0:7
0:5
- : -

Florbal Holešov - Florbal Rosice 0:15
8. Tomáš Dolníček, 9. Martin Führlinger, 11. Vít Kroutil, 13. Vít Kroutil, 15. Vojtěch Tadeáš Král, 16. Martin Kříž, 17. Ondřej Penčák, 19. Martin Kříž, 20. Kryštof Kocman, 24. Martin Kříž, 27. Nicolas Pánek, 27. Daniel Košec, 29. Daniel Košec, 30. Ondřej Penčák, 34. Kryštof Kocman; rozhodčí: Jan Gistr - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Bartik ? - Václav Hádek ?, Michael Mitáček ?; po třetinách: 0:3, 0:7, 0:5;
36:00
33:51
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Kryštof Kocman bez asistence (0:15).
31:45
Vyloučen hráč Tomáš Kaňa družstva Florbal Holešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:53
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Ondřej Penčák, asistoval Martin Führlinger (0:14).
28:10
Timeout Florbal Holešov
28:10
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Daniel Košec, asistoval Martin Kříž (0:13).
26:40
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Daniel Košec, asistoval Alex Řehák (0:12).
26:03
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Nicolas Pánek, asistoval Tomáš Dolníček (0:11).
24:00
24:00
23:00
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Martin Kříž bez asistence (0:10).
21:40
Vyloučen hráč Tomáš Dolníček družstva Florbal Rosice na 2 minuty za špatné střídání.
19:48
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Kryštof Kocman, asistoval Ondřej Penčák (0:9).
18:39
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Martin Kříž bez asistence (0:8).
16:48
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Ondřej Penčák, asistoval Kryštof Kocman (0:7).
15:10
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Martin Kříž, asistoval Daniel Košec (0:6).
14:50
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Vojtěch Tadeáš Král bez asistence (0:5).
12:44
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Vít Kroutil bez asistence (0:4).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Michael Mitáček družstva Florbal Rosice
12:00
12:00
10:27
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Vít Kroutil, asistoval Martin Kříž (0:3).
08:05
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Martin Führlinger, asistoval Vojtěch Tadeáš Král (0:2).
07:55
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil Tomáš Dolníček, asistoval Ondřej Penčák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Gistr a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Rosice:
00:00
Line-up domácích Florbal Holešov: brankář: David Bartik; hráči v poli: Gabriela Nedbalová, Sára Blažková, Tomáš Kaňa, Petr Podvala, Filip Hasilík