2:2
3:5
- : -

Sokol Ivanovice na Hané - FbC Aligators 5:13
23. David Chujac, 28. Lukáš Skácel, 55. Jiří Šimek, 57. David Chujac, 58. David Chujac - 5. Martin Dlouhý, 7. Roman Svoboda, 7. Martin Veselý, 11. Pavel Zbořil, 13. Tomáš Líznar, 14. Tomáš Jedlička, 25. Filip Konstant, 30. Pavel Zbořil, 42. Matyáš Zouhar, 44. Matyáš Zouhar, 47. Antonín Šmerák, 52. Pavel Zbořil, 52. Radim Fila; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Ponížil; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 70; zásahy brankářů: Aleš Tvrdý 35 - Patrik Rychlý 11, David Nečas 13; po třetinách: 0:6, 2:2, 3:5;
60:00
Komentář trenéra hostů : Jsme rádi za postup. Škoda, že po dobrém úvodu jsme šli na 50  procent a závěr už úplně vypuštěný. Děkujeme soupeři a skvělým divákům. Přejeme jim hodně úspšěchu v jejich soutěži. Hou hou ali.
60:00
Komentář kapitána domácích : V první třetině nám soupeř výrazně odskočil o 6 gólů. Ve druhé třetině jsme výkon zlepšili, nicméně soupeř ukázal své kvality a utkání si pohlídal. Ve třetí třetině jsme už viděli na pivu, teď už si ho konečně můžeme vychutnat. Letošní jízda pohárem byla nad plán a naše umístění bereme se vztyčenou hlavou. Přejeme soupeři hodně štěstí v poháru.
60:00
57:40
Vyloučen hráč Dominik Papp družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
57:06
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Chujac, asistoval Pavel Sysel (5:13).
57:06
Hattrick dovršuje po dorážce David Chujac. Pěkně Davide !!
56:19
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Chujac, asistoval Jakub Ondrák (4:13).
54:18
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jiří Šimek, asistoval Jakub Ondrák (3:13).
54:18
Legenda Ivanovického florbalu Jiří Šímek stříli po dorážce gól.
51:50
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Radim Fila, asistoval Antonín Šmerák (2:13).
51:02
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Ondřej Lorenc (2:12).
49:52
Vyloučen hráč Lukáš Skácel družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za bránění ve hře.
46:26
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Martin Dlouhý (2:11).
46:14
Vyloučen hráč David Chujac družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za bránění ve hře.
43:59
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Tomáš Popovský (2:10).
43:59
Gól jako přes kopírák. Hráč č.3 opět sám před brankou a do prázdné proměňuje.
41:54
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Adam Klimeš (2:9).
41:54
Hráč. č 3 proměňuje po krásné nahrávce do prázdné branky.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině : Ivanovice 7 střel, Aligators 15 střel
39:21
Vyloučen hráč Tomáš Popovský družstva FbC Aligators na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:12
Vyloučen hráč Matyáš Zouhar družstva FbC Aligators na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:05
Hostí střídají gólmana, v průběhu hry na něho šlo celkem 13 střel, z toho dostal 2 branky.
29:06
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Viktor Kejík (2:8).
29:06
Střídání brankáře. Nový brankář David Nečas družstva FbC Aligators
29:06
Střela tahem od mantinelu končí ve Tvrdého brance. Útočník trefuje presně k bližší tyčcce.
27:10
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Skácel, asistoval Vojtěch Bartošek (2:7).
27:10
Gól střílí Lukáš Skácel, krásná střela opět do vzdáleného horního rohu gólmanovi branky.
24:18
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Filip Konstant, asistoval Radim Fila (1:7).
24:18
Přečíslení 2 na nikoho Aligátoři s přehledem proměňují. Tvrdý bez šance.
22:38
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Chujac, asistoval Vojtěch Bartošek (1:6).
22:38
GÓL Ivanovic stříli David Chujac, krásná střela od mantineliu zapadla do horního rohu brabnky.
20:00
20:00
První třetina přinesla jasnou dominanci Aligátorů, uvidíme, co přinese druhá.
20:00
19:59
Střely v první třetině : Ivanovice 10 střel, Aligators 20 střel
18:52
Vyloučen hráč Miroslav Šimoník družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za opakované přestupky.
13:36
Timeout Sokol Ivanovice na Hané
13:36
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Tomáš Jedlička, asistoval Adam Klimeš (0:6).
13:36
Hráč 53. stříli nad Tvrdého ruku. Gólman si sice na střelu šáhl, ale i tak proskočila do branky.
13:01
Škoda, Urbánkův samostatný únik končí třelou do boční sítě.
12:07
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Radim Fila (0:5).
12:07
Hráč č.7 střilí z otočky  a trefuje pod Tvrdého ruku.
10:55
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Roman Svoboda (0:4).
10:50
Hráč č.40 ze samostatného úniku nekompromisně vymetá horní roh vzdálenější branky.
06:58
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Martin Veselý, asistoval Adam Klimeš (0:3).
06:58
Obránce č.66 střílí opět tahem s půlky hřiště a Tvrdý jeho střelu přes bránící hráče neviděl.
06:14
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Roman Svoboda, asistoval Pavel Zbořil (0:2).
06:14
Obránce č.69 stříli nepokrytrý z poloviny hříště a tečovaný míček zapadá do Tvrdéhoo branky
04:36
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Martin Dlouhý, asistoval Tomáš Jedlička (0:1).
04:36
Tvrdý sice střelu z úhlu chytá, ale nepokrytý hráč doráží míček do branky.
03:35
Zatím mají více ze hry hráči Aligítorů, ale Ivanoivice hrozí brejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: František Chmela, Radim Fila, Antonín Šmerák, Filip Konstant, Tomáš Líznar
00:00
Line-up domácích Sokol Ivanovice na Hané: brankář: Aleš Tvrdý; hráči v poli: Vojtěch Bartošek, Jan Kramář, Dominik Papp, Radim Baláž, Jakub Ondrák
00:00
Dobrý den, zdravím Vás u dnešního online přenosu 5. utkání Poháru. Zapisovatelem bude Jiří Pochylý a tímto zdravím všechny, kteří nemohli přijít a budou nás sledovat touto cestou !