2:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Panthers Praha 3:7
35. Ondřej Horažďovský, 46. Vojtěch Lapuník, 57. Vojtěch Kuneš - 8. Martin Mattes, 11. David Chochlovský, 14. Dominik Hudec, 24. Tomáš Mánek, 30. Lukáš Pokorný, 39. Patrik Míka, 47. Lukáš Pokorný; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Martin Bezděk 35 - Jan Slavata 49; po třetinách: 0:3, 1:3, 2:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: 23:13
60:00
Komentář trenéra hostá pana L. Hrmy: Težké utkání plné osobních soubojů. Jsme rádi za tři body. Děkujeme domácím za zápas a pořadatelům za servis.
60:00
Komentář trenéra hostí pana T. Oliveriuse: Škoda, že jsme do zápasu šli již odevzdaně a to se ukázalo během první třetiny, kdy jsme nechytli vůbec tempo zápasu. Byly jsme v křeči a báli se jít do potřebného risku a do zakončení. Místo toho jsme naši hru vyšperkovali miliony osobních chyb a ztrát, a tím věnovali soupeři jednoduché góly. Gratulujeme soupeři a děkujeme divákům.
60:00
59:50
Domácí se snaží aspoň  kosemticky upravit skóre.
59:00
Domácí mají poslední minutuna srovnání.
58:31
Timeout FbC Plzeň
58:31
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
57:16
Lapuník netrefil poloodkrytou bránu.
56:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš, asistoval Vlastimil Buchta (3:7).
56:43
Domácí teď našli mezeru v jinak spolehlivé obraně Panthers a snižují tak na 3:7.
55:19
Hosté spolehlivě brání své oslabení a domácí k moc střelám nepouštějí.
54:23
Vyloučen hráč David Navrátil družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:19
Domácí by potřebovali se zápasem ještě něco udělat, ale hosté je k mocvěcem nepouštějí.
51:32
Domácí hledají poslední zbytky si, aby se pokusili se zápasem ještě něco udělat.
50:21
Domácí nejsou schopni dát gól, možná i proto, protože brankař hostí vytahuje ze svého repertoáru jeden zákrok za druhým.
49:45
Domácí se dostávájí do více šancí, ale chybí jim efektivita.
48:33
Domácí se nevyvarovali dalších chyb a  to opět dostává do šancí hosty.
46:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Michal Sládek (2:7).
46:45
Pokorný parádní sólo akcí zvyšuje opět na rozdíl pěti branek.
45:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Václav Zábran (2:6).
45:29
Lapuník bombou z voleje snižuje na 2:6.
44:30
Hráč hostí netrefil odkrytou bránu z jednoho metru.
43:40
domácí pálí jednu střelu za druhou, ale ani jednou netrefili bránu
43:06
Ondřej Horažďovský se zranil a nevypadá, že by zápas dohrál.
43:00
Brankař hostů vytáhl nohou přízemní střelu.
42:19
Vyloučen hráč Jan Slavata družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
40:53
Domácí se snaží o srovnání, jenže tto by museli trefovat bránu soupeře.
40:01
/vodní buly třetí třetiny opět vyhráli hosté.
38:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Patrik Míka, asistoval Martin Mattes (1:6).
38:29
Hosté se vymanili z tlaku a zvyšují svůj náskok na 5 branek.
37:21
Domácí zatlačili svůj protějšek na vlastní polovině.
36:00
Hráč hostů čelil tváří v tvář golmanovi domácích, ale netrefil.
34:39
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Václav Zábran (1:5).
34:39
Horažďovský dělovkou propálil brankáře hostí.
33:01
Lapuník vyslal skrytou střelu na brankaře hostí, jenže ten byl pozorný a zákrok stačil provést. stav tak je stále 0:5.
31:27
Domácí jsou aktivnější na půlce soupeře, ovšem vysokým množstvím chyb se hosté dostávájí do šancí, které umí proměnit.
30:18
Domácí využili střídaní hostů a probojovali se rychlou akcí až k zakončení, jenže to první zásah do brány Panthers nepřineslo.
29:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval David Chochlovský (0:5).
29:19
Hosté jsou jednoznačně efektivnější ve střelbě, protože už střílí pátý gól.
28:24
Nekolik tvrdých osobních soubojů zaváněli vyloučením.
27:05
Po krásné sólo akci Zábrana Horažďovský netrefil branku.
26:05
Domácí zatlačili své soky před brankovým územím, ale nejsou schopni z toho vytěžit větší šanci.
25:23
Domácí jsou lepší, ale nedostávají se do větších příležitostí.
23:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Lukáš Pokorný (0:4).
23:30
Po tlaku domácích hosté opět využili příležitosti a odskakují již do čtyřbrankového vedení.
23:03
Lichotivím zákrokem Bezděk podržel svůj tým.
22:03
Po další z několika chyb domácích hosté neproměnili.
21:00
do první příležitosti se dostali domácí.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny opět vyhrali hosté.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 11:11.
20:00
17:15
Vyloučen hráč Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
17:15
Po sporném faulu byl vyloučen hráč domácího mužstva.
16:41
Domácí se pěknou akcí dostali až k zakončení, ale gólman zasáhl a míček lapil do svých rukou.
15:22
Domácí po vlažném startu přepli na vyšší stupeň a jsou teď mírně lepší.
13:28
Po mírnem tlaku domácích střílí gól hosté.
13:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Hudec, asistoval Michal Sládek (0:3).
12:02
Domácí zatlačili hosty, ale nepřivedlo to ani střelu.
10:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Chochlovský, asistoval David Navrátil (0:2).
10:51
Hosté odskakují do dvoubrankového vedení.
10:01
Špatné zpracování balónku připravilo domácí o možné srovnání.
09:07
Faitenhanzl střílel do poloodkryté brány, ale minul.
08:27
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
08:27
Po obdržené brance budou domácí hrát přesilovou hru.
07:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes bez asistence (0:1).
07:10
Po řadě chyb z domácí strany se hosté ujali vedení.
06:43
Hosté neproměnili šanci z nadějné pozice.
05:36
Hosté se po chybě jednoho z hráčů domácích dostali do příležitosti, ze které byla pouze střela mimo zařízení.
04:34
Hra se po dynamickém začátku lehce uklidnila.
03:45
Hra zatím probíhá bez výrazných tutovek.
02:40
Domácí se probojovali do lichotivé situace, ovšem branku nepřinesla.
01:48
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
00:40
O první střelu se postarali Panthers
00:01
Úvodní bbuly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Patrik Míka, Jan Kšír, David Kolář, Martin Mattes, Martin Kalous
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Vít Malý, Tomáš Němeček, Vojtěch Lapuník, Václav Zábran
00:00
Vítejte na utkání 4. kola národní ligy skupiny západ mezi týmy FBC Plzeň a Panthers Praha. Zápas začne za pár okamžiků.
00:00
Line-up domácího týmu FBC Plzeň: Brankář: Martin Bezděk : Hráči v poli: Michael Brabec, Vít Malý, Vojtěch Lapuník, Tomáš Němeček, Václav Zábran.
00:00
​Line-up hostujícího  týmu Panthers Praha: Brankář: Jan Slavata Hráči v poli: Martin Mattes, David Kolář, Patrik Míka, Marin Kalous, Jan Kšír