6:1
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Florbalová akademie MB 10:1
8. Veronika Mrázková, 12. Michaela Kacelová, 14. Michaela Kacelová, 16. Klára Horčičková, 44. Michaela Zmrzlá, 46. Veronika Mrázková, 49. Barbora Soušková, 54. Eliška Pešavová, 57. Michaela Kacelová, 58. Tereza Brančíková - 50. Veronika Kolářová; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 3, Kristýna Keclíková 1 - Klára Šimonová 24; po třetinách: 4:0, 0:0, 6:1;
60:00
Komentář trenéra FBS Olomouc: Poprvé jsme měli možnost hrát v téměř kompletní sestavě a na naší hře to bylo patrné. Dařilo se nám držet míček na našich čepelích a soupeře jsme nepouštěli do závažnějších šancí. Holkám z Boleslavi děkujeme za hezký zápas a přejeme klidnou cestu domů!
60:00
Komentář trenéra Florbalové akademie MB: Ve hře byla vidět fyzická nerovnováha, která zapříčinila některé poziční chyby, které soupeř trestal. Tým v sestavě 10 hráčů se snažil zůstat ve hře celých 60 minut, což bylo cílem utkání, který se podařil naplnit.
60:00
57:24
Timeout Florbalová akademie MB
57:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Brančíková, asistoval Eliška Pešavová (10:1).
56:26
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Michaela Kacelová, asistoval Tereza Brančíková (9:1).
56:26
Michaela Kacelová z týmu FBS Olomouc dovršila svůj hattrick.
53:26
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Klára Folková (8:1).
51:44
Vstřelený gól hráčky Mladé Boleslavi nabudil a jde na nich vidět, že chtějí přidat ještě jeden. Olomoucké hráčky jsou však proti.
49:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Veronika Kolářová, asistoval Kateřina Skřivánková (7:1).
48:51
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Soušková, asistoval Michaela Zmrzlá (7:0).
45:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Veronika Mrázková, asistoval Michaela Zmrzlá (6:0).
45:04
Gabriela Vaculová měla nebezpečnou střelu na soupeřovu bránu. Bohužel pro ni však míček skončil 2 metry nad bránou Mladé Boleslavi.
43:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Michaela Zmrzlá, asistoval Barbora Soušková (5:0).
40:00
40:00
Střely po první třetině: FBS Olomouc: 11, Florbalová akademie MB: 1
40:00
37:47
Ostrý souboj se odehrál v rohu mezi Lucií Mrázovou z Mladé Boleslavi a Terezou Dvořákovou z Olomouce. Tereza Dvořáková sice skončila na zemi, ale naštěstí nikdo nebyl zraněn.
35:49
Střídání brankáře. Nový brankář Kristýna Keclíková družstva FBS Olomouc
32:47
Hra se přelévá ze strany na stranu.
25:14
Hráčky týmu FBS Olomouc se opět ujímají kormidla v řízení tempa hry. Jejich úsilí však v druhé třetině zatím gól nepřineslo.
21:13
Michaela Bauerová z Florbalové akademie MB unikla olomouckým obánkyním přímo před olomouckou brankářku Kláru Hodulíkovou. Její samostatný únik však nebyl proměněn.
20:00
20:00
Střely po první třetině: FBS Olomouc: 11, Florbalová akademie MB: 2
20:00
18:06
Eliška Pešavová z týmu FBS Olomouc měla velkou šanci z předbrankového prostoru. Ta zůstala však neproměněna.
15:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Klára Horčičková, asistoval Gabriela Vaculová (4:0).
13:57
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Michaela Kacelová, asistoval Barbora Soušková (3:0).
11:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Michaela Kacelová, asistoval Šárka Zhébalová (2:0).
10:00
V prvních desíti minutách hráčky z Olomouce určovaly tempo hry a soupeřky téměř nepustily k míčku.
07:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Veronika Mrázková, asistoval Tereza Brančíková (1:0).
01:47
Tereza Dvořáková z týmu FBS Olomouc projela obranou Mladé Boleslavi jako nůž máslem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Klára Šimonová; hráči v poli: Lucie Zavadilová, Ema Mlatečková, Veronika Kolářová, Kateřina Skřivánková, Lucie Mrázová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Klára Hodulíková; hráči v poli: Kateřina Čočková, Veronika Mrázková, Anna Ševčíková, Valentýna Zerzánová, Tereza Brančíková