3:1
1:0
- : -

TJ Sokol Břeclav - Florbal Holešov 7:2
4. Marek Myslík, 6. Filip Vlašic, 12. Filip Vlašic, 16. Šimon Havel, 17. Roman Martinka, 23. Ladislav Kužma, 35. Roman Martinka - 8. Tomáš Kaňa, 21. Filip Hasilík; rozhodčí: Jan Gistr - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Julínek ? - David Bartik ?; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:0;
36:00
34:57
Branku družstva TJ Sokol Břeclav vstřelil Roman Martinka bez asistence (7:2).
33:58
Timeout Florbal Holešov
33:58
Vyloučen hráč Damián Cypris družstva TJ Sokol Břeclav na 2 minuty za vysoká hokejka.
26:12
Vyloučen hráč Roman Martinka družstva TJ Sokol Břeclav na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
22:28
Branku družstva TJ Sokol Břeclav vstřelil Ladislav Kužma, asistoval Lukáš Krejčiřík (6:2).
20:10
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Filip Hasilík, asistoval Petr Podvala (5:2).
16:09
Branku družstva TJ Sokol Břeclav vstřelil Roman Martinka, asistoval Filip Vlašic (5:1).
15:51
Branku družstva TJ Sokol Břeclav vstřelil Šimon Havel, asistoval Lukáš Krejčiřík (4:1).
12:00
12:00
11:18
Branku družstva TJ Sokol Břeclav vstřelil Filip Vlašic, asistoval Jakub Valášek (3:1).
07:17
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Tomáš Kaňa, asistoval Filip Hasilík (2:1).
05:46
Branku družstva TJ Sokol Břeclav vstřelil Filip Vlašic, asistoval Ladislav Kužma (2:0).
03:15
Branku družstva TJ Sokol Břeclav vstřelil Marek Myslík, asistoval Ladislav Kužma (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Gistr a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Holešov: brankář: David Bartik; hráči v poli: Tomáš Kaňa, Petr Podvala, Filip Hasilík, Gabriela Nedbalová, Sára Blažková