0:1
0:0
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - SK Florbal Benešov 2:3
15. Radim Fořt, 18. Jáchym Syrovátko - 11. Michal Vojtíšek, 20. Jakub Sklenář, 38. Michal Vojtíšek; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Josef Bína 31 - Lukáš Brož 25; po třetinách: 2:2, 0:1, 0:0;
60:00
Střely za třetí třetinu: Traverza 8, Benešov 7.
60:00
Komentář trenéra hostí Kilera: Dneska se hrál oboustranně florbal bez větších faulů, takže jsme si zahráli s kvalitním soupeřem, kterého jsme se štěstím porazili. Chtěl bych poděkovat svým hráčům za odmakaný zápas. Děkujeme soupeřům za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Jirky: Vyrovnaný zápas od první do poslední minuty, bohužel  zápas rozhodla naše střelecká nemohocnoust, díky které jsme z golmana soupeře udělali pomalu golmana do repre. Chválím kluky za stupňující tempo, bohužel na dva góly se zápas nevyhravá. Děkuji soupeřům, rozhodčím a pořadatelům za zápas.
60:00
58:22
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
58:22
Traverza si vzala oddechový čas, po kterém hrají bez brankáře.
58:07
Josef Bína odráží téměř neviditelnou střelu.
57:00
Probíhají poaslední tři minuty základní hrací doby.
56:26
Hosté hrají v plném počtu.
56:12
Lukáš Brož zachraňuje situaci a vychytává téměř jistý gól.
54:26
Vyloučen hráč Jakub Sklenář družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vražení zády.
54:26
Jakub Sklenář provádí velice hrubý zákrok na hráče domácích, kdy oba končí na zemi. Jakub Sklenář dostává dvě minuty.
51:55
Lukáš Brož předvádí krásný zákrok!
50:39
Ivan Pergler v šanci, ale íček opět letí daleko nad bránu.
49:29
Benešovská obrana se teď velice zapotila.
48:28
Walter Schubert střílí mimo bránu.
47:32
Vojtěch Pavlíček nahrál na Kryštofa Garreise, ale ten střelu promáchl.
45:08
Jiří Lebeda opět v šanci, ale chybí hráč na dorážku do brány.
44:00
Marek Garreis střelou ze zášvihu netrefuje bránu.
43:02
Jan Pudich opět v šanci, ale dneska mu míček do brány asi nepadne.
40:00
40:00
Střely za druhou třetinu: Traverza 9, Benešov 7
40:00
Začala poslední třetina dnešního utkání.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:26
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Ladislav Vorel (2:3).
37:26
Michal Vojtíšek se dokázal uvolnit a střílí gól do šibenice.
36:58
Jan Pudich opět ve skvělé šanci, ale Lukáš Brož míček odráží za mantinel.
35:28
Martin Šimek ve skvělém akci, ale míček se zastavuje o stehna obránce domácích.
34:14
Vojtěch Pavlíček končí za mantinelem, ale hned se zvedá.
34:04
Jan Pudich dostává krásnou nahrávku před bránu, ale sklouzává mu noha a míček končí daleko nad bránou.
32:12
Opět veliký tlak před bránou Benešova.
31:00
Hosté se snaží o gól, ale Josef Bína zachycuje střelu.
27:54
Albert Pulpán předvádí perfektní blok.
26:19
Mikuláš Plášek se snaží o střelu, ale padá a končí v bráně místo míčku.
25:37
Benešov zažívá tlak před bránou.
22:33
Benešov hraje v plném počtu.
21:12
Marek Deutsch střílí před bránu a Petr Heřmanský doráží, ale Lukáš Brož míček chtá nohou.
20:33
Vyloučen hráč Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:33
První minutu Benešov startuje vyloučením. Dvě minuty si odsedí Ladislav Vorel za vysokou hůl.
20:00
20:00
Střely po první třetine: Traverza 8, Benešov 10.
20:00
Začína druhá třetina dnešního utkání.
20:00
19:26
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Sklenář, asistoval Michal Vojtíšek (2:2).
19:26
Benešov opět přebírá vedení. Po přečíslení 2 na 1 střílí Jakub Sklenář gól.
17:59
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jáchym Syrovátko, asistoval Robert Štipka (2:1).
17:59
Přesilové hry využívá i Traverza a dostávají se do vedení.
16:50
Vyloučen hráč Jakub Sklenář družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra na zemi.
16:50
Při pokusu dát gól hrál Jakub Sklenář na zemi. Traverza hraje dvě minuty přesilovou hru.
15:59
Jan Pavlíček zachycuje dlouhou nahrávku před bránu.
15:41
Marek Deutsch předvádí skvělý blok.
14:21
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt bez asistence (1:1).
14:21
Radim Fořt přehazuje obloučkem brankáře a srovnává na 1:1.
12:50
Jiří Lebeda se dostává do veliké šance, ale nestačí mu nohy a míček utíka do rukou Lukáše Brože.
11:30
Albert Pulpán nahazuje před bránu domácích, ale chybí dorážka.
10:00
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Miloš Vojtíšek (0:1).
10:00
Přesilové hry využívá Michal Vojtíšek a szřílí první gól utkání.
08:56
Vyloučen hráč Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:56
Za nedovolené vrážení na hosty si Radim Fořt odsedí dvouminutový trest.
08:47
Fořt Radim nahrává před bránu, ale Kalát Ondřej nedoklepává do brány.
06:45
Mikuláš Plášek se dostal do brejku.
05:30
Jan Pudich se postaral o první střelu Traverzy na bránu, ale brankář střelu zachytává.
03:12
Benešov se už několikrát snažil o střelu, avšak obrana Traverzy všechny pokusy zablokovala.
02:10
Zatím se neudála žádná větší akce.
00:01
Úvodní buly vyhrála Traverza.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Albert Půlpán, Petr Tůma, Martin Šimek, Ladislav Vorel, Miloš Vojtíšek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Deutsch, Jan Pudich, Petr Heřmanský, Robert Štipka, Ivan Pergler