2:5
- : -
FBC Letka

FBC Letka - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:14
39. Vojtěch Blana, 51. Václav Jurdzin, 52. Jiří Šincl - 5. Štěpán Kaleta, 11. Adam Delong, 17. Ondřej Vítovec, 25. Rostislav Gattnar, 26. Marek Bräuer, 26. Adam Delong, 29. Martin Gattnar, 38. Marek Švajný, 40. Adam Delong, 45. Rostislav Gattnar, 45. Jan Slaběňák, 54. Adam Delong, 56. Marek Bräuer, 57. Matyáš Šindler; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 118; zásahy brankářů: Roman Fučík 19, Tomáš Petr 11 - Lukáš Souček 10, Denis Jasiok 12; po třetinách: 0:3, 1:6, 2:5;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině Letka: 9, Vítkovice: 11
59:59
58:00
Poslední dvě minuty zápasu tady už není o čem váhat. Myslím, že pro Letku velmi dobrá zkušenost do dalších bojů, protože dnes proti nim nastoupila opravdu extra třída
56:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Adam Delong (3:14).
55:53
Krásná střela do horního růžku od Bräuera. Tady neměl Petr moc šanci, protože to bylo perfektně trefeno
55:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Jan Slaběňák (3:13).
53:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Matyáš Šindler (3:12).
53:21
Krupa nezpracoval ideálně přihrávku od Hubla, škoda. Je třeba říct, že Vítkovice ze svého výkonu ve třetí třetině rapidně ubrali
51:42
Branku družstva FBC Letka vstřelil Jiří Šincl, asistoval Jakub Smrčka (3:11).
51:33
Tak dočkali se gólu i hosté v přesilové hře.
50:10
Branku družstva FBC Letka vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Dominik Hubl (2:11).
50:00
A přesilovou hru si zkusí i domácí Letka. Ovšem Delong velmi aktivně napadá hluboko v útočném pásmu. A hned měl šanci, kdy měl odkrytou bránu, ale trefil pouze tyč
48:46
Vyloučen hráč Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
48:22
Domácí hrajou v šesti proti pěti
47:33
Hanzlík už hledal před bránou volného Šrámka, ale k němu se míček bohužel nedostal
46:12
Krupa kličkuje a poslal po mantinelu Hubla, který spadl za bránou, kde také akce skončila
45:12
A opět Delong střílel, tentokrát do masky.
44:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Slaběňák, asistoval Adam Palčinský (1:11).
44:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Marek Matejčík (1:10).
43:33
Delong střílel z dálky, ale Šincl blokuje střelu
42:22
Šrámek čekal na. vyražený míček, ale Jasiok(Vítkovice) nepřipustil nic náhodě a kryje míček v ruce
41:22
Kahánek, West střela z první, ale golman vyráží, tak toto byla velká šance domácích
39:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Martin Nehera (1:9).
39:12
Delong z dálky střílel, ale brankář domácích reflexivně vyráží
38:45
Domácí se dočkali ! Krásně k tyči se trefil Vojta Blana
38:28
Branku družstva FBC Letka vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Jan Vojáček (1:8).
37:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Švajný, asistoval Marek Matejčík (0:8).
37:11
Delong jako tank se dere hráč nehráč a ještě stihl backhandem vystřelit
36:22
Smůla Letky, protože míček orazítkoval břevno. Letka cítí šanci alespoň na čestný gól a teď k tomu má opravdu blízko
31:22
Krupa se pokusil vyvést míček, ale ani tento pokus nebyl úspěšný a hosté jsou opět na útočné polovině
28:33
Hra je jednostranná, hosté snad přepnuli na úroveň 2. Pokud se zdálo, že v první třetině bylo vysoké tempo, tak teď už to je warp rychlost
28:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Jiří Besta (0:7).
26:06
Pfu tak toto byly tři rychlé góly za sebou. Jeden hezčí jak druhý. Delong i Brauer krásné střely do horních růžků
25:23
Timeout FBC Letka
25:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong bez asistence (0:6).
25:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Adam Palčinský (0:5).
24:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Ondřej Sidunov (0:4).
24:12
První lajna hostů je neskutečná, točí neskutečný kolotoč a Letka se jen otáčí. Hráčí vydychují, protože toto byly pro Letku dlouhé 2 minuty prakticky bez míčku
22:00
West hledal před bránou volného Hubla, ten tam sice byl, ale netrefil míček. Škoda prakticky stačilo dobře nastavit hůl
20:21
Vítkvice stejně jako v první třetině, nastupují velice aktivně. Delong čekal na pohyb spoluhráčů, ale nikdo se mu nenabídl
20:01
Vzhůru do druhé třetiny. Vítkocice si nesou pohodlný náskok, takže určitě nebudou pod tlakem. Domácí určitě budou chtít skórovat
19:22
Besta už si toho vzal na svá bedra moc, kdy sice obehrál dva hráče, ale víc už toho neudělal
17:00
Tak toto byla velice rychlá přesilovka v podání Vítkovic.
16:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Vítovec, asistoval Adam Delong (0:3).
16:39
Vyloučen hráč Dalibor Ondruch družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
16:11
Hubl nejpilnější střelec Letky, ale Souček opět zasahuje
14:33
Hanzlík(Letka) čekal na přihrávku přes celé hřiště, tento tah domácím nevyšel.Domácí trenér reklamuje faul, rozhodčí ukazují jasně, že to byl o balonek, nikoliv hokejka na hokejku
13:22
Hubl mohl snížit skóre, chtěl lehce přehodit nad rukou golmana Vítkovic Součka, ten ale skvělým zákrokem podržel svůj tým
11:00
A trefuje se tvrdlou střelou nejlepší střelec Vítkovic Adam Delong, tady Fučík neměl moc šanci. Ovšem Domácí se nevzdávají
10:32
10:22
Hubl se krásně prosmýkl kolem mantinelu a zadovkou našel volného Westa
09:00
Fučík vyhazuje a nachází Ondrucha, ten sice zpracoval skákavý míček, ale hned byl u něj jeden z obránců Vítkovic, takže ho nepustil dále. Fučík zasahuje proti střele, kterou vyslal Delong.
07:33
Delong krásnou přihrávkou našel Gattnara, to byla paráda. Gattnarovi chyběl kousek od vstřeleného gólu
05:00
Vojáček backhandem to sice zkusil, ale rána letěla hodně vysoko nad.
04:44
Vítkovice po vstřeleném gólu diktují tempo hry. Domácí zatím hrozí jen z brejkových akcí. Holuscha rozehrává na Šrámka, ten čeká na pohyb spoluhráčů
04:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Jakub Galia (0:1).
04:33
Hanzlík(Letka) dostal krásnou přihrávku od Ondrucha, ale šel až moc do úhlu a golman si to pohlídal
03:00
Gattnar dostal nabito a střelou z mezikruží také prověřil Fučíka, ten však byl připraven.Z proti akce střílel Hubl, ale minul
02:00
Hanzlík prověřil střelou golmana Vítkovic, ten však v pohodě kryje
01:22
Ovšem Letka měla šanci z protiútoku. Ovšem jeden z obránců Vítkovic zabklokoval střelu
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích
00:01
Vítkovice okamžitě nastupují na sto procent. První lajna je nabitá hvězdami
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice: brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Matyáš Šindler, Martin Gattnar, Adam Delong, Jiří Besta
00:00
Line-up domácích FBC Letka: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Jakub Smrčka, Tomáš Zach, Jiří Šincl, Jan Vojáček, Vojtěch Blana
00:00
Dobrý večer, vítám Vás na onlinu u Poháru Českého florbalu. Za malý okamžik se pokusím přiblížit dění na hřišti.