5:0
0:3
- : -

FbC Jazzmani Žatec - SK BIVOJ LITVÍNOV 8:5
1. Matěj Hrádek, 7. Jiří Hanzlík, 8. Ondřej Halíř, 19. Jiří Hanzlík, 20. Viktor Milyan, 26. Viktor Milyan, 27. Matěj Hrádek, 27. Matěj Hrádek - 12. Jakub Zeman, 15. Martin Dvořák, 44. Josef Jupa, 45. Martin Dvořák, 45. Josef Jupa; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Denis Ali 20 - Lukáš Vostárek 26; po třetinách: 3:2, 5:0, 0:3;
45:00
44:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Jupa, asistoval Jan Vokáč (8:5).
44:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Matěj Hruštinec (8:4).
43:34
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Jupa, asistoval Matěj Hruštinec (8:3).
31:41
Vyloučen hráč Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:58
Vyloučen hráč Viktor Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za bránění ve hře.
28:54
Vyloučen hráč Matěj Hrádek družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
26:52
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek, asistoval Viktor Milyan (8:2).
26:26
25:01
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan, asistoval Matěj Hrádek (6:2).
19:14
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan, asistoval Jan Říha (5:2).
18:53
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jiří Hanzlík, asistoval Antonín Škvaro (4:2).
15:00
15:00
14:30
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Jan Vokáč (3:2).
11:40
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Zeman, asistoval Matěj Hruštinec (3:1).
09:35
Vyloučen hráč Jan Vápeník družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:05
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Halíř, asistoval Viktor Milyan (3:0).
06:19
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jiří Hanzlík, asistoval Ondřej Kuvík (2:0).
00:34
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek, asistoval Jan Vápeník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV:
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Jakub Řimnáč, František Tykal, Ondřej Kuvík, Jiří Hanzlík, Jan Říha