2:3
3:3
- : -

Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha 8:6
4. Milan Meliš, 15. Ondřej Sádlo, 18. Jakub Kolísko, 26. Milan Meliš, 40. Matěj Havlas, 54. David Šimek, 57. Martin Šindelář, 59. David Šimek - 21. Dominik Bartoš, 38. Michal Kareš, 40. Josef Juha, 46. Lukáš Ujhélyi, 48. Matěj Čermák, 60. Josef Juha; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:5; využití: 4:1; diváků: 136; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 18 - Martin Beneš 15; po třetinách: 3:0, 2:3, 3:3;
60:00
Střely ve třetí třetině - 4:8
60:00
59:59
Míček téměř na tribuně, Tatran v dnešním zápase poráží pražskou Spartu 8:6.
59:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Josef Juha, asistoval Mikuláš Krbec (8:6).
58:30
Timeout ACEMA Sparta Praha
58:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil David Šimek, asistoval Matěj Havlas (8:5).
58:30
Odkládalo se další vyloučení, k jeho udělení ale nedojde, protože David Šimek posílá Tatran do tříbrankového vedení.
58:01
Právě probíhají poslední dvě minuty třeti třetiny.
56:30
Čtvrtý gól v přesilovce, tomu se říká produktivita. Hosté mají tři a půl minuty na vyrovnání. A hned jdou do šesti.
56:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Milan Meliš (7:5).
56:00
Hráči se nám tady u pořadatelského stolku na trestných lavicích střídají velmi často, dalším potrestaným je Marek Zouzal.
55:24
Vyloučen hráč Marek Zouzal družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
53:56
Přesilovky se Tatranu v tomhle zápase zatím daří na výbornou, dalšíí proměňuje David Šimek a posílá domácí opět do vedení.
53:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil David Šimek, asistoval Marek Beneš (6:5).
52:56
Hosté se po chybě Tatranu v rozehrávce dostali do situace dva na jednoho, dotáhnout tuhle akci do zdárného konce se jim ale nepodařilo. Následuje dvouminutový trest pro Jakuba Kolstrunka.
52:38
Vyloučen hráč Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
51:15
Atmosféra houstne, oba týmy do toho teď půjdou naplno. Juha se dostal k nebezpečné střele, Kříž však pozorný.
50:13
Vynikající obranný zákrok Radima Křenka, který přerušil rozjíždějící se akci Tatranu.
48:33
Na jedné straně veliká šance Petra Brautfergera, gól ovšem přichází na straně druhé a začínáme od nuly. Autorem vyrovnávací branky je Matěj Čermák.
47:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák, asistoval Radim Křenek (5:5).
45:21
Máme tady správné drama! Přesilovou hru využívá Lukáš Ujhélyi a náskok domácích je již pouze jednobrankový.
45:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhélyi, asistoval Josef Juha (5:4).
44:28
Třetí přesilovka pro Spartu, na trestné tentokrát končí Matěj Havlas.
44:24
Vyloučen hráč Matěj Havlas družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
44:12
Matěj Pruner skončil doslova uvnitř Křížovy brány, bude z toho akorát vhazování na středu hřiště, Tatran sportovně odevzdává míček hostům.
41:35
Martinu Čermákovi se nepodařilo zkrotit skákavý míček, a jeho střela tak letěla hodně vysoko nad bránu.
40:01
Rozhodčí Pangerl právě zahájil třetí třetinu dnešního zápasu, balonu se ujímají domácí.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 9:14
40:00
39:54
39:53
Sedm vteřin před koncem se hostům naskytla příležitost v podobě standartky před bránou a využili ji velmi dobře, po rychlé rozehrávce Josef Juha opět dramatizuje zápas.
39:35
Gól do šatny přichází z hole Matěje Havlase a Tatran odskakuje zpět na rozdíl tří branek.
39:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval David Šimek (5:2).
39:01
Balonek se dostal k osamocenému Juhovi na mantinelu, ten ale branku minul. Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:35
Už by následovalo další vyloučení, Kareš však svůj únik zakončil úspěšně a hosté stahují náskok Tatranu na dva góly.
37:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Matěj Pruner (4:2).
37:00
Na dnešní zápas si našlo cestu 136 diváků. Děkujeme.
36:10
Oba týmy jsou v plném počtu.
35:56
Krbec se po hezké individuální akci dostal až k zakončení, úspěšný však nebyl.
34:05
Vyloučen hráč Marek Beneš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
34:05
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
34:05
Na hřišti se trochu přiostřilo, následovat bude vzájemné vyloučení a hrát se bude čtyři na čtyři.
32:32
Dobré napadání Sparty, Krbec ukořistil míček pro hosty, kteří po faulu na balonu také zůstanou.
29:29
Domácí jsou v plném počtu.
28:51
Jonáš Kreysa se snažil udržet míček co nejdéle daleko od své branky, hosté jsou ale zpět v tlaku.
27:23
Přesilovku si zahraje i Sparta, za sekání si půjde odpočinout Marek Beneš.
27:22
Vyloučen hráč Marek Beneš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
25:42
I tuto přesilovku domácí využili, Milan Meliš dává svůj druhý gól v zápase.Hned poté Marek Zouzal trefil horní tyčku Křížovy branky.
25:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Martin Šindelář (4:1).
25:28
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
24:03
Nadzvedávání hokejky je přestupek, kterým se provinil jeden z hráčů Sparty a na balonu zůstanou domácí.
22:12
Petr Brautferger se hnal na brankáře, jeho střela ale v bráně neskončila. Bylo to ale hodně těsné.
20:29
Tak to netrvalo moc dlouho, schovaná střela od mantinelu a Dominik Bartoš dává první gól Sparty.
20:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Dominik Bartoš, asistoval Matěj Pruner (3:1).
20:01
Druhá třetina odstartovala, na balonu hráči ve žlutých dresech.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 10:2
20:00
19:01
Třetí gól úvodní třetiny dnešního zápasu přidává Jakub Kolísko. Tatran si, alespoň co se týče skóre, nemohl představovat lepší start do tohoto zápasu. Probíhá poslední minuta.
17:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Petr Brautferger (3:0).
17:12
Na míček se teď dostala Sparta, která chvíli držela domácí na jejich obranné polovině, ze všeho ale nakonec byl nebezpečný únik Tatranu, který byl zakončen střelou mimo bránu.
14:29
V probíhající výhodě se dokázal prosadit Ondřej Sádlo a Tatran se ujímá vedení o dva góly.
14:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Sádlo, asistoval Jakub Kolísko (2:0).
12:50
Marek Beneš se uvolnil na středu a prověřil Martina Beneše v bráně Sparty, ten byl však pozorný i tentokrát.
09:08
Oba týmy se na míčku zatím střídají, velmi dobrým zákrokem se vyznamenal na domácí straně Lukáš Kříž.
05:20
Netrvalo to dlouho a Milan Meliš otevírá v přesilovce skóre utkání. A domácí pokračují v aktivním výkonu, drží hosty na jejich obranné polovině.
03:48
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Ondřej Němeček (1:0).
03:34
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:34
Faul u mantinelu, ruka rozhodčího nahoře, Tatran si zahraje první přesilovku v zápase.
01:02
Ze začátku zápasu na balonu aktivnější Tatran, ke střele se dostal Meliš, mířil však mimo.
00:01
Úvodní buly pro Tatran, utkání právě začalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Dominik Bartoš, Matěj Pruner, Josef Juha, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Martin Pánek, Ondřej Němeček, Matěj Havlas, Marek Beneš, David Šimek
00:00
Krásný nedělní večer všem florbalovým fanynkám a fanouškům ze Sportovního centra Řepy, kde se dnes odehraje utkání šestého kola Livesport Superligy mezi týmy Tatran Střešovice a ACEMA Sparta Praha. Domácí Tatran zatím uspěl ve všech pěti utkáních, které letos odehrál, hostující Sparta byla úspěšná ve čtyřech zápasech z pěti, nestačila pouze v úvodním kole na Ostravu.
00:00
V průběhu dnešního zápasu budou také oceněny čtyři legendy Tatranu Střešovice, jmenovitě Milan Garčar, Marek Deutsch, Miroslav Hanzlík a Jiří Jandáček - všichni obdrží retro dres s moderními prvky.