3:2
2:1
- : -

FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín 6:4
10. Klára Minářová, 28. Kateřina Strnadová, 37. Gabriela Vaníčková, 38. Kateřina Strnadová, 42. Klára Minářová, 60. Gabriela Vaníčková - 13. Martina Kleinová, 23. Simona Pálková, 32. Eva Preisslerová, 42. Gabriela Žůrková; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Karolína Červová 21 - Alena Vokatá 33; po třetinách: 1:1, 3:2, 2:1;
60:00
Střely ve 3.třetině FbŠ Bohemians x KM Automatik FBK Jičín 12 x 10
60:00
Komentáře trenérů a nejlepších hráček utkání: ZDE
60:00
59:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Gabriela Vaníčková bez asistence (6:4).
59:18
Vyloučen hráč Veronika Štajnerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
59:18
Uvidíme dokonce hru 6 na 4, vyloučena je hráčka týmu Bohemians a Jičín si tuto příležitost jistě nenechá ujít
58:35
Pressing u mantinelu vyšel lépe pro hráčky v růžovočerných dresech, budou rozehrávat od mantinelu u bohemácké branky
57:48
Timeout KM automatik FBK Jičín
57:48
Je to tady, branka Jičína prázdná, Jičín se snaží vyrovnat v 6
57:08
Probíhají poslední 3 minuty 3. třetiny, uvidíme hru v 6?
56:36
Na obou stranách se dostaly hráčky ke střele, ale nebyly to razantní rány a obě brankářky s klidem chytají
55:30
FBK Jičín hraje v plném počtu, stav zůstává nezměněn
54:40
Tohle se nedalo nedat a přeci se tak stalo, absolutně prázdná branka Bohemians a Gabriela Žůrková míjí míček
53:30
Vyloučen hráč Tereza Syslová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
53:30
Zelenobílé si nyní zahrají svojí druhou přesilovku v tomto utkání. První neproměnily, bude to tentokrát lepší?
53:04
Monika Hašková likviduje další přesnou střelu Bohemians
52:07
Lucie Růžičková na pokraji brankoviště doslova zametá další šanci hráček Bohemians do zámezí
51:24
Gabriela Žůrková jde opět do útoku, je zahnána obranou Bohemians do rohu a nestíhá vystřelit
50:35
Gabriela Vaníčková ve velké šanci, brankářka Vokatá je ve střehu a chytá
49:13
Tahle třetina je taková nepřehledná, spousta ztrát míčku a přerušování
48:11
Eliška Císařová kombinuje vzadu s Lucií Hernandezovou a je neustále napadána Sabinou Hohberg
46:55
Po odrazu míčku od brankářky Červové jde do útoku Kristýna Kleknerová
44:44
Lucie  Růžičková rozehrává na obranné polovině Bohemky, nahrávku zachytává Monika Hašková, střílí avšak střelu blokuje její vlastní spoluhráčka Tereza Syslová
43:01
Rozehrávku Bohemians likvidují stehna hráček z Jičína
41:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Klára Minářová, asistoval Veronika Štajnerová (5:4).
41:53
Teď se s góly roztrhl pytel Veronika Štajnerová krásně našla Kláru Minářovou a ta padáčkem posílá děrovanou kuličku za záda brankářky
41:32
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Leona Müllerová (4:4).
39:13
Tak kdo z koho? Gabriela Žůrková nebo Lucie Hernandezová? Lucie tento souboj vyhrává, míček je Bohemky
37:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Lucie Hernandezová (4:3).
37:57
Už to vypadalo, že Kateřina Strnadová přihraje Anetě Faltové, ale na poslední chvíli si to rozmyslela a vystřelila, tohle brankářka Jičína nečekala a je tam 4. gól zelenobílých
36:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Veronika Mandíková (3:3).
36:34
Máme vyrovnáno na 3:3, Gabriela Vaníčková proměňuje přihrávku Veroniky Mandíkové
36:23
Karolína Červová likviduje další střelu hráčky Preisslerové
35:09
Tereza Havlová střílí opět z dálky, střela míří na branku avšak ne zcela přesně
33:50
Přesilovka FBK Jičín končí, tahle neměla pro ně šťastný konec, zůstala neproměněna a ke všemu byly i hráčky z Jičína několikrát ohroženy ženami z Bohemky
32:27
Nebezpečná dvojice Karolína Mezerová a Klára Minářová ve svém vlastním oslabení ostřelují branku Jičína a brankářka Alena Vokatá má co dělat
31:50
Vyloučen hráč Kateřina Fousová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:50
Neseděla tady dlouho, ale půjde zas. Kateřina Fousová tentokrát nedovoleně vrážela a je to opět za 2 minuty
31:36
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Gabriela Žůrková (2:3).
30:55
Karolína Červová chytá střelu od hráčky Žůrkové, která dostává přihrávku od Martiny Kleinové
29:50
Vyloučen hráč Kateřina Fousová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
29:50
Kateřina Fousová si půjde odpočinout na trestnou lavici a dává tak šanci týmu FBK Jičín v podobě přesilovky
29:30
Zuzana Svobodová nechce pustiti Lucii Hernandezovou ani o centimetr blíže ke své brance, pevně je jí v závěsu
28:24
Lucie Růžičková si už za svojí brankou Kateřinu Strnadovou hlídá, ví, že může být nebezpečná
27:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Natálie Bartošová (2:2).
27:15
Tak tenhle gól byl výstavní, to se Kateřině Strnadové povedlo, protlačila ho těsně mezi nohou brankářky Vokaté a pravou tyčí branky zezadu
26:59
Eva Preisslerová se zničehonic ocitla sama před brankou Bohemians, ale Tereza Havlová jí nedává šanci zakončit
25:41
I obránkyně Kristýna Kleknerová z dálky zkouší míček dostat za záda brankářky Jičína, ta však chytá
24:37
Jičín vstřeluje další branku, rozhodčí ale branku neuznávají
24:22
Klára Minářová zapojuje svoje turbo a míří do útoku
22:59
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Simona Pálková (1:2).
22:44
Vyloučen hráč Karolína Mezerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
22:22
Gabriela Žůrková je opět na hřišti a to by bylo, kdyby si nevystřelila, dělovka jde těsně nad
21:35
Nebezpečný závar před bohemáckou brankou likviduje Eliška Císařová, která se pouští do útoku, prochází celé hřiště a její střelu brankářka Jičína vyráží rukou - krásná akce
20:43
Nebezpečná střela z dálky Leony Mullerové nemíří mezi 3 tyče, míček zůstává ve hře
18:42
Lucie Veselá sbírá ze zadní síťky branky Jičína míček a snaží se ho protlačit kolem tyčky
17:28
Krásná zadní přihrávka od Káji Mezerové na Kláru  Minářovou na útočné polovině Bohemians
16:14
Zákrok ramenem Simona Pálková neustála, Monika Hašková jde do toho tvrdě
14:44
Lucie Hernandezová získává na středu hřiště míček, obíhá několik hráček Jičína, ale ještě než stačí vystřelit, míček ztrácí
13:59
Kateřina Strnadová dělá dlouhý výběh, nahrává Markétě Kosové, která se snaží zakončit
12:04
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Martina Kleinová, asistoval Adéla Kmošková (1:1).
12:04
Adéla Kmošková nahrává Martině Kleinové a ta srovnává stav na 1:1
11:42
Dlouhou nahrávku Moniky Haškové zachytává Tereza Havlová a hru uklidňuje, jde za branku a nechává hráčky v klidu vystřídat
10:44
Rozehrávka Bohemians, Gabriela Vaníčková střílí, ale beton hráček z Jičína je neprůstřelný
09:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Klára Minářová bez asistence (1:0).
09:15
Tento gól tedy síťku neprotrhl, ale míček je za brankovou čarou a Bohemians jde do vedení
08:22
Tato přesilovka zůstává nevyužita a Kristýna Bachmaierová se vrací zpět na hrací plochu
07:44
Bartošová, Císařová, Divišová, Strnadová, Kosová se snaží přelstít 4 hráčky Jičína, zatím bez úspěchu
06:22
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
06:22
Hráčky týmu Bohemians ztrácí míček, rozhodčí pískají a na trestnou lavici jde Kristýna Bachmaierová za blokování hokejky
05:59
Ruka nad hlavou rozhodčích znamená vyloučení, Bohemians jdou do 6 a pokusí se připsat první gól na svůj účet
05:30
Na druhé straně Gabriela Žůrková opět prověřuje pozornost brankářky Červové, ta neomylně chytá
04:49
Krásná akce Bohemaček Veroniky Štajnerové a Káji Mezerové bohužel v síti nekončí
04:01
Gabča Vaníčková u mantinelu s Terezou Syslovou bojuje o míček, ani jedna se ho nechce vzdát
02:59
Lucie Veselá posouvá míček k Simoně Pálkové - její střela je však zblokována do zámezí, rozehrávat bude Bohemians
01:31
Nebezpečná střela od útočnice Jičína Žůrkové jde těsně vedle tyče
00:59
Natálie Bartošová zakládá první útok Bohemians, dostává se až k brankářce Jičína, ta ovšem míček chytá mezi stehna
00:01
První buly dnešního zápasu vyhrává tým z Prahy, hra o body začíná
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Martina Kleinová, Leona Müllerová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová, Eva Preisslerová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Kateřina Fousová, Lucie Hernandezová, Veronika Štajnerová, Klára Minářová, Karolína Mezerová
00:00
Dobrý den, vítáme Vás na 5. kole Extraligy žen, kde se utkají týmy FbŠ Bohemians a KM automatik FBK Jičín