Jedlička - 32. Stanislav Pacal; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Dvořák ? - Kryštof Doubek ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:1;
45:00
44:33
Branku družstva TROOPERS vstřelil Marek Jedlička, asistoval David Kubečka (7:1).
42:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil Marek Jedlička, asistoval Tadeáš Tihelka (6:1).
41:48
Vyloučen hráč Matěj Dostál družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování hokejky.
39:27
Vyloučen hráč Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za blokování hokejky.
38:57
Vyloučen hráč Jan Věchet družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:13
Branku družstva TROOPERS vstřelil Ondřej Trávníček, asistoval Matěj Karásek (5:1).
31:21
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Stanislav Pacal, asistoval Tomáš Ručka (4:1).
30:00
30:00
24:32
Branku družstva TROOPERS vstřelil Ondřej Trávníček bez asistence (4:0).
23:45
Branku družstva TROOPERS vstřelil Ondřej Trávníček, asistoval Marek Jedlička (3:0).
17:06
Branku družstva TROOPERS vstřelil Maxmilián Plas, asistoval Tadeáš Jelínek (2:0).
15:00
15:00
14:24
Branku družstva TROOPERS vstřelil Tadeáš Tihelka, asistoval Ondřej Trávníček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Petr Stoklásek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Filip Dvořák; hráči v poli: Adam Horáček, Marek Jedlička, Tadeáš Tihelka, David Kubečka, Ondřej Trávníček