5:4
- : -
TJ Turnov

Florbal Primátor Náchod - TJ Turnov 9:5
12. Jiří Vlček, 16. Ondřej Macháček, 26. Ondřej Macháček, 34. Aleš Kaválek, 47. David Kaválek, 48. Matěj Mikšovský, 50. Ondřej Bachtík, 53. Aleš Kaválek, 58. Lukáš Rázl - 7. Lukáš Maršík, 49. Štěpán Matěcha, 51. Štěpán Matěcha, 52. Jiří Ptáčník, 53. Emil Hejduk; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Brandon Bulis 25 - Petr Suchomel 31; po třetinách: 2:1, 2:0, 5:4;
60:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 13; Turnov 15
60:00
Střely celkem: Náchod 40; Turnov 30
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: Vstup do zápasu se nám nepovedl, soupeř šel díky tomu do vedení. Do zápasu jsme se ale dokázali velmi dobře vrátit a velmi dobře ho kontrolovat. Vykřičníkem byl závěr zápasu, kdy jsme zbytečně hráli nahoru dolu a soupeři nabídli laciné branky. Díky fanouškům za podporu a soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů Františka Zálesného: Utkání rozhodla druhá třetina, ve které nám chyběl náboj, jiskra a nepředvedli jsme vůbec nic. Nadále nás hrozně moc sráží velký počet oslabení a taktická nevyzrálost, která se projevuje například při standartních situacích. Máme na čem pracovat, jedeme dál. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:25
Timeout Florbal Primátor Náchod
59:25
Hosté tlačí Náchod, ale ten brání velmi dobře a vypádá to, že už zápas v klidu dohrají
58:00
Hosté zkouší hru bez gólmana
57:25
Mlaďák týmu Lukáš Rázl vyslal neskutečnou raketu do šibenice!
57:24
Timeout TJ Turnov
57:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Dalibor Vlášek (9:5).
56:38
Ani jedna střela bohužel neskončila v brance a hosté už hrají v plném počtu
54:39
Náchod má ideální příležitost uklidnit svojí hru, bude totiž hrát další přesilovku
54:38
Vyloučen hráč Jakub Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:59
Turnov rychle odpovídá a už je to zase jenom o 3 góly
52:58
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Jakub Janoušek (8:5).
52:35
Po nádherném výhozu gólmana Bulise a nahrávce Miškovského zvyšuje Aleš Kaválek vedení domácích
52:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Matěj Mikšovský (8:4).
51:47
Vypadá to, že to bude ještě hodně zajímavé, Turnov je teď rozhodně lepší
51:46
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Jakub Janoušek (7:4).
51:20
Turnov si zahraje první přesilovou hru v zápase
51:19
Vyloučen hráč Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
50:27
Turnov se ještě snaží zdramatizovat utkání
50:26
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Jakub Janoušek (7:3).
49:49
Padá tu tolik gólů, že ani nestíhám psát
49:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Jonáš Mědílek (7:2).
48:09
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Filip Dědek (6:2).
47:53
Náchodští zaznamenali už třetí branku v přesilovce!
47:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Ondřej Bachtík (6:1).
47:11
Vyloučen hráč Jakub Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:45
Kaválek vyslal nechytatelnou bombu pod horní tyč a Náchod vede už o 4 branky!
46:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval Ondřej Bachtík (5:1).
46:26
Náchod si zkusí další přesilovou hru
46:25
Vyloučen hráč Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
39:30
Náchod absolutně kontroluje hru a soupeře už několik minut nepustil vůbec k míčku
37:18
Skvělý výběr místa vynesl Aleši Kaválkovi další velkou šanci, kterou bohužel neproměnil
32:00
Dnešní utkání sleduje 56 diváků! Děkujeme!
28:47
Vyloučen hráč Radek Primásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
28:01
Bude se vylučovat, Náchod hraje zatím bez brankáře
27:10
Rázl krásně vypíchnul míček a pak ještě dokázal nebezpečně vystřelit
25:31
Mědílek nachystal gólovku pro Macháčka a ten vystřelil Náchodu dvoubrankový náskok!
25:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Macháček, asistoval Jonáš Mědílek (3:1).
24:52
Hosté nedokázali využít další 100% příležitost
24:12
Další fantastická souhra 1. lajny domácích a chybělo jen pár centimetrů, aby míček přejel brankovou čáru
23:25
Bachtík zakončoval náchodskou kombinaci z rohu, avšak neúspěšně
21:58
Mikšovský vyvezl balónek až k hostujícímu brankářovi, bohužel už s ním nic dalšího nevymyslel
15:54
Náchod rozehrával volný úder z velkého brankoviště a Macháček pohotově poslal Náchod do vedení
15:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Macháček, asistoval Jiří Vlček (2:1).
15:32
Krásný zákrok gólmana Bulise
14:37
Většinu času drží míček Náchod
12:59
Krásná kombinace první lajny vedla ke gólu, který bohužel nebyl uznán kvůli vysoké hokejce Bachtíka
11:34
Kapitán Vlček využívá přesilovku!
11:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Ondřej Bachtík (1:1).
11:16
Hosté si nepohlídali střídání a hráli v šesti
11:15
Vyloučen hráč Jonáš Mellan družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
09:50
Nebezpečnou střelu vyslal David Kaválek
07:52
Čečetka prokličkoval snad každého protihráče, ale jeho následnou střelu gólman vyrazil
06:50
Turnovu se napodruhé podařilo dorazit míček do branky a ujímá se vedení
06:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Maršík, asistoval Lukáš Švitorka (0:1).