1:3
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 7:6
6. Klára Horčičková, 6. Valentýna Zerzánová, 14. Klára Folková, 22. Anna Ševčíková, 22. Tereza Hlaviznová, 29. Tereza Hlaviznová, 42. Veronika Mrázková - 15. Alžběta Pěnkavová, 20. Veronika Balejová, 20. Klára Němcová, 45. Sabina Šnajberková, 50. Kristina Zlatníková, 55. Barbora Špačková; rozhodčí: Matěj Vrablík - Dominik Prosický; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 27 - Šárka Černá 11; po třetinách: 3:3, 3:0, 1:3;
60:00
Skončilo nám utkání 4. kola 1. ligy juniorek, které vyhrálo domácí družstvo FBS Olomouc poměrem 7:6.

střely na bránu po třetí třetině: 13:12
střely na bránu celkem: 35:45
60:00
komentář trenérky hostů: Dnes jsme hodně zklamané z prohy, protože jsme nebyly horším týmem. Nedokázaly jsme se přizpůsobit tvrdé a důrazné hře soupeřek. Navíc jsme chybovaly v situacích, na které jsme se zaměřovaly. Měly jsme hodně šancí, ale výborně chytající gólmanka soupeřek nám vychytala většinu našich střel a bylo těžké se gólově prosadit. Soupeřkám gratulujeme a děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácí (O.Čoček): Nejtežší a zároveň nejhezčí zápas, který jsme v lize odehráli. Soupeř byl neuvěřitelně silný a zkušený, pro naše mladé dorostenky obrovská škola. Holky se lepší s každým takovým utkáním a to je pro nás příslibem do budoucna. Víc takových zápasů... Děkuji soupeři za krásný zápas a férovou hru! Našim holkám děkuji za předvedený výkon, obětavost a vůli po vítězství.
60:00
59:54
Obrovský tlak Kunratic přerušil útočný faul.
59:27
Domácí v plném počtu.
58:57
Olomoucké hráčky drží míč v útočném rohu.
58:29
Zmrzlá faulovaná a na míč jde Olomouc.
57:37
Balejová ve velké šanci nepřekonala Hodulíkovou. Na balónu Kunratice.
57:26
Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
57:26
Vyloučen hráč Lada Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
57:26
Domácí hráčky čekají teď náročné necelé tři minuty. Kunratice budou po poradě hrát v šesti.
57:01
Hlasatel ohlásil poslední tři minuty třetí třetiny.
56:14
Dobrá akce olomouckých hráček zakončená Mrázkovou, ale její střela nezapadla mezi tři tyče.
55:35
Hodulíková znovu podržela svůj tým. Kunratice jsou nyní na koni a mají dost šancí.
54:29
Timeout FBS Olomouc
54:29
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Barbora Špačková, asistoval Veronika Balejová (7:6).
54:29
Tohle bude ještě hodně napínavé. Kunratice snižují na rozdíl jedné branky.
53:57
Zerzánová opět faulovaná, tentokrát Pěnkavovou.
53:13
Další hráčka na zemi, tentokrát domácí Horčičková.
52:19
Zerzánová byla faulována a po souboji se s Balejovou ocitla na zemi.
51:06
Šnajberková vyslala dělovku z velkého brankoviště, ale Hodulíková předvedla další skvělý zákrok.
49:32
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Kristina Zlatníková bez asistence (7:5).
49:32
Zlatníková proměnila samostatný únik a snižuje na 7:5.
48:52
Brančíková vyslala dobrou střelu, ale Černá ji dokázala vychytat.
47:33
Dobrý blok Souškové, od které se balón odrazil mimo hřiště.
46:20
Domácí díky dobrému pressu nedávají Kunratickým hráčkám moc prostoru.
44:26
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Sabina Šnajberková, asistoval Monika Halamová (7:4).
44:26
Šnajberková se prosadila ze středu hřiště a snižuje stav utkání.
43:58
Poprvé v zápase se do hry zapojuje trio Zmrzlá-Soušková-Brančíková.
41:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Veronika Mrázková, asistoval Klára Hodulíková (7:3).
41:16
"Uničov" v podání domácích vyšel a další gól si připisuje Mrázková.
41:09
Zerzánová se provinila sekáním a hrát budou Kunratice.
40:00
40:00
Ve druhé třetině jsme viděli tři branky z holí olomouckých hráček a stav utkání je tedy 6:3.

střely na bránu po druhé třetině: 9:19
40:00
39:35
Kontakt tam byl, říká jeden z pořadatelů.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:56
Hosté se provinili vysokou holí a rozehrávat budou domácí.
36:44
Vaculová zblokovala střelu připisuje další bod do "Radegast indexu".
35:54
Hosté mají převahu, ale zatím ji nedokázali zúročit.
34:50
Obrovská minela domácích při střídání, ale Hodulíková opět podržela svůj tým.
33:27
Kunratické hráčky vyslaly již 14 střel za tuto třetinu, ake ani jedna se neujala.
32:09
Zlatníková šla sama na Hodulíkovou, ale tuto velkou šanci nevyužila.
31:41
Domácí brankářka dostala sekeru přes prsty, ale je v pořádku a bude v zápase pokračovat.
30:12
Hodulíková čapla balón a ihned vyhazovala dlouhý míč na Mrázkovou, avšak neúspěšně.
28:50
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Hlaviznová bez asistence (6:3).
28:50
Hlaviznová zůstala na ose nepokrytá a nádherně poslala balónek nad rameno Černé.
27:52
Vyloučen hráč Nicol Červenková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za špatné střídání.
27:52
Další špatné střídaní hostu a domácí mají znovu přesilovku.
27:32
Razantní střelu teď vyslala Šnajberková, ale Kunratice nedokáží překonat domácí zeď v bráně.
26:21
Hostující Němcová teď svou střelou z výběhu ohrozila basketbalový koš.
25:47
Bartschová od mantinelu na bližší tyč, ale Hodulíková si připsala další zákrok.
24:35
Mrázková tečovala pokus Logrové od modré, ale Černá zasahovat nemusela, bo balón neletěl směrem na hostující bránu.
24:18
Balejová to zkoušela, ale nevyzrála na Hodulíkovou.
22:47
Logrová dobře vystoupila, ale sekla protihráčku a Kunratice budou rozehrávat z osy hřiště na obranné polovině domácích.
21:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Hlaviznová, asistoval Gabriela Vaculová (5:3).
21:55
Teď už to Hlaviznové vyšlo a máme tu další změnu skóre.
21:36
Nebezpečná střílená nahrávka na Hlaviznovou ale ta nedokázala překonat brankářku hostů.
21:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Anna Ševčíková, asistoval Veronika Mrázková (4:3).
20:44
První střela druhé třetiny byla velice jedovatá, ale olomoucká Hodulíková si z ní dokázala poradit.
20:00
20:00
V první třetině měly navíc domácí hráčky, ale Kunratice dokázaly v závěru vstřelit dvě branky a díky tomu je stav utkání vyrovnaný 3:3.

střely na branku po první třetině: 14:13
20:00
19:32
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Klára Němcová, asistoval Veronika Křečková (3:3).
19:32
Hosté vsítili hned dvě branky do šatny a vyrovnali stav utkání na 3:3.
19:11
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Veronika Balejová, asistoval Kristina Zlatníková (3:2).
18:58
Kunratice v plném počtu a běží nám poslední minuta první periody.
18:02
Kunratice mají míček a sbírají cenné vteřinky.
16:58
Vyloučen hráč Veronika Křečková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
16:45
Ukázková dvoječka Kunratic a domácí mají výhodu.
15:38
"Uničov" v podání domácích, ale ani na druhé straně to nevyšlo.
14:33
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Alžběta Pěnkavová bez asistence (3:1).
14:33
Nához Pěnkavové z půlky zapadl za záda Hodulíkové. Tohle byl pro domácí brankářku smolný moment.
14:16
Vaculová to zkoušela backhandem, ale neúspěšně.
13:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Klára Folková, asistoval Valentýna Zerzánová (3:0).
13:10
Folková zůstala úplně volná před hostující svatyní a odražený balón trefila přesně nad nohu Černé.
12:20
Kunratickým se nedaří rozehrát a domácí přebírají otěže zápasu.
11:14
Střela Křečkové nadělala Hodulíkové mírné problémy, ale balón za záda domácí golmanky dostat nedokázala.
10:37
Hosté v plném počtu.
10:00
Kunratické hráčky to zkusily "uničovským nákopem" ale Zerzánová si dlouhý balón pohlídala.
09:27
Střela Hlaviznové zblokována Zlatníkovou.
09:05
Domácí hráčky postavily deštník a rozehrávají přesilovku.
08:37
Vyloučen hráč Adéla Kučerová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za špatné střídání.
08:21
Hodulíková vytáhla opět skvělé dva zákroky proti střelám Zlatníkové.
07:48
Hlaviznová se dobře vrátila a po faulu hostující hráčky bude hrát Olomouc.
07:27
Hlaviznová dobře nahrávala na Čočkovou, jenže ta nedokázala trefit balón.
05:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Valentýna Zerzánová, asistoval Kateřina Čočková (2:0).
05:53
Zerzánová to zkusila od pravého mantinelu a její střela proklouzla za záda brankářky Černé.
05:32
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Klára Horčičková, asistoval Klára Folková (1:0).
05:32
Střela Horčičkové z hranice velkého brankoviště se ujala a máme tu první gól utkání.
05:15
Balejová to zkusila z brankové čáry, ale na domácí golmanku nevyzrála.
04:48
Hodulíková vychatala pokus Pěnkavové od půlící čáry.
04:11
Střela Mrázkové letěla vysoko nad bránu.
03:26
Hodulíková vytáhla neskutečný zákrok proti střele Mervartové.
03:09
Kunratice mají více ze hry a domácím nedávají téměř žádný prostor.
00:37
Kunratice se dostaly k balónu, ale po špatné rozehrávce se na míček dostává Olomouc.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Vrablík a Dominik Prosický.
00:00
00:00
Line-up hostů FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Šárka Černá; hráči v poli: Veronika Fialková, Sabina Šnajberková, Adéla Kučerová, Monika Halamová, Zuzana Mervartová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Klára Hodulíková; hráči v poli: Klára Folková, Kateřina Malá, Tereza Hlaviznová, Gabriela Vaculová, Klára Horčičková